Filmo herojus – romantiškas keistuolis, kuris tik mamos padedamas išvengia nevispročių mokyklos. Nuo vaikystės invalidas, vaikščioja tik su specialiais protezais. Tačiau atsikračius protezų paaiškėja, jog jis gali greitai bėgioti ir gerai žaisti amerikiečių futbolą. Per futbolą patenka į koledžą. Vietnamo kare nuo žūties išgelbėja visą kuopą ir tampa didvyriu. Vos pradėjęs žaisti stalo tenisą, sėkmingai apgina armijos garbę. Nuo vaikystės draugauja su mergaite, kurią įsimyli, tačiau atsako sulaukia ne iš karto. Jis tampa milijardieriumi, nors išlieka kvailas, geraširdis ir naivus. Jam sekasi, jis visur pirmas. Ar tik kvailys gali būti geras, nesavanaudis ir kilnus?

Ar žmonijai lemta mirti Žemėje? Ar vis tik mes, kaip rasė, sugebėsime rasti būdų, kaip užkariauti beribę Visatą ir susikurti naujus namus kol kas dar neatrastose planetose? Grupė bebaimių astronautų, vadovaujamų profesionalaus lakūno ir inžinieriaus Kuperio, iškeliauja į kosmoso gelmes ieškoti atsakymų ir atrasti naujų pasaulių.

Pagal tikrą istoriją sukurta biografinė drama, pasakojanti apie netikėtą inteligentiško, talentingo juodaodžio pianisto Donaldo Širlio ir netašyto italų kilmės apsaugininko iš Bronkso – Frenkio „Lūpos“ Valelongos draugystę. Praėjusio amžiaus viduryje (filmo veiksmas vyksta septintajame dešimtmetyje) pietinėse Amerikos valstijose dar galiojo segregacijos įstatymai, pagal kuriuos buvo legalu neįsileisti ar neaptarnauti juodaodžių įvairiose paslaugų ir pramogų vietose.

Komercinis erdvėlaivis Nostromo skrenda namo į žemę. Kompiuteris užfiksuoja SOS signalą iš netoliese esančios planetos ir iš žemės gauna nurodymą ištirti, kas šaukiasi pagalbos. Po komplikuoto nusileidimo dalis komandos susiruošia ištirti vietovę. Netrukus jie aptinka nežinomų padarų lizdavietę su begale kiaušinių, o laivo kompiuteris iššifruoja gautą signalą ne kaip pagalbos šauksmą, o kaip įspėjimą. Pajudinus vieną iš kiaušinių, įgulos laukia mirtinas pavojus.

Džo Gardneris – paprastas vyrukas: gyvena Niujorke ir dirba mokykloje, muzikos mokytoju. Tai nėra prasčiausias darbas, kokį Džo galėtų susigalvoti, bet toli gražu ir ne geriausias. Džo beprotiškai myli soul muziką, ir jo didžioji svajonė – groti scenoje, su kitais muzikantais. Kiekvieną laisvą minutę Džo praleidžia prie pianino arba perklausose muzikos klubuose. Vieną dieną jam pagaliau nusišypso sėkmė: savo grojimu Džo sužavi vieno džiazo klubo muzikantus ir jie pasiūlo groti kartu! Negalėdamas patikėti savo laime, Džo tarsi ant sparnų skrenda per miestą, užsižiopso ir... įkrenta į atvirą kanalizacijos šulinį.

1917 m. pavasaris. Pačiame Pirmojo pasaulinio karo įkarštyje britų žvalgyba sužino, kad šiaurės Prancūzijoje vienas jų kariuomenės batalionų – 1600 karių – žygiuoja tiesiai į priešo paspęstus spąstus. Deja, įprastos komunikacijos linijos sunaikintos. Užduotis perduoti žinią apie pasalą patikima dviem jauniems eiliniams – Šofildui ir Bleikui (aktoriai George‘as MacKay‘us ir Dean‘as-Charles‘as Chapman‘as). Norėdami suspėti laiku, vaikinai privalo nepastebėti pereiti fronto liniją ir didžiulę priešo kontroliuojamą teritoriją. Jei jiems nepavyks, žus 1600 ginklo brolių, o tarp jų – ir Bleiko vyresnysis brolis.

„Bohemijos Rapsodija“ – legendinės britų roko grupės „Queen“, jų muzikos ir išskirtinio vokalisto Fredžio Merkurio, ne tik nugalėjusio stereotipus, bet ir tapusio vienu populiariausių muzikantų visoje planetoje, šventė! Fenomenalus ir meteorinis grupės išsiveržimas... Jų ikoniškos dainos ir revoliucinis skambesys! Grupę skaldantys užkulisiai ir Fredžio nekontroliuojamas gyvenimo būdas... Ir vieną įsimintiniausių pasirodymų „Live Aid“ koncerte, kurio metu visi 72 tūkstančiai stadione susirinkę žiūrovai kartu su grupe plojo, lingavo ir šokinėjo – tai iki šiol laikomu geriausiu visų laikų gyvojo roko pasirodymu istorijoje.

Harlanas Tombris yra itin sėkmingas (ir, žinoma, turtingas) rašytojas, švenčiantis 85-erių metų sukaktį. Šia proga į jo namus suvažiuoja visa didžiulė Harlano šeima. Kitą rytą po puikaus vakarėlio Harlanas randamas negyvas. Bylą tiriantis detektyvas Blankas labai greitai ima įtarti, kad mirtis nebuvo tokia natūrali, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Uždraudęs gausiai susirinkusiems giminaičiams bei tarnams išeiti iš namo, detektyvas pasiraitoja rankoves ir ima aiškintis, kas padėjo Harlanui persikelti į aną pasaulį.

Samdomam režisieriui ir filmavimo komandai dalykai pakrypsta siaubinga linkme, kai jie užsimoja nufilmuoti mažo biudžeto filmą apie zombius apleistame II pasaulinio karo japonų bazėje. Juos užpuola tikri zombiai...

Jauna, žavi baltaodė mergina kviečia savo juodaodį vaikiną savaitgalį aplankyti jos tėvus, kurie gyvena nuošalioje vietoje užmiestyje. Vaikinas jaudinasi, kaip jį – juodaodį – priims merginos tėvai. Iš pradžių viskas klostosi labai lengvai, šiltai ir liberaliai. Tačiau po kurio laiko, vaikiną ima trikdyti daugelis keistų dalykų, vykstančių tuose namuose. Jis supranta, kad visi ten sutikti juodaodžiai yra dingę asmenys realiame gyvenime. Tiesa pamažu iškyla į paviršių, kai vaikinas nusprendžia iš ten dingti. Tada ir paaiškėja, kad visa šeima, o kartu ir jo mergina yra įkūrę juodaodžių pardavimo turtingiems amerikiečiams versliuką. Mergina verbuodavo juodaodžius vaikinus ir merginas, kad pristatytų savo tėvams, o šie parduotų juo „rinkoje“ kaip organų donorus. Ar pavyks vaikinui ištrūkti gyvam, priklausys tik nuo sėkmės ir atsitiktinumų.

Martino Scorsese‘s „Airis“ (The Irishman, 2019) sukurtas pagal gerai gangsterių pasaulį pažinusio rašytojo Charles‘o Brandto knygą „Girdėjau, kad tu dažai namus“ (I Heard You Paint Houses). Keistokas knygos pavadinimas nusikaltėlių žargonu reiškia „Girdėjau, kad esi samdomas žudikas“ (po tokio „specialisto“ apsilankymo aukos namuose paprastai lieka krauju aptaškytos sienos). Knyga buvo parašyta gerai išstudijavus realius įvykius ir pasinaudojus paties „Airio“ (taip buvo vadinamas gangsteris Frankas Sheeranas) pasakojimais. Filme Airis pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, veteranas Frankas Sheeranas prisijungia prie galingos ir labai Pensilvanijoje gerbiamos kriminalinės šeimos Bufalino. Jo pagrindinėmis funkcijomis šioje kriminalinėje organizacijoje tampa priešų, kurie kenkia šeimos verslui, pašalinimas. Ir vieną dieną, vienu iš tokių priešų tampa žymusis profsąjungų aktyvistas ir lyderis Jimmy Hoffa, kurį būtina likviduoti dėl jo sunkiai sukalbamo charakterio ir itin ilgo liežuvio.

Pokario Japonija atsiduria žemiausiame taške, kai iškyla naujas pavojus - milžiniška pabaisa, pakrikštyta siaubinga atominės bombos galia.

XVIII a. pradžia. Anglai išdidžiai kovoja su prancūzais. Nepaisant to, ančių lenktynės ir ananasų valgymas klesti. Gležna karalienė Ana (akt. Olivia Colman) užima sostą, o jos artima draugė, ledi Sara (akt. Rachel Weisz), kol karalienė jaučiasi prastai, pastarosios pavedimu valdo šalį. Kai rūmuose pasirodo nauja tarnaitė Abigailė (akt. Emma Stone), jos žavesys akimirksniu pavergia Sarą. Sara priima Abigailę po savo sparnu, o Abigailė pamato galimybę grįžti į aristokratišką gyvenimą. Kadangi karas atima iš Saros daugybę jos laiko, Abigailė nusprendžia tapti karalienės kompanione. Jų auganti draugystė suteikia Abigailei šansą įvykdyti savo ambicijas ir ji neleis moterims, vyrams, politikai ar triušiams maišytis jos kelyje.

Solena (Ana Hetavei) 40 metų vieniša mama, kuri netikėtai užmezga romaną su 24 metų Heisu Kembelu (Nikolas Galitzinas). Su seksualiausios vaikinų grupės „August Moon“ pagrindiniu dainininku. Solenai tenka vykti su savo paaugle dukra į kelionę į Koačelos muzikos festivalį po to, kai paskutinę minutę jos buvęs vyras palieka ją ant ledo.

Holivudo aktorius veteranas Bobas atvyksta į Japonijos sostinę Tokiją filmuotis viskio reklaminiame klipe. Bobas išgyvena didžiulę krizę - jis pats nežino, ko nori, jaučiasi pavargęs nuo žmonos, negali užmigti ir yra labai nusivylęs gyvenimu.Tame pačiame Tokijaus viešbutyje apsistojusi ir jauna mergina Šarlotė. Ji dažniausiai leidžia dienas visiškai viena viešbutyje. Šarlotė ką tik baigusi studijas universitete, tačiau taip pat nežino, ko nori iš gyvenimo.Bobas ir Šarlotė vis atsitiktinai susitinka viešbučio lifte, bare, foje, koridoriuose. Nepaisydami solidaus amžių skirtumo, jie stengiasi pamiršti asmenines problemas, pradeda bendrauti, aptarinėti pačius įvairiausius dalykus, tokius, kaip meilė, laimė ar gyvenimo prasmė.

Juosta pasakoja apie mažą kaimelį Goksung (iš kurio ir kilo filmo pavadinimas, kadangi užrašius vietovės pavadinimą kiniškais rašmenimis, gaunamas žodis, kuris reiškia raudojimą), kurio gyventojai kenčia nuo paslaptingos baisios ligos. Pagrindinis filmo veikėjas, policijos seržantas Jong Goo (akt. Kwak Dowon), kartu su vietinės policijos pajėgomis yra sukrėstas šios „ligos“ pasėkmių – kaimas nuolat kenčia nuo itin žiaurių ir nepaaiškinamų žmogžudysčių, o jų kaltininkai demonstruoja simptomus, panašius į zombių. Aukų skaičius auga ir paties Jong Goo dukra suserga mįslingąja liga, todėl pastarasis nusprendžia suvienyti jėgas su paslaptinga moterimi ir vietiniu šamanu tam, kad išvaduotų kaimo žmones nuo keisto prakeiksmo.

When one of her students is suspected of theft, teacher Carla Nowak decides to get to the bottom of the matter. Caught between her ideals and the school system, the consequences of her actions threaten to break her.

Danės ir Kristijano santykiai nenumaldomai artėja prie pabaigos, tačiau dėl nesenos tragedijos vieno iš jų šeimoje nė vienas nedrįsta ištarti lemtingų išsiskyrimo žodžių. Apsimesdami, kad viskas gerai, jiedu nusprendžia dalyvauti ypatingame renginyje. Nedideliame Švedijos kaimelyje kartą per 90 metų rengiamas ir devynias dienas trunkantis vidurvasario festivalis turėtų būti džiugia gamtos pašlovinimo švente, tačiau pamažu virsta kraują stingdančia senovinių užkeikimų ir kraupių ritualų ceremonija.

Cecilija Kas (akt. Elisabeth Moss) bando išsilaisvinti iš smurtu paženklintų santykių. Jos mylimasis Adrianas (akt. Oliver Jackson-Cohen) – įniršio priepuolių kamuojamas mokslininkas, kontroliuojantis kiekvieną moters žingsnį. Po eilinio smurto protrūkio pavykus pabėgti iš namų, moteris sužino, jog buvęs mylimasis gyvenimą baigė savižudybe, testamentu palikęs jai milijoninę sumą. Cecilija ima įtarti, jog mirtis tėra Adriano inscenizuotas žaidimas, tačiau džiūgauja pagaliau galėdama ramiai atsikvėpti. Deja, ramybė netrunka ilgai – Ceciliją ir jai brangius žmones ima persekioti mirtingai pavojingi incidentai, tad moteriai ima atrodyti, jog ją nuolatos seka nematomas žmogus. Toks, kurio elgesys beprotiškai primena Adrianą… Kas tai – potrauminis stresas, kraustymasis iš proto ar buvusio mylimojo užkurta pragariškų įvykių karuselė?

Timecode is a 2016 Spanish live-action short film directed by Juanjo Giménez. Luna and Diego are the parking lot security guards. Diego does the night shift, and Luna works by day. One day, Luna's boss asks her to investigate a broken tail light. It won the Short Film Palme d'Or award at 69th annual Cannes Film Festival in 2016. It is also nominated for an Academy Award for Best Live Action Short Film at the 89th Academy Awards in 2017.