Kailas – paauglys iš Kalifornijos, kurio gyvenimas pradeda keistis po tėvų skyrybų. Tenka palikti ne tik Kaliforniją, bet ir mokyklą, bei geriausius draugus. Naujoje vietoje jis nesijaučia gerai, o ir santykiai su naujos mokyklos senbuviais nėra idealūs. Po vieno iš incidentų mokykloje, Kailas praranda telefoną, tačiau jam į pagalbą atskuba mistiškas mobilių ir išmanių technologijų genijus, kuris pasiūlo ne tik naują telefoną, bet ir stebuklingą apps‘ą. Netrukus Kailo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Svajonės, kurias jis patiki savo telefonui, pildosi realiame gyvenime. Prasideda linksmų nuotykių ir išbandymų metas. Ar atlaikys Kailas jį užgriuvusio populiarumo bangą?

Rodos, dar taip neseniai (iš tiesų jau beveik prieš dešimt metų) aktorė Anne Hathaway vaidino nerangią praktikantę filme „Ir velnias dėvi Prada“. Dabar ji – jau pati didelės internetinės mados įmonės vadovė, priimanti praktikantą. Ir ne bet kokį – patį Robert‘ą de Niro! 70-metis našlys Benas (jį ir vaidina R. de Niro) visuomet buvo aktyvus. Tad ramus gyvenimas jam ne prie širdies net ir išėjus į pensiją. Vyras nusprendžia tapti praktikantu internetinėje įmonėje, kuriai vadovauja jam į anūkes tinkanti Džiulė. Natūralu, kad tokio naujoko pasirodymas kolektyve, kur amžiaus vidurkis kažin ar viršija 30 metų, sukelia užslėptą, o kartais – ir atvirą juoką. Tačiau „senukas“ Benas jaunosios kartos atstovams greitai parodys, kad jį laidoti dar per anksti.

„Tony“ ir „Grammy“ apdovanojimus pelniusio miuziklo adaptacija pasakoja apie paskutinėje vidurinės mokyklos klasėje besimokantį Evaną Hanseną, kurį kankina socialinio nerimo sutrikimas. Gydytojas septyniolikmečiui pataria rašyti laiškus sau ir pasakoti, kodėl ši diena bus puiki. Vienas iš laiškų patenka Evano bendraklasiui, kuris vėliau nusižudo. Prasideda jaunuolio kelionė į savęs pažinimą ir priėmimą.

Trilerio centre - nenumaldomai bėgantis laikas, artinantis nuosprendžio akimirką. Nežinomas žmogus socialiniuose tinkluose paleido vaizdo transliaciją, kurioje matyti du pagrobti vyrai. Grobikas grasina vieną iš jų nužudyti prieš pasibaigiant dienai ir internete nori surengti „teismo“ posėdį. Teisėsauga bando suvokti, kas vyksta: tampa aišku, kad interneto naudotojai bus teisėjais ir prisiekusiaisiais.