Сеанс психотерапії для нації. Фільм про колективні психотравми українців.
Цей фільм — історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України. Продовжуючи виконання свої військових обов’язків на землі, морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають про вторгнення та анексію українського Криму.
Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, десятки тисяч українців, рятуючись від війни, знайшли прихисток в маленькому містечку Ужгород на заході України. Місцевий режисер вирішує залучити непрофесійних акторів – переселенців до втілення своєї давньої мрії – поставити виставу «Король Лір». Театральна вистава допомагає їм знайти себе та своє призначення в новому світі, де є війна, а режисерові знайти відповідь на одвічне питання, що таке любов й чому цей світ не має загинути.
Документальний фільм, що відкриває очі на українських солдатів в окопах і цивільних, які стикаються з постійними руйнуваннями з боку російських збройних сил, що вторглися в Україну.
Ховаючись від сирійської війни, молодий Андрій з родиною раптово опинилися свідками війни в Україні. У боротьбі з цією велетенською чорно-білою воєнною машиною Антон допомагає людям. Подорож з однієї батьківщини, враженої війною, на іншу може допомогти йому зробити вибір між мирним і воєнним життям.
Документальний фільм розповідає про вторгнення росії в Україну та наступні за цими події. Під час зйомок у Києві режисери Шон Пенн та Аарон Кауфман на власні очі стали свідками війни та становлення Володимира Зеленського як одного з найзначніших військових та політичних лідерів сьогоднішнього світу.
З 24 лютого 2022 року, коли почалося вторгнення Росії в Україну, поляки вже прийняли кілька мільйонів біженців. На Люблінщині, біля річки Буг, яка позначає кордон з Україною та Білоруссю, фермери, власники магазинів, фотограф і вчителька розповідають, як змінило їхнє повсякденне життя початок цієї війни.
24 лютого 2022 року Євген разом із друзями зголосився приєднатися до загону швидкої медичної допомоги на передовій. Вони надавали рятівну підтримку та евакуацію поранених. Цей фільм розкриває переживання цих юнаків протягом шести місяців, сповнених драматизму, відчаю, страху, ненависті, гіркоти, любові і, головне, віри в перемогу.
Два кінопродюсери, чинні військовослужбовці, після церемонії вручення «Оскара» в Лос-Анджелесі повертаються на війну на Сході України. Після короткого перебування в США, вони намагаються збагнути, як ця війна стала можливою у 21 столітті. П'ять років по тому вони повернулись у цивільне життя.
Улюблений у Нью-Йорку український ресторан "Веселка" славиться своїм неперевершеним борщем та смачними варениками, але також став символом надії для України. Заснований у 1954 році українськими іммігрантами Володимиром і Ольгою Дармохвалами, ресторан і досі лишається сімейним бізнесом, яким керує їхній зять, Джейсон Бірчард. Фільм "Веселка: на розі у центрі світу" розповідає історію того, як цей заклад об'єднав діаспору для надання підтримки рідній країні. Роль оповідача у фільмі виконав актор Девід Духовни.
Добропілля розташоване на сході України — за 70 км від лінії розмежування із підконтрольною сепаратистам територією. На перший погляд, для місцевих мешканців конфлікт існує лише на задньому плані. Вони живуть своїм звичним життям — директор зоопарку та екскурсовод у музеї, учасники рок-гурту та члени клубу самотніх сердець. І все-таки звук пострілів із близького фронту проникає у їхні життя й нависає сірою завісою над містом.