Jaunasis rytų kovos menų meistras Čen Ženas grįžta į buvusią savo mokyklą, kad išaiškintų savo mylimo mokytojo žudiką ir atkeršytų jam. Bruce'as Lee pats tapo Holivudo superžvaigžde, popkultūros dievaičiu, padariusiu milžinišką įtaką ir pasaulio kinui, ir Rytų kovos menams. Kung fu karaliaus stiliuje susivienijo šokėjo gracija ir mirtį nešantis meistriškumas. Po Bruce'o Lee kinas neabejotinai tapo kitoks. Jo filmų citatas galima aptikti daugybėje kino kūrinių. „Matricos“ kūrėjai broliai Andy ir Larry Wachowski, paveikti Bruce'o Lee, kovų scenas pateikė jo ypatingos plastikos stiliumi – tarsi baletą. Filmo herojaus Neo kviečiantis gestas delnu paimtas iš „Mirties žaidimo“. Quentinas Tarantino iš savo garbinamo Bruce'o Lee „pasiskolino“ geltonąjį kostiumą, kuriuo vilkėjo Uma Thurman filme „Nužudyti Bilą“. Lygiai kaip Bruce'as ji suko ore kardą.
Tai viena labiausiai sukrečiančių mano matytų dramų, apie tikrai įvykdytą nusikaltimą – Silvijos Likens kankinimą ir nužudymą. Filmas paremtas tikrais faktais ir labai tiksliai, pagal eiliškumą juos atvaizduoja. Amerikietiškasis nusikaltimas parodo tikrai įvykusią istoriją Indianapolio mieste 1965 metais, kuomet keliaujančių cirko darbininkų dukteris Sylvia (16 metų) ir Jenny sutiko pagloboti laikinai Gertrūda Baniszewski, vėliau kankinusi ir nužudžiusi Sylvią su savo bei kitais kiemo vaikais.
„Teisė žudyti" pasakoja apie du Niujorko detektyvus - Turką (Robert De Niro) ir Rūsterį (Al Pacino) - tiriančius serijinio žudiko įvykdytas žmogžudystės. Maniako taikinys - nusikaltėliai, kuriems pavyko išsisukti nuo teisingumo. Vykdydami tyrimą detektyvai išsiaiškina, kad šie nusikaltimai susiję su jų prieš daugelį metų išspręsta byla. Kyla klausimas: gal tuomet už grotų sėdo nekaltas žmogus? Jei taip, kas yra tikrasis žudikas ir kodėl jis ėmėsi linčiuotojo vaidmens?