Pagal Pierre`o Lemaitre`o romaną, 2013 m. pelniusį Gonkūrų premiją, sukurtas antikarinis filmas pasakoja apie karo žiaurumus ir dvasines žaizdas, atsirandančias, kai, atlikę patriotinę pareigą, kariai grįžta namo. Paskutinės Pirmojo pasaulinio karo dienos. Kapitonas Pradelis, ciniškas niekšelis, kuriam žmogaus gyvybė nieko nereiškia, siunčia į žvalgybą, tai yra į žūtį, du eilinius karius – gabų jauną dailininką Eduarą, milijonieriaus sūnų, ir buvusį banko darbuotoją Alberą. Mūšio lauke Eduaras išgelbsti iš mirties spąstų Alberą, tačiau pats sunkiai sužeidžiamas – jo veidas nepagydomai subjaurojamas ir toks jis nenori grįžti namo, todėl įkalba draugą paskelbti jį mirusiu. Paslėpęs savo tapatybę, o veidą pridengęs kauke, po kurio laiko Eduaras pradeda piešti puikius piešinius karo tematika, Alberas tampa jo „impresarijumi“ – patikėtiniu.

Pats didžiausias šokių maratonas vykstantis Santa Monikos pakrantėje renka dalyvius. Praradę viltį žmonės ieško „lengvų“ pinigų. Maratono esmė paprasta – kuo ilgiau šokti. Filmas puikiai parodo kaip sunkmetis pakeičia žmonių gyvenimą. Jie pamiršta savo principus, garbę, orumą ir tampa pasiryžę padaryti neįmanomus dalykus net ne dėl poros dolerių, o dėl poros centų.

Reporteris Ernestas Hemingvėjus – karo ligoninės greitosios pagalbos automobilio vairuotojas.Vykdydamas pareigą, jis sužeidžiamas ir atsiduria ligoninėj, kur susipažįsta ir įsimyli slaugytoją Agnes von Kurowsky.

Šioje ekscentriškoje romantinėje komedijoje Juliette Binoche tiesiog švyti vaidindama išsiskyrusią menininkę, atkakliai ieškančią tikrosios meilės. Vienatvę Izabelė praskaidrina vis naujais pasimatymais ir neslepia nusivylimo kiekvienu į lovą pasiguldytu meilužiu. Kurdama Izabelės odisėją per įvairiausių gerbėjų glėbius ir širdis ieškant to Vienintelio režisierė Claire Denis siūlo gaivų feministinį žvilgsnį į meilę ir seksą. Filmas sukurtas pagal Roland’o Barthes’o 1977-aisiais parašytus „Meilės diskurso fragmentus“. Kaip ir knygoje, Claire Denis ekranizacijoje kiekvienas žiūrovas atpažins dalelę savęs.