Filmas apie ekscentriškąjį šokoladininką Vilį Vonką ir geraširdį berniuką Čarlį. Kilęs iš neturtingos šeimos, gyvenančios nepaprasto Vonkos šokolado fabriko šešėlyje, Čarlis netikėtai bus įtrauktas į stebuklingų nuotykių ir pašėlusių žygių sukūrį. Mat penkiems vaikams duris atvers net penkiolika metų pašaliečiams buvęs uždaras Vonkos šokolado fabrikas... Čarlis Baketas, berniukas iš neturtingos šeimos, didžiąją dalį savo laiko praleidžia svajodamas apie šokoladą, kurį labai mėgsta, bet neišgali nusipirkti. Viskas stebuklingai pasikeičia, kai Vilis Vonka, gerai žinomos Vonka šokolado imperijos vadovas, surengia konkursą, kurio metu penki vaikai gali laimėti auksinius bilietus į ekskursiją po garsųjį šokolado fabriką. Penki bilietai yra paslėpti šokolado batonėliuose, kurie yra išvežiojami po visą šalį. Mažasis Čarlis visai netikėtai savo batonėlyje suranda stebuklingąjį bilietą...

Penkiasdešimtmetės našlės Megės didžiausias rūpestis - žūtbūt iš kažkur gauti didelę sumą pinigų, kurios reikia sergančio anūko gydymui. Moteris išmėgina visas galimybes. Kai bankas atsisako suteikti paskolą, Megė karštligiškai ieško darbo Londono Soho rajone. Kiekviena savaitė brangi, o viltis surasti reikiamą sumą vis mažėja. Kartą, praeidama pro vieną sekso klubą, moteris netikėtai perskaito skelbimą, kuriame siūlomas visai padorus darbas. Neturėdama ko prarasti, Megė ryžtasi kreiptis. Savininkas Mikis sutrinka, bet apžiūrėjęs moters rankas, priima į darbą. Suderėjusi dėl neblogo atlygio, Megė tik vėliau sužino kokias paslaugas ji turės teikti klubo lankytojams. Moteris nuoširdžiai imasi darbo ir netrukus jai suteikiamas Irinos Palm slapyvardis. Sekso klubo savininkas patenkintas nusidriekusiomis klientų eilėmis, Megės uždirbtais pinigais. Tačiau netikėtai apie moters naująjį darbą sužino sūnus.

XVI-ojo amžiaus Londonas. Rašant pjesę “Romeo ir Etelė, pirato duktė”, jaunąjį dramaturgą Viljamą Šekspyrą (akt. Joseph Fiennes) ištinka kūrybinė krizė. Negana to, jam nesiseka rasti aktoriaus, kuris atliktų pagrindinį vaidmenį jo naujajame spektaklyje. Vos jis susipažista su vienu idealiai vaidmeniui tinkančiu jaunuoliu, pastarasis dingsta lyg į vandenį. Tačiau jaunojo dramaturgo gyvenimas ima taisytis, kai jis sutinka nepaprasto grožio merginą vardu Viola. Pamilęs ją, Šekspyras sužino, kad jam patikęs aktorius ir yra persirengusi Viola, metusi iššūkį tuometiniam draudimui moterims vaidinti teatre.

Filmas paremtas knyga „Bylos istorija: Mano diena teisme su Holokausto neigėju.“ Filme pasakojama apie Deboros E. Lipštad (akt. Reičel Vais), bylą dėl istorinės tiesos prieš Deividą Irvingą (akt. Timotis Spal), kuris apkaltino ją šmeižtu, kuomet ji apkaltino jį Holokausto neigimu. Anglijos teisminėje sistemoje, įrodymų našta tenka kaltinamajam. Dėl šios priežasties Lipštad bei jos advokatai turėjo įrodyti, jog Holokaustas įvyko.

Geidžiamiausias Didžiosios Britanijos viengungis Hju Grantas vaidina plevėsą londonietį Vilą. Jis gyvena prabangiai, naudodamas tėvo palikimą. Tačiau Vilas nesiekia jokios atsakomybės ar ilgalaikių santykių su moterimis, kol vieną dieną jis susitinka su vieniša mama Siuze. Vilas pradeda meluoti, sakydamas, kad turi sūnų, kad įtikintų Siuzę. Taip jie sudaro netikrą šeimą, kad apsaugotų Siuzės sūnų Markusą nuo vienišumo. Vilas ir Markusas, susitarę, pradeda vaidinti tėvą ir sūnų. Tačiau kyla klausimas, ar šis melas ir vaidinimas gali ilgai tęstis.

Lara Kroft, drąsi, stipri ir fenomenaliai protinga lordo Henshingly Krofto duktė, besimėgaujanti joga, naujausiais ginklais, greičiausiais motociklais ir kovomis prieš specialiai jai sukurtus kompiuterinius monstrus. Paslaptingai dingus jos tėvui lordui Kroftui, Lara sužino apie jo archeologinių tyrinėjimų paslaptį – kažkur pasaulyje yra relikvija, galinti sustabdyti laiką ir suteikti nemirtingumą… Ši neįkainojamos vertės relikvija, dar prieš tūkstančius metų buvo padalinta į tris dalis ir kiekviena iš jų paslėpta skirtingose pasaulio šalyse esančiose šventyklose…