Pasakojimas mus nukelia į XX amžiaus 4 dešimtmečio Japonijos okupuotą Korėją, kurioje jauna mergina vardu Sook-Hee yra pasamdoma dirbti turtingos japonės Lady Hideko tarnaite. Kaip ir bet kurioje istorijoje, čia irgi neapsieinama be piktadario, besistengiančio sugriauti visų aplinkinių gerbūvį. Kouzuki – valdingas bei beširdis Hideko dėdė, trokšdamas pasisavinti jos paveldėtus turtus, ketinąs ją vesti ir paversti jos gyvenimą dar didesniu pragaru. Tai iškrypusi bei žalingų potraukių asmenybė, mėgstanti fiziškai kankinti žmones bei klausytis nepadorių knygų skaitymo. Ar Kouzuki, gyvendamas liguistų iliuzijų pasaulyje, pagaliau susivoks savyje ir atras tikrąsias gyvenimo vertybes, o gal tai – patologinis asmenybės dualumo sutrikimas, naikinantis visus prie jo prisilietusius?
Filmas nukelia mus į ateitį, kur siautėja keturių vaikinų grupuotė, kurios lyderis Alexas nesiskaito su nieko. Jie muša benamius, laužiasi į turtuolių namus, mušasi su kitomis gaujomis. Tačiau ilgainiui Alexo vadovavimas pradeda nepatikti kitiems gaujos nariams ir per vieną iš įprastų įsilaužimų jie sužaloja Alexą ir jis nespėja pabėgti, todėl jį sugauna policija. Už žmogžudystę Alexas gauna 14 metų, tačiau būnant kalėjime jis paimamas į perauklėjimo eksperimentą, kuris įvykdomas sėkmingai ir Alexas išleidžiamas iš kalėjimo, tačiau pasirodo, kad būti visiškai geru nė kiek ne lengviau ir tai turi savų trūkumų.
Džokeris, ko gero, yra vienas spalvingiausių blogiukų kino istorijoje. „Gimęs“ 1940 m., be daugybės komiksų, Džokeris iki šiol yra pasirodęs daugiau nei 250-yje filmų, televizijos serialų, knygų ir vaizdo žaidimų. Didžiuosiuose ekranuose Džokeris debiutavo 1966-aisiais, tačiau tikra megažvaigžde tapo 1989 m., kuomet jį suvaidino pats Džekas Nikolsonas. Venecijos kino festivalyje Geriausiu metų filmu pripažintoje juostoje režisierius Todd Phillips pateikia dar nematytą Džokerio atsiradimo istoriją. Gotamo mieste savo vietos gyvenime nerandantis Artūras Flekas (aktorius Joaquin‘as Phoenix‘as) dienomis dirba samdomu klounu, o vakarais stengiasi prasimušti kaip „stand-up“ komikas. Deja, nesėkmingai. Suirzęs, nusivylęs ir kartėlio kupinas Flekas vieną dieną tampa chuliganų auka. Galutinai nusivylęs ir ėmęs prarasti sveiką protą, Flekas pamažu ima virsti cinišku, žiauriu ir negailestingu Džokeriu.
Režisieriaus Christopher Nolan epinis trileris pasakoja apie amerikiečių fiziką J. Robertą Openheimerį, vadovavusį atominės bombos kūrimo programoje „Manheteno projektas“. R. Openheimeriui priklauso idėja suburti visus fizikus, dirbančius atominės bombos srityje, į vieningą mokslinį centrą Los Alamose, JAV.
78-erių metų Karlas Fredriksenas svajojo apie tai, kad pripūs daugybę balionų ir išskris pasižvalgyti į Pietų Amerikos laukinę gamtą. Vieną gražią dieną senukas pagaliau ryžosi… Pūtė ir pūtė ir pagaliau pripūtė tūkstančius spalvotų balionų, kurie atplėšė jo seną namelį pakėlė į orą. Tačiau jis net baisiausiame košmare neįsivaizdavo, kad netrukus į jo duris (beje, kabančias kelių kilometrų aukštyje) pasibels ne kas kitas, o labiausiai nekenčiamas vaikas iš visų, kiek tik jis pažįsta – Raselas…
Brendimas kartais primena duobėtą kelią – būtent taip atrodo vienuolikmetei Riley Anderson, kurios tėtis gavo naują darbą ir iš jaukaus gimtojo miesto šeima persikelia į niekad nepailstantį San Francisko didmiestį. Kaip ir visus žmones, Riley per gyvenimą lydi penkios emocijos: Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis. Mieli ir spalvingi nuotaikų žmogučiai yra įsikūrę mergaitės galvoje – moderniame emocijų valdymo centre ir kasdien jai pataria sprendžiant kasdienes problemas mokykloje bei namie. Persikrausčius į naują miestą, Riley emocijų būstinėje kyla sąmyšis – mergaitei nepatinka naujoji mokykla ir ją kankina senųjų draugų ilgesys. Nors Riley galvoje tūnanti Laimė kaip įmanydama stengiasi jai įpūsti pozityvių minčių, likusios emocijos nesutaria, kaip mergaitė turėtų priimti naująjį savo gyvenimą. Ar pavyks Laimei įkalbėti Nelaimę ir Baisulį padėti mergaitei į pasaulį pažvelgti šviesesnėmis spalvomis?
Twelve episodic tales in the life of a Parisian woman and her slow descent into prostitution.
Išskirtinai vizualių filmų kūrėjas Yorgos Lanthimos ir prodiuserė bei aktorė Emma Stone pristato neįtikėtiną istoriją apie fantastišką Belos Bakster (akt. Emma Stone) evoliuciją, jaunos moters, kurią sugrąžino į gyvenimą genialus ir neortodoksiškas mokslininkas daktaras Godvinas Baksteris (akt. Willem Dafoe). Tačiau Bela, akylai saugoma daktaro, trokšta mokytis. Norėdama pažinti aplinkinį pasaulį, kurio jai taip trūksta, Bela pabėga su gražiakalbiu teisininku Dankanu Vederbernu (akt. Mark Ruffalo) į uraganišką nuotykį per žemynus. Išsilaisvinusi nuo savo laikmečio išankstinių nusistatymų, Bela tvirtai laikosi savo tikslo siekti lygybės ir išsivadavimo. Romantinė mokslinės fantastikos kino juosta „Prasti reikalai“ yra trečiasis „Oskaro“ laureatės Emma Stone bendradarbiavimas su keturiems „Oskarams“ nominuotu graikų kino režisieriumi, filmų prodiuseriu, scenaristu, fotografu ir buvusiu profesionaliu krepšininku Yorgos Lanthimos.
Daužantis plytas ir valgantis grybus italų santechnikas, vardu Mario, keliauja per Grybų karalystę su princese Pyč ir grybu, vardu Toudas, kad surastų savo brolį dvynį Luidžį ir išgelbėtų pasaulį nuo tirono, liepsnomis besispaudančio drakono, Kupų karaliaus Bauzerio.
Diunkerko apsuptis ir gelbėjimo operacija „Dinamo“ - vienas herojiškiausių ir žiauriausių Antrojo pasaulinio karo istorijos puslapių. 1940 m. gegužės pabaigoje Belgijos miesto Diunkerko paplūdimiuose Vokietijos kariuomenė apsupo Sąjungininkų pajėgas, sudarytas iš britų, prancūzų, kanadiečių, lenkų, belgų ir olandų karių. Gelbėjimo operacijos „Dinamo“ metu nuo gegužės 26 iki birželio 4 dienos iš Diunkirko pavyko evakuoti 338 226 karius. Tačiau per nacių oro ataką taip pat buvo išžudyta apie 290 000 prancūzų ir apie 68 000 britų kareivių – neskaitant kitų Sąjungininkų aukų bei daugiau nei tūkstančio žuvusių civilių.
Quentin‘as Tarantino neabejotinai yra vienas originaliausių mūsų laikų kino kūrėjų. Kiekviena nauja jo juosta sukelia šurmulį visame pasaulyje. Ne išimtis ir šis, devintasis jo filmas, kuriame tikrovė susipina su išmone, o realiai gyvenę žmonės paklūsta nežabotai režisieriaus fantazijai. 1969-ųjų Los Andželas, pati Holivudo „Aukso amžiaus“ pabaiga. Juostos centre – pagal žymiojo aktoriaus Burt‘o Reynolds‘o paveikslą sukurtas pagrindinis herojus Rikas Daltonas ir jo geriausias bičiulis bei dubleris Klifas Butas. Kentėdami nuo mažėjančios vaidmenų pasiūlos ir desperatiškai siekdami išlaikyti ankstesnį statusą bei gyvenimo būdą, vyrukai įsipainioja į pačias neįtikėtiniausias istorijas, kurių fone – ir būsimasis žudikas Čarlis Mensonas, ir jo nužudytoji aktorė Šeron Teit, ir daugybė kitų to meto žvaigždžių.
Andrėja, jauna mergina iš mažo miestelio, vos tik baigusi koledžą gauna darbą. Ji pradeda dirbti garsaus ir įtakingo madų žurnalo leidėjos ir vyriausiosios redaktorės Mirandos Pristli asistente. Andrėja atsiduria įstaigoje, kur už kiekvieno kampo tik ir girdisi „Prada!“, „Armani!“, „Versace!“. Kiekvieną mielą dieną Andrėjos ištvermė bandoma trumpais griežtais nurodymais telefonu: nupirkti specialiai redaktorei pasiūtus „Chanel“ teniso šortukus, Mirandos padūkėlėms dukroms asmeniniu lėktuvu į Paryžių nuskraidinti naujausią, dar knygynų lentynose nepasirodžiusią knygą apie Harį Poterį, patiekti Mirandai latte kavą tokio tirštumo, kokio ji labiausiai mėgsta ir t.t. Užduotys sunkėja nuo paprasčiausiai nemalonių iki tiesiog nežmoniškų, ir Andrėja pamažu pradeda suvokti, kad tas darbas, dėl kurio jos bendraamžės kristų negyvos, ją gali nuvaryti į kapus.
Kai brolių Šerlokų sesuo Enola sužino, kad jų mama dingo, ji leidžiasi jos ieškoti. Ji pergudrauja savo įžymųjį brolį, pabėga iš namų Londone, sutinka inspektorių Lestreidą ir pradeda ieškoti jaunojo lordo.
Po teroristinio išpuolio Kijevo operos teatre CŽV agentas bendradarbiauja su didžiosios Britanijos žvalgyba, norėdamas pasipriešinti Rusijos oligarchui, kuris padarė savo kapitalą ginklų prekyboje. Norėdami tai padaryti, agentai naudoja laiko inversiją, kuri priverčia įvykius, ir kurie jau įvyko, grįžti atgal.
A dark and stormy night. Pluto is spirited away to the spooky lair of an evil genius for a mad transplant scheme to put his head on the body of a chicken. Mickey gives chase, but find himself threatened severely by the doctor's castle and its denizens.
Kompiuterių genijus Hannonas Fulleris sukūrė virtualios realybės simuliaciją, kurios pagalba bet kuriuo metu galima atsidurti 1937-ųjų Los Andžele. Viskas - žmonės, automobiliai, pasilinksminimai prabangiuose viešbučiuose - yra visiškai netikri, o sukurti kompiuterinėje laboratorijoje 13-tame aukšte. Sudėtinga technologija leidžia žmogui nukeliauti į 1937-uosius, įsikūnyti į kitą asmenį ir jame "patalpinti" savo mintis. Eilinį kartą patenkinęs savo aistras, Fulleris išsiaiškina kažką paslaptingo ir paprašo viešbučio tarnautojo Ashtono perduoti voką su svarbia informacija jaunesniajam kolegai Douglasui Hallui. Tačiau Ashtonas nusprendžia viską išsiaiškinti pats...
On a stormy night, the mute servant to an ailing matriarch is stalked by a serial killer.
This was the debut for Wile E. Coyote and the Road Runner. It was also their only cartoon made in the 1940s. It set the template for the series, in which Wile E. Coyote (here given the ersatz Latin name Carnivorous Vulgaris) tries to catch Roadrunner (Accelleratii Incredibus) through many traps, plans and products, although in this first cartoon not all of the products are yet made by the Acme Corporation.
Bugs is the test rabbit shot to the moon. There, he meets Commander X-2, who is intent on destroying the Earth with his Aludium Q-36 Explosive Space Modulator.
Erdvėlaivis „Avalon“ į tolimą planetą, pavadintą „Sodyba II“, gabena daugiau nei penkis tūkstančius žmonių, pasiryžusių pradėti naują gyvenimą toli nuo gimtosios Žemės. Kadangi kelionė tolima, visi keleiviai užšaldyti specialiose miego kamerose ir bus atgaivinti tik erdvėlaiviui priartėjus prie tikslo. Tačiau avarijos metu sugenda Džimo miego kamera, likus 90-čiai metų iki skrydžio pabaigos. Suvokęs, kad nesuras būdo vėl užsišaldyti, naujosios planetos jis nepasieks, jis nutaria sugadinti gražuolės Auroros miego kamerą.