Du broliai suplanavo, kaip jie galvojo, tobulą nusikaltimą, kuris be ginklų, žiaurumo ir kraujo praliejimo turėjo atnešti didelę pinigų sumą. Tačiau gudrus planas nueina perniek, kai herojų bendrininkas savavališkai pakeičia žaidimo taisykles.

Kipas jaunesnysis - kadaise garsaus automobilių vagies brolis. Jis pažada pavogti penkiasdešimt prabangių mašinų, tačiau jam nesiseka. Žmogus, užsakęs vagystes, grasina jį nužudyti, jei automobiliai nebus pristatyti laiku. Kipo brolis Reinsas privalo padėti jaunėliui. Juolab, kad pasakiškai brangius "Jaguar", "Porsche", "Ferrari", "Aston Martin" markės automobilius reikia pavogti per keturias dienas. Buvęs vagis suburia savo seną gaują ir, sekundės tikslumu suplanuota operacija prasideda...

Ijano ir Terio tėvai visą gyvenimą sąžiningai triūsė dėl kiekvieno cento ir to paties mokė sūnus. Ijaną atrodo pavyko užauginti padoriu žmogumi – jis stengiasi iš visų jėgų dorai dirbti ir padoriai uždirbti. Tik jo uždirbamus pinigus vargiai atitinka jo poreikius ir svajones. Taip norėtųsi pasipuikuoti kur kas įspūdingesniais daiktais, nei iš brolio dirbtuvių pasiskolintu Porsche. O dar Ijano horizonte pasirodo žavi jauna aktorė Andžela, kurios prielankumas tiesiogiai proporcingas gerbėjo piniginės storiui… Na, o Teris... jis tikras sąžinės priekaištas tėvams: jis nepraeina pro barą ar lošimo namus, neužsukęs palikti ten gana menko mechaniko atlyginimo. O namie Terio laukia ištikimoji Keitė, kuria taip pat reikia pasirūpinti. Žodžiu, su pinigėliais visuomet striuka ir Teris klimpsta vis giliau – lošdamas ir gerdamas, gerdamas ir vėl lošdamas. Kol jį ima gainiotis skolų išmušinėtojai.

Maniakas mažoje celėje kankina jaunas moteris, o vėliau nužudo, atlikdamas keistas apeigas. Tačiau jis padaro nedidelę klaidą, ir FTB pavyksta jį surasti. Žudikas, ištiktas komos, vienintelis žino, kur paslėpta paskutinė auka. Celę, kur įkalinta dar gyva moteris, gali surasti psichiatrė, turinti įgimtų savybių perprasti sąmonę.

Antrasis Edwardo Shultso filmas nukelia žiūrovus į baisios ligos nusiaubtą pasaulį – vienus ji pražudė vos per kelias dienas, o likę gyvi desperatiškai ieško maisto ir nepasitiki niekuo aplinkui. Tai tikrai siaubinga liga: kūnas pasidengia kraujosrūvomis, akys pajuoduoja, žmogus vemia krauju. Tačiau tai nėra dar viena variacija „The Walking Dead“ ar „28 Days Later“ tema. Labai svarbu, kad Shultso pasaulio pabaigos vizija prasideda ne nuo atakos, o nuo įvykio, visam laikui pakeitusio jauno vyro gyvenimo trajektoriją: artimo žmogaus mirties. Tai filmas, kuriame blogiukai yra praradimas, sielvartas, skausmas, baimė ir nepasitikėjimas, o ne tradiciniai smegenų ištroškę zombiai, antgamtiškos jėgos, ar miškuose tūnančios raganos – ir nepaisant to, tai yra vienas baisiausių pastarųjų metų filmų.