Pagal tikrą istoriją sukurta biografinė drama, pasakojanti apie netikėtą inteligentiško, talentingo juodaodžio pianisto Donaldo Širlio ir netašyto italų kilmės apsaugininko iš Bronkso – Frenkio „Lūpos“ Valelongos draugystę. Praėjusio amžiaus viduryje (filmo veiksmas vyksta septintajame dešimtmetyje) pietinėse Amerikos valstijose dar galiojo segregacijos įstatymai, pagal kuriuos buvo legalu neįsileisti ar neaptarnauti juodaodžių įvairiose paslaugų ir pramogų vietose.

Buvęs draudimo kompanijos darbuotojas Leonardas Shelby (akt. Guy Pearce) tampa žiauraus nusikaltimo liudininku. Prieš pat atsitiktinai atsibudusio jaunuolio akis yra išprievartaujama ir nužudoma jo žmona. Todėl jis nenumaldomai trokšta keršto ir nieko daugiau. Net ir pats palankiausias teismo sprendimas jo nepatenkintų. Jaunuolis nori atkeršyti pats, bet nežino visiškai nieko apie žudiką. Jis nieko neatsimena....

Džokeris, ko gero, yra vienas spalvingiausių blogiukų kino istorijoje. „Gimęs“ 1940 m., be daugybės komiksų, Džokeris iki šiol yra pasirodęs daugiau nei 250-yje filmų, televizijos serialų, knygų ir vaizdo žaidimų. Didžiuosiuose ekranuose Džokeris debiutavo 1966-aisiais, tačiau tikra megažvaigžde tapo 1989 m., kuomet jį suvaidino pats Džekas Nikolsonas. Venecijos kino festivalyje Geriausiu metų filmu pripažintoje juostoje režisierius Todd Phillips pateikia dar nematytą Džokerio atsiradimo istoriją. Gotamo mieste savo vietos gyvenime nerandantis Artūras Flekas (aktorius Joaquin‘as Phoenix‘as) dienomis dirba samdomu klounu, o vakarais stengiasi prasimušti kaip „stand-up“ komikas. Deja, nesėkmingai. Suirzęs, nusivylęs ir kartėlio kupinas Flekas vieną dieną tampa chuliganų auka. Galutinai nusivylęs ir ėmęs prarasti sveiką protą, Flekas pamažu ima virsti cinišku, žiauriu ir negailestingu Džokeriu.

Viljamas Treinoras – galantiškas, energingas, sėkmingą bankininko karjerą pradėjęs ir gyvenimą pilnomis saujomis sėmęs jaunuolis. Tačiau visa tai subyrėjo akimirksniu, kuomet gatvėje Viljamą partrenkė motociklas. Atsipeikėjęs ligoninėje ir sužinojęs, kad niekada nebegalės valdyti savo kūno, vyras prarado bet kokį norą gyventi, apsišarvavo cinizmu ir atstūmė pačius artimiausius žmones. Tačiau vieną dieną Treinorų namų slenkstį peržengia iš pažiūros keistuolė Luiza Klark... Mažame Anglijos provincijos miestelyje gyvenanti ir desperatiškai darbo ieškanti 26-erių metų Luiza, negali sau leisti atsisakyti gerai apmokamo pasiūlymo tapti Viljamo pagalbininke ir kompanione. Pradžioje absoliučiai ignoruojama, Luiza pasiryžta nepasiduoti niūrioms Viljamo nuotaikoms ir parodyti vaikinui, kad gyventi verta, nepaisant pačių tragiškiausių aplinkybių. Prasideda naujas, nuotykių ir netikėtumų, vilties ir meilės kupinas Viljamo ir Luizos gyvenimo tarpsnis, iš esmės pakeisiantis juos abu.

Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų pragyveno po laiptais ir tikėjo apgaulingais dėdės ir tetos pasakojimais, kad jo tėvai žuvo autoavarijoje, nors iš tikrųjų jie buvo nužudyti per Helovyno šventę. Per vieną savo gimtadienį Haris Poteris vis dėlto išsiaiškina visą teisybę apie tėvus ir apie randą savo galvoje. Be to, jis gauna netikėtą pasiūlymą-laišką, kurį atnešė pašto pelėda,- mokytis Hogvartso jaunųjų raganiukų ir burtininkų mokykloje, kur Hario laukia daug draugų ir daug priešų. Vienas tokių yra tamsos lordas Voldemortas, kuris suorganizavo Hario Poterio tėvų nužudymą, o dabar ketina Anapilin išsiųsti ir talentingąjį berniuką. Prasideda nepamirštami nuotykiai: jis išmoksta keisčiausių burtų, tampa kvidičo ( lyg ir krepšinio ant šluotų ) čempionu, padeda išperinti slibiniūkštį ir, slepiamas neregimojo apsiausto, leidžiasi į pavojingą žygį. Su keletu tikrų draugų Haris Poteris eina pasitikti stebuklingos savo lemties...

„Atvykimas“. Įtampos kupina juosta apie kontaktą su nežemiška civilizacija. Klausimas, ar esame vieni šioje begalinėje visatoje, žmoniją kamuoja jau labai seniai. Tačiau kad ir kiek apie tai būtų mąstyta, pirmasis kontaktas su svetima civilizacija visuomet bus netikėtas ir gąsdinantis. Kai vieną dieną skirtingose pasaulio vietose nusileidžia keliolika milžiniškų kosminių laivų, daugybė žmonių puola į paniką. Tačiau kai kelias dienas nieko blogo nenutinka, žmonės ima ruoštis užmegzti kontaktą. Valdžios atstovai pagalbos kreipiasi į vieną geriausių pasaulio lingvisčių Luizą Benks (aktorė Amy Adams). Jai skiriama užduotis pabandyti užmegzti pirmąjį kontaktą ir išsiaiškinti atvykėlių ketinimus Žemės atžvilgiu. Pirmą kartą patekusi į ateivių laivą, Luiza net neįsivaizduoja, nuo ko pradėti. Tačiau po kelių valandų pora jos idėjų pasiteisina: svetimieji akivaizdžiai linkę bendrauti. Prasideda sunkioji darbo dalis

Nelaisvėje, Sakkar planetoje, be savo kūjo kalintis Toras vieną dieną išgirsta, kad Asgarde vyksta labai negeri dalykai – valdžią į savo rankas perima piktadarė Hela. Asgardui gresia sunaikinimas. Norėdamas grįžti į gimtinę ir išgelbėti jos ateitį, Toras yra priverstas stoti į gladiatorišką kovą su senu savo draugu – Halku. Kova dėl išlikimo prasideda. Šio filmo režisieriumi, daugelio nuostabai, tapo Naujosios Zelandijos kino kūrėjas Taika Waititi. „Toras: Ragnarokas“ yra pirmasis jo tokio didelio biudžeto filmas, tačiau T. Waititi kūryba daugeliui buvo žinoma – jis yra juodosios komedijos „Ką mes veikiame šešėliuose“ autorius.

Senstantis muzikantas Džeksonas atranda - ir įsimyli - savo kelio dar tebeieškančią jauną muzikantę. Ši jau nebesitiki, kad jos svajonei tapti žymia dainininke yra lemta išsipildyti, kol kartą Džeksonas tiesiogine to žodžio prasme išstumia ją į sceną. Taip gimsta žvaigždė.

1974-ųjų balandžio 8 dieną Teksaso valstijos Odesos mieste, sekmadieninės mokyklos mokytojos ir protestantų diakono šeimoje gimė berniukas, kuriam buvo lemta tapti JAV karinių pajėgų legenda - geriausiu visų laikų amerikiečių snaiperiu. Pirmąjį ginklą Chrisas Kailas iš tėvo gavo dovanų, kai jam buvo aštuoneri. Dar po 21-erių metų (2003 m. pavasarį) Chrisas pro optinį taikiklį Irake stebėjo, kaip prie JAV jūrų pėstininkų būrio artėja moteris, rankose spausdama granatą. Savo pirmąjį sėkmingą karinį taikinį Ch. Kailas pakomentavo taip: „Toji moteris jau buvo negyva. Aš tiesiog pasirūpinau, kad ji su savimi nepasiimtų amerikiečių karių“. Per savo karinę karjerą, trukusią iki 2009-ųjų, Ch. Kailas likvidavo 255 taikinius (iš jų 160 patvirtintų) ir tapo sėkmingiausiu visų laikų JAV snaiperiu.

Įsivaizduokite gyvenimą, kuriame norėdami išlikti gyvi negalėtumėte išleisti nei garso. Niekada. Nuošalioje gyvenvietėje atsidūrusių sutuoktinių (akt. Emily Blunt ir John Krasinski) gyvenimas sustyguotas taip, kad kasdienybėje nėra vietos garsams. Jie bendrauja gestų kalba, vaikšto basomis ant pirštų galiukų, valgo nesinaudodami įrankiais, o jųdviejų atžalos auga visiškoje tyloje. Tačiau ar namai, kuriuose auga mažamečiai vaikai, gali būti apsupti tylos? Vos vienas neatsargus judesys ir aplink pasklidęs garsas išlaisvins keistus padarus, šeimos idilę paversiančius nesibaigiančiu, krauju paženklintu pragaru.

Save Lady Bird vadinanti Kristina (akt. Saoirse Ronan) nuolatos kivirčijasi su iki skausmo į ją pačią panašia mama (akt. Laurie Metcalf). Darbuose skęstanti moteris nuoširdžiai nesupranta daugeliu atveju keistai atrodančio dukters elgesio. Pastaroji, braidydama gimtojo Sakramento gatvėmis svajoja apie prabangius namus, svaiginančią meilę, gyvenimą Niujorke ir pripažinimą, leisiantį jai ištrūkti iš nekenčiamos rutinos. Skurdas, gyvenimas mažame miestelyje, kuriame dienų dienas nieko nevyksta, mokykla, kurios nuoširdžiai nekenti, mama, kritikuojanti tavo elgesį – maudydamasi tokioje kasdienybėje, išvarginta nesėkmių meilės fronte, paauglė bando rasti savo vietą šiame pasaulyje, tačiau ar tai lengva, kuomet tau – vos 17-niolika?

Antroje 1951 m. pusėje Eilis Lacey (Saoirse Ronan) palieka Airiją ir pradeda naują gyvenimą Brukline, iš ten padėdama savo šeimai. Ją sponsoriauja Tėvas Flood ir Elis netrukus pripranta prie naujojo gyvenimo, darbo parduotuvėje bei buhalterijos studijų. Kai jai pradeda simpatizuoti italų ir amerikiečių kilmės santechnikas, ji smarkiai įsimyli. Po tragiško įvykio sugrįžusi namo moteris iš naujo užmezga ryšį su savo draugais, todėl nebežino, kuris gyvenimas jai svarbesnis.

Jau kelis dešimtmečius skaitytojus šiurpinęs vienas populiariausių Styveno Kingo romanų atgyja kino ekranuose ir pasakoja apie nedidelį ir iš pažiūros niekuo neišsiskiriantį JAV miestelį Derį. Jei ne viena siaubinga aplinkybė: kartas nuo karto jame dingsta vaikas. O suaugusieji gyvena toliau, lyg nieko nebūtų nutikę. Dingus Džordžiui, jo vyresnysis broliukas Bilas (aktorius Jaeden‘as Lieberher‘as) kartu su dar šešiais draugais įsipainioja į keistų, nepaaiškinamų ir siaubingų įvykių voratinklį, kurio centre – vis dažniau jiems pasirodantis kraupus klounas Penivaisas (akt. Bill‘as Skarsgård‘as).

Bela (akt. Emma Watson) – miela ir kilniaširdė mergina, kuriai brangiausias pasaulyje yra jos tėtis. Šiam pakliuvus į bėdą, mergina nė nesusimąsčiusi ryžtasi pasiaukoti ir tapti Pabaisos (akt. Dan Stevens) įkaite prabangiuose jo rūmuose. Nepaisant iš pradžių tarp jų tvyrojusio nepasitikėjimo ir baimės, Bela pamažu pradeda pažinti tikrąjį Pabaisos grožį – po siaubinga išore slypinčią didžiulę ir mylinčią jo širdį. Tačiau vos tik jiems susidraugavus, Pabaisai iškyla mirtinas pavojus – gražuolės Belos gelbėti atvyksta medžiotojas Gastonas (akt. Luke Evans), kuris gailesčio nejaučia niekam...

Denio Oušeno sesutė Debė surenka viskam pasiryžusių, savo srityse geriausių pramuštgalvių šutvę ir ima planuoti tobulą vagystę. Jos taikinys – madų pasaulio „Oskarai“: Niujorko Metropoliteno muziejaus Kostiumų instituto pokylis arba tiesiog „Met Gala“. Debė žino, kad jame dalyvausianti aktorė Dafnė Kliuger segės neprilygstamą deimantų vėrinį, kainuojantį 150 mln. dolerių. Būtent į jį merginos ir nusitaiko.

This documentary puts a spotlight on the White House’s failed response to the global pandemic and how it could have been prevented. Featuring damning testimony from public health officials and hard investigative reporting, director Alex Gibney reveals a system-wide collapse caused by a profound dereliction of presidential leadership.

Dramoje pavaizduoti trys reikšmingi vieno žmogaus išėjimai į sceną, o tiksliau – gyvenimo, kūrybos ir bendravimo užkulisiai, kurie kuriami pagal S. Jobs pažinojusių žmonių pasakojimus. Jeigu tikitės didvyriško S. Jobs patoso – nesitikėkite, nes pagrindinis herojus nepaprastai įdomus savo moralinėmis vertybėmis, kurios gana prieštaringai pateikiamos kaip genijaus, stokojosi paprasčiausio žmogiškumo. Steve Jobs asmenybės peizažas šiame filme itin dviprasmiškas ir ne visada išryškinantis jo gerąsias savybes, todėl net filmui pasibaigus, nėra iki gali štampiškai sudedami akcentai, koks buvo tas mūsų gerasis S. Jobs – o jis, kaip ir daugelis, buvo visoks: jeigu sekasi vienoje srityje, kitoje gali atrodyti lyg koks demonas.

Keturi psichinių sutrikimų turintys asmenys, vyksta į išvykstą Niujorke, bet jie to nenutuokia, kad jiems teks gelbėti jais besirūpinusį asmenį, kuris, atsitiktinai tapo žmogžudystės liudininku. Jis išvežamas į ligoninę ir yra komos būsenoje, o žudikai trokšta jį surasti ir pabaigti savo darbą.

Jauna ir maištinga, tačiau tuoj ištekėti ketinanti Sara jaučiasi tikra balta varna savo šeimoje... Bet staiga paaiškėja, kad ne ji viena yra maištininkė. Pasirodo, prieš pat vestuves jos motina buvo pabėgusi su paslaptingu jaunuoliu, kuri prieš tai buvo suviliojusi... jos močiutė! Ar visos jos giminės moterys privalo pasimylėti su tuo pačiu vyru prieš vestuves? Sara nusprendžia susipažinti su nepažįstamuoju.

As political cartoonist Duffy and his bride Meg fail to conceive, he and sorority girl Daphne succeed.