Sparčiai progresuojantis vunderkindas Freddie Highmore'as vaidina 11-os metų berniuką, kuris neseniai pabėgo iš vaikų namų ir atvyko į nepažįstamą Niujorką. Evanas jaučiai visiškai vienas, neturi namų, nepažįsta savo tėvų ir pradeda groti gatvėse, kol į jį atkreipia dėmesį ir prisiglaudžia kaubojiškai pasipuošęs keistuolis. Berniukas sugeba išgirsti muziką tiesiog gamtoje arba įprastuose miesto garsuose, o paskui išbarškinti melodiją gitaros stygomis ir mikliai sukurti žodžius dainoms. Kai Burtininku pravardžiuojamas vyriškis pastebi neįprastą mažojo muzikanto talentą, tai pakrikštija jį Augusto Rašo sceniniu pseudonimu, padeda organizuoti koncertus ir nusprendžia pasinaudoti netikėtu bilietu į finansinę sėkmę...
Dviejų nepažįstamųjų, kuriuos suvedė muzika, meilė. Jis (airių pabų grupės „The Frames“ lyderis Glen Hansard) – muzikantas ir dainų kūrėjas iš Dublino, dieną taisantis dulkių siurblius tėvo parduotuvėje, vakarais grojantis gatvėse ir svajojantis tapti žvaigžde. Ji (kine debiutuojanti muzikantė Markéta Irglová) – čekė imigrantė, dirbanti bet ką ir aistringai skambinanti pianinu. Jie susitinka. Galbūt tai naujos meilės ir puikaus gyvenimo pradžia.
1944-ųjų rugsėjį, nudžiuginti sėkmingo įsiveržimo į Normandiją sąjungininkai drąsiai pradėjo operaciją „Turgaus sodas“, beprotišką planą, kaip anksti užbaigti II pasaulinį karą įsiveržus į Vokietiją ir sunaikinus karines Reicho gamyklas. Tačiau kovos lauko politika, netikusi žvalgyba, nesėkmės ir prastas oras sukėlė katastrofą. Epinė istorija, pasakojanti apie tragiškiausią II pasaulinio karo klaidą, „VIENU TILTU PER TOLI“ skrupulingai vaizduoja ambicingą planą, dėl kurio žuvo daugiau sąjungininkų negu per išsilaipinimą Normandijoje. Kruopščiai kurtas realių mūšių vietose, su nepaprasta aktorių žvaigždžių komanda filmas „VIENU TILTU PER TOLI“ tiksliai perteikia vienos iš didžiausių karinių avantiūrų istorijoje nepaprastą mastą, jaudulį ir pavojų.
Baronas Manfredas fon Richthofenas yra pavojingiausias ir garsiausias Vokietijos karinių oro pajėgų pilotas Pirmajame pasauliniame kare. Jam ir jo bendražygiams oro mūšiai yra sporto varžybos, techninis iššūkis ir garbinga pareiga, nepaisant viso karo siaubo. Bet kai jis įsimylėjo slaugytoją Keitę, Manfredas supranta, kad jis naudojamas tik kaip propagandos įrankis. Rinkdamasis tarp neapykantos karui ir atsakomybės už jo naikintuvų būrį, fon Richthofenas nusprendžia skristi...
Jaunas FTB agentas Erikas pradėjo rizikingą žaidimą su savo bosu, agentu, kurio reputacija tiesiog nepriekaištinga. Jis nepaprastai atsidavęs darbui, beprotiškai ištikimas tėvynei ir uoliai lanko bažnyčią. Tačiau kuo toliau Erikas stebi bosą, tuo labiau įsitikina, kad šis kažką slepia. Gali būti, kad jaunasis agentas užtiko pavojingo šnipo pėdsakus.
Filme dėmesys sutelkiamas į itin dramatišką ir didelį pavojų keliančią atsakomybę bei sprendimus su kuriais Golda Meir, dar vadinama „Geležine Izraelio ledi“, susidūrė per Jom Kipuro karą.
1970 m. lapkritį Londonas ruošėsi didžiausiam metų renginiui - „Mis Pasaulis“, mat tais laikais šis televizijos transliuojamas konkursas pritraukdavo rekordines 100 milijonų žiūrovų auditorijas. O mergaitės visame pasaulyje žiūrėjo jį, norėdamos vieną dieną pelnyti geidžiamiausią pasaulyje grožio karūną.
Atleistas "New York Times" žurnalistas Maiklas netikėtai susipažįsta su šeimos išžudymu kaltinamu vyru, pasisavinusiu jo tapatybę. Kol šis sėdi kalėjime laukdamas teismo sprendimo, tarp vyrų užsimezga stiprus ryšis. Maiklas pasiryžta padaryti bet ką, kad išsiaiškintų tikrus įvykius, o ne tariamus nuteistojo poelgius, dėl kurių jis yra kaltinamas.
Mari Gilbert dukrai Šenan dingus, o policijai nieko nedarant, pati Mari Gilbert imasi ieškoti dukters Long Ailando bendruomenėje, kurioje Šenan buvo paskutinį kartą matyta. Visas šurmulys paskatina rasti daugiau kūnų.