Dwóch potężnych magów zakłada się o to, czy ludzie są istotami o czystych sercach. Wśród ludzi poddanych próbie są dwaj bohaterowie filmu: Manolo - młody matador, który marzy, by zostać muzykiem i Joaquin - sportowiec i duma rodzinnego miasta. Obaj konkurują o względy Marii - pięknej i niezależnej księżniczki. Los każe im wyruszyć we wspaniałą podróż, w czasie której spotykają barwne postaci i odwiedzają niezwykłe krainy, poznając prawdę o sobie samych.

Szkoleniowiec sił specjalnych z pomocą sportowców i naukowców bierze pod lupę wartości odżywcze mięsa i roślin. Uwaga, spojler: rośliny wygrywają.

Kiedyś z trudem wiązał koniec z końcem, teraz chodzi w futrach i wozi się drogimi furami. Irlandzki mistrz MMA odsłania przed nami historię swoich wzlotów i upadków.

Ekscytujące przeżycia towarzyszące zdobywaniu najwyższych szczytów na świecie.

Mike Veeck dorastał w cieniu swojego ambitnego ojca Billa Veecka, właściciela Baseball Hall of Fame. Veeckowie zyskali ogromną sławę w świecie zawodowego baseballu z powodu rozrywek, które wprowadzili na boiskach, takich jak wydarzenia z nagrodami, wieczory tematyczne, fajerwerki i nie tylko. Ale wszystko gwałtownie się skończyło, gdy Mike storpedował karierę swojego ojca. Odsunięty od swojego ulubionego sportu młody Veeck spędził wiele lat, próbując odbić się od dna i odkupić swoje winy. Gdy otrzymał niepokojące wieści, jego droga ku odzyskaniu rodzinnego dziedzictwa stała się okazją, by lepiej docenić swoją rodzinę. Reżyserami filmu "Święty od drugich szans" jest nagrodzony Oscarem Morgan Neville ("O krok od sławy") i Jeff Malmberg ("Marwencol"), jego narratorem jest Jeff Daniels, a w rolę młodego Veecka wciela się Charlie Day. To zaskakujący, pełen ciepła i miejscami zabawny film, który opowiada historię o powrocie innym niż wszystkie.

Wywiady rodziny oraz przyjaciół dotyczące kariery Muhammada Aliego, który na przełomie lat stał się legendą boksu.

18 kwietnia 2021 roku 12 najpotężniejszych klubów piłkarskich na świecie uruchomiło zupełnie nowe rozgrywki: Super League. Miała ona działać przez kolejne 23 lata. Trwała zaledwie 48 godzin.

Tragikomiczna rekonstrukcja przekrętu w międzynarodowym meczu piłki nożnej z 2010 roku, w którym zagrała narodowa drużyna Bahrajnu z całkowicie sfałszowaną drużyną z Togo, udającą narodową drużynę Togo.

W finale Pucharu Polski w 1998 Amica Wronki po dogrywce wygrała 5-3 z konińskim Aluminium. "Bohaterem" spotkania był jednak sędzia Marek Kowalczyk, którego poziom sędziowania przypominał ten z filmu "Piłkarski poker". Dlaczego tak sędziował? Mecz był ustawiony, co potwierdziły zeznania świadków.