Tiesiog iš savo namų, esančių viename Bostono kvartale, dingsta ketverių metukų mergaitė. Dingusios vaiko teta, nesulaukusi pakankamų, jos nuomone, pastangų iš policijos atstovų, pasamdo du privačius detektyvus Patriką ir Angie. Nors abu sekliai bando atsisakyti naujo tyrimo, motyvuodami, kad dingusių vaikų bylos nėra jų specializacija, dingusios mergaitės šeima nori būtent šios poros. Pirma, jie – ne policija, antra, detektyvai patys kilę iš kaimynystės, tad pažįsta visus aplinkinius. Pamažu bylos detalės pradeda piešti vientisą paveikslą. Detektyvai bendrauja su narkotikų prekeiviais, gaujų nariais, pedofilais bei kitokio plauko nusikaltėliais ir žingsnis po žingsnio artėja prie pagrobtos mažametės. Tačiau nė vienas nenujaučia, kad tikroji moralinė dilema ir didžiausi sunkumai jų laukia tuomet, kai atrodys, jog byla jau išspręsta.
Filmas pasakoja apie sėkmingai dirbantį Londono narkotikų prekeivį. Visą gyvenimą jis aktyviai pardavinėjo kokainą, o po to nusprendė išeiti užtarnauto poilsio. Paskutinis darbelis prieš išeinant į pensiją turėjo būti seno draugo dingusios dukters paieška, tačiau iškyla reali grėsmė, kad jam nepavyks išbristi iš kokaino rojaus.
Baigiantis 1787 m., iš Portsmuto išplaukė tristiebis burlaivis „Bounty“. Jam vadovavo 33 metų Viljamas Blajus. Įgula plaukė į Taičio salą pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje. Iš ten į Jamaiką ji turėjo nugabenti duonmedžio sodinukus. Taip britų valdžia tikėjosi išspręsti Jamaikos cukranendrių plantacijose dirbusių vergų maitinimo problemą. Tolima kelionė neturėjo kelti didelių rūpesčių. 28 metrų ilgio „Bounty“ buvo naujas ir tvirtas laivas, kapitonas – patyręs jūrininkas. Jis dalyvavo D.Kuko ekspedicijoje. Abejonių kėlė įgula – nedaugelis gerai išmanė savo darbą. Į laivą priimta jūrų pėstininkų komandai, kuri drausmintų nepaklusnius jūrininkus, saugotų įgulą nuo čiabuvių antpuolių. V.Blajus vyresnybės laikytas sumaniu, energingu, pareigingu karininku. Tačiau buvo griežto, o kartais ir žiauraus būdo. Jis plūsdavosi keiksmažodžiais, nepaklusniuosius liepdavo nuplakti arba sukaustyti grandinėmis.
Biografinė drama supažindina su 1970-ųjų JAV televizijos laidų vedėju Chacku Barrisu, kuris gyveno dvejopą gyvenimą - buvo ne tik televizijos laidų prodiuseris, bet ir samdomas žudikas, vykdė (o gal ne...) slaptas CŽV užduotis. Chuckas Barris parašė autobiografinę knygą , kurioje lyg tarp kitko prisipažino nužudęs 33 žmones. Tuo nepatikėjo nei artimiausi bičiuliai, nei kolegos. Iki šiol nėra tikrai žinoma, ar CŽV agentai tikrai buvo užverbavę TV žvaigždę, ar jis pats sugalvojo šią skandalingą istoriją. Kaip atskirti realybę nuo prasimanymo? Gal jis pats išsigalvojo neegzistuojančius herojus, gal jį kankino haliucinacijos.