Pietų Karolinos mokyklos mokinys, neįgalus jaunuolis, sunkiai kalba ir dėl to save vadina Radijumi. Iš pradžių dauguma bendraamžių iš jo tyčiojasi. Tačiau su juo susidraugauja futbolo komandos treneris. Jis jaunuolį globoja. Radijas, buvęs visų pajuokos objektu, pamažu tampa populiariu ir mylimu miesto bendruomenės nariu.

Jaunystėje per skaudžią nelaimę netekęs tėvo, Jonghu Parkas atsisako krikščioniškojo tikėjimo ir nusprendžia tikėti tik savimi. Dabar, jau suaugęs, Jonghu yra kovotojas čempionas ir turi viską, ko kada nors norėjo, kol jo delnuose neatsiranda paslaptingos žaizdos. Jis kreipiasi pagalbos į vietinį kunigą tėvą Ahną, tikėdamasis, kad kunigas padės jam atsikratyti skausmingų žaizdų. Tačiau tada jis atsiduria pavojingos kovos su nežemiškomis blogio jėgomis, siekiančiomis nusiaubti žmonių pasaulį, centre.

Pradedančiojo režisieriaus bei veiksmo filmų aktoriaus Tony Jaa trileris "Ong bak 2" – dar viena duoklė garbingam kovos menui. Turime pripažinti, kad juostos scenarijus nėra originalus, tačiau kai kurios kovos scenos nėra visiškai eilinės. Juosta "Ong-Bak: Muay Thai karys" (Ong-bak) pasirodė dar 2003 metais. Jos herojus, kurį suvaidino Tony Jaa, iškeliavo į pavogtos Budos statulėles paieškas. Antroje dalyje aktorius nusprendė stoti ir prie režisieriaus vairo.

Po Niujorko įvykių, parodytų pirmoje „Mirties troškimas“ dalyje, Polas Kersis persikelia į Los Andželą. Bet ir čia jo šeimą persekioja nesėkmės - šįkart išprievartaujama architekto dukra, kas ir vėl priverčia griebtis ginklo. Keršytojas grįžta į naktines gatves ir šįkart nusikaltėliams nebus kur pasislėpti!

Po pirmųjų finalinių muštynių, keletas mušeikų patenka į kalėjimą, kuriame sutinka savo senus priešus. Dabar jiems reikia pastovėti ir už save, ir už žmones likusius laisvėje. Tikintiems, kad filme vėl išvys gatves ir futbolo aistruolių riaušes, reikia nuvilti, to šiame filme tikrai neišvysite. Bet įtemptas siužetas garantuotas.