On je pouliční muzikant a občas si přivydělává v dílně svého otce. Jeho snem je živit se hudbou, ale to se mu vůbec nedaří. Ona je talentovaná pianistka z Čech, která odešla do Irska kvůli obživě a prodává na ulici růže. Když se ti dva náhodou potkají, zjistí, že jejich společná hudba má neobyčejnou sílu a podaří se jim získat nejen peníze na pronájem studia, kde natočí společnou desku, ale také přízeň a obdiv všech, kteří se na jejím vzniku podílejí. Oba si ale velmi záhy uvědomí, že takového člověka, jakým je ten druhý, se jim podaří v životě potkat jen jednou. Jeho nově nabytá svoboda a její minulé závazky tak oba postaví před rozhodnutí, co jsou pro sebe schopní obětovat a jestli vůbec mají možnost zůstat spolu

Kdyby Dewey Cox skutečně žil, prošlo by jeho ložem přes čtyři stovky dívek a paní, zplodil by přes třicet dětí a třikrát by ochutnal vlastní svatební koláče. A nejen to. Kdyby Dewey Cox žil, zcela jistě by se stal jednou z největších rock'n'rollových a vůbec hudebních hvězd, co kdy chodily po planetě, a klaněl by se mu celý svět. Dokonce by měl i vlastní hudební show, do níž by za ním klidně zašel třeba Elvis Presley nebo The Beatles. A protože by Dewey Cox byl opravdový drsňák, nepochybně by ochutnal veškerý alkohol a všechny drogy, které se dají sehnat. Kdyby tedy skutečně žil. Jenže on nežil.

Josie, Melody a Val spolu kamarádí od dětství a rozhodně nehodlají uvíznout navěky v rodném Riverdale. Doufají, že se svou dívčí kapelou získají slávu, aniž by musely změnit dosavadní styl. Nepodléhají totiž módním výstřelkům, ale o to víc muzicírují srdcem. Jenže pak se všechno zamotá. Dívčí skupinu objeví manažer Wyatt Frame a doporučí ji Fioně ze známé nahrávací firmy. Najednou má skupina Pussycats svůj první single, který se ihned stane hitem, dívky jsou na roztrhání, nahrávají, koncertují a fanouškové se jen rojí. Wyatt a Fiona však mají jiné plány a…

Se skupinou Golem v pražské Lucerně. Petra Janů, populární zpěvačka osmdesátých let s inklinací k rockové hudbě zpívala v roce 1987 v Lucerně, ve své době neznámějším sále Prahy. Protože kdo vyprodal Lucernu, byl slavný. Ve svém koncertním repertoáru zpěvačka předvedla své největší šlágry, zazní parodie na italské hity Ital nezná ten zázrak v přetextování Karla Šípa, který spolu s Jaroslavem Uhlířem nesměl na koncertě chybět. Stejně jako Petr Janda, s nímž zazářila v duetu Jedeme dál. Fanoušci zpěvačky si mohou užít její osmdesátkové písně, z nichž některé zaznívají z rádií dodnes. Snům tváří v tvář, Moje malá premiéra, Motorest, Jámy, Není nám už sedmnáct, Už nejsem volná, S láskou má svět naději…

Trojnásobná Zlatá slavice z let 1987, 1988 a 1989 Petra Janů oslavila 40 let na jevišti a neuvěřitelné kulatiny, jak jinak, než velkým koncertním turné. Společně s kapelou Golem Jana Václavíka, mimochodem také slavící 40. narozeniny, projeli celou Českou republiku. Připravili celkem 15 koncertů a zlatým hřebem byla pražská Lucerna a to za asistence televizních kamer.Narozeninový slavnostní koncert doprovodila speciální videoprojekce z fotoarchivu Petry Janů a také několik zdravic Petřiných kamarádů.Pokud se vám líbí písničky, jako "Už nejsem volná", "Moje malá premiéra", "S láskou má svět naději", "Motorest", "Říkej mi" a další, nenechte si tento výjimečný koncert ujít.

Vánoční show největší pěvecké hvězdy naší populární hudby... Vánoční koncert Karla Gotta roku 2005 se natáčel ve studiu na Kavčích horách, s publikem, ale to mu neubralo na výtečné atmosféře. Koncert si moderoval zpěvák sám, osobně představoval i své hosty, kterými byli Jiří Korn se 4TETem, Věra Gondolánová, polská dívčí skupina The Sound Office a mistr imitace Vladimír Hron. Exklusivním hostem byla světově známá operní pěvkyně Eva Urbanová. A nechyběly ani Gottovy největší hity v nových úpravách.