Turtingas gražuolis Deividas pasiekė gyvenime tiek, kiek kitas galėtų tik pasvajoti: geras darbas, prabangios mašinos, pinigai ir merginos, kurios tik ir laukia jo skambučio. Per savo gimtadienio vakarėlį jaunuolis pirmą kartą susipažįsta su geriausio draugo mergina, vardu Sofia, ir praleidžia su ja naktį, kalbėdamas apie praeitį ir pomėgius. Kitą rytą netikėtai sutikta buvusi meilužė Džiuli pasisiūlo pavėžėti savo automobiliu. Jis nesipriešina ir pasirašo sau mirties nuosprendį, nes pavydžioji mergužėlė nusprendžia mašina dideliu greičiu skristi nuo tilto ir nusižudyti. Po avarijos Deividas išgyvena, bet jo gražus veidas lieka neatpažįstamai subjaurotas. Jaunuolis puola į paniką ir depresiją, bet greitai viskas pasikeičia į gerąją pusę. Gydytojas pasiūlo jam atlikti plastinę veido operaciją, o žavioji Sofia prisipažįsta jį mylinti. Tačiau netrukus blogi bei nenuspėjami dalykai ir vėl prasideda. Deividas lieka vienas ir dar apkaltintas žmogžudyste.

Tvankios senosios Luizianos pelkės slepia ne vieną kraupią paslaptį ir ne vieną kruviną tragediją. Čia vis dar gyvuoja iš vergijos laikų užsilikę keisti senoviniai papročiai ir burtininkų apeigos. Vieną šiurpią Naujojo Orleano apylinkių paslaptį ryžtasi atskleisti ir šio filmo herojė - jauna slaugė Karolina. Tačiau smalsumo kaina raganių pasaulyje - labai didelė. Kartais - didesnė už gyvybę. Darbo ieškančią Naujojo Orleano slaugę Karoliną pasamdo sena moteris Violeta Devro, gyvenanti nuošaliame name kartu su prie lovos prikaustytu savo vyru Benu. Iš pradžių heroję baugina šiurpiai atrodantis pastatas ir ne itin draugiškai nusiteikę jo gyventojai, tačiau netrukus smalsumas nugali baimę. Senasis namas - kupinas keistų garsų ir paslapčių. Viena keistenybių - visame name nėra nė vieno… veidrodžio.

Džonas Kleinas (Richardas Gere'as) – „Washington Post“ žurnalistas kažkaip keistai atsiduria mažame Vakarų Virdžinijos miestelyje. Jo automobilis nebevažiuoja, išsijungia telefonas, sustoja laikrodis. Vyras beldžiasi į artimiausią namą prašydamas pagalbos, bet duris atidaręs žmogus jį užpuola piktai šaukdamas, kad jis jau trečią dieną iš eilės laužiasi į jo duris. Bet Džonas neprisimena čia buvęs. Prieš dvejus metus Džono žmona Merė (Debra Messing) mirė ligoninėje nuo sužalojimų, patirtų per avariją. Prieš mirtį ji piešė kažkokį keistą padarą su sparnais - gigantišką drugį. Ar jos piešiniai turi ką nors bendra su šiuo miesteliu? Holivudo režisieriaus Marko Pellingtono 2002 metų mistinis trileris „Žmogaus-drugio pranašystės“ atstovauja tai kino srovei, kuri siekia atskleisti vadinamąją paralelinę tikrovę. Tačiau įdomiausias dalykas yra tas, kad filme vaizduojami mistiški bei nepaaiškinami įvykiai yra atsitikę iš tikrųjų.

Su didinamuoju stiklu ir pirštų atspaudų milteliais rankoj Nensė Driu išvažiuoja iš Riverhaitso į Holivudą... Ji ketina atskleisti vieną iš didžiausių visų laikų paslapčių - kino žvaigždės Delijos Dreikot mirtį. Tačiau dar didesnė paslaptis, kaip mūsų žvitri seklė languotu sijonėliu sutars su trumpąsias žinutes rašinėjančiom pasipūtusiom paauglėm, su kuriom ji susipažįsta Holivudo vidurinėje.

Visi žinome Fredį Kriugerį... Pilkai raudonas megztinis. Apdriskusi skrybelė. Naguotos pirštinės. Monotoniška klaiki dainelė. Legendinė Weso Cravino siaubo juosta „Košmaras Guobų gatvėje“ tapo žanro klasika. Išleisdamas šį filmą dar 1984-aisiais režisierius sukūrė vieną didžiausių piktadarių Holivudo istorijoje. Praėjus 26-eriems metams nuo vieno labiausiai atpažįstamų kino siaubūnų atsiradimo Fredis Kriugeris sugrįžta. Sveiki atvykę į savo naują sapną! Perdirbinio siužetas beveik nesiskiria nuo 1984-ųjų originalo: mes vėl išvysime serijinį žudiką, kuris tampa tikru košmaru grupelei paauglių. Jų sapnuose ima lankytis kraupus personažas. Susivieniję jie gali vienas kitą apsaugoti, bet sapne jie vis dėlto lieka akis į akį su juos persėkiojančiu Fredžiu Kriugeriu. Siaubo apimti jaunuoliai suvokia, kad yra saugūs tik tol, kol nemiega. Tačiau kas nutiks, kai nuovargis įveiks juos? Jie supranta, kad šansų išsigelbėti beveik nėra, nes nužudyti sapne jie miršta realybėje...