Vienas ryškiausių XX amžiaus protų. Vienas skausmingiausių jo užtemimų. Tikra Johno Forbeso Nasho gyvenimo istorija.J.F.Nashas jaunesnysis gimė 1928-aisiais metais - tais pačiais metais, kai garsus vengrų matematikas Johnas fon Noymanas sukūrė esmines vadinamąsias "žaidimų teoremas”. Po dvidešimties metų Nashas iš esmės peržiūrėjo jo teorijas ir sukūrė naujas. Jomis paremti visi nūdienos ekonomikos modeliai. 1958-aisiais žurnalas "Fortune” paskelbė Nashą gabiausiu savo kartos mokslininku. O jau kitąmet jis atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje. Jam šėrė medikamentus, gydė elektrošoku, tačiau nieko nepasiekė. Praėjo trisdešimt metų ir Nashas staiga išgijo, nors gydytojai ir tvirtino, kad šizofrenija nepagydoma. Galiausiai jie nutarė, kad Nasho diagnozė nebuvo teisinga. Bet kas gi įvyko iš tiesų?
Genialiojo italų kino režisieriaus Bernardo Bertolučio („Paskutinis tango Paryžiuje", „Svajotojai", „Pavogtas grožis") epinėje juostoje pasakojama dramatiška paskutiniojo Kinijos Imperatoriaus Pu Yi gyvenimo istorija. Vos trejų metų sulaukusiam vaikui atiteko garbingiausias titulas, sostas, turtai, valdžia. 1908-aisiais metais niekas nė neįtarė, kad mažasis Imperatorius bus paskutinysis galingos ir senos dinastijos, tūkstančius metų valdžiusios Kiniją, sosto paveldėtojas...
Jaunasis rytų kovos menų meistras Čen Ženas grįžta į buvusią savo mokyklą, kad išaiškintų savo mylimo mokytojo žudiką ir atkeršytų jam. Bruce'as Lee pats tapo Holivudo superžvaigžde, popkultūros dievaičiu, padariusiu milžinišką įtaką ir pasaulio kinui, ir Rytų kovos menams. Kung fu karaliaus stiliuje susivienijo šokėjo gracija ir mirtį nešantis meistriškumas. Po Bruce'o Lee kinas neabejotinai tapo kitoks. Jo filmų citatas galima aptikti daugybėje kino kūrinių. „Matricos“ kūrėjai broliai Andy ir Larry Wachowski, paveikti Bruce'o Lee, kovų scenas pateikė jo ypatingos plastikos stiliumi – tarsi baletą. Filmo herojaus Neo kviečiantis gestas delnu paimtas iš „Mirties žaidimo“. Quentinas Tarantino iš savo garbinamo Bruce'o Lee „pasiskolino“ geltonąjį kostiumą, kuriuo vilkėjo Uma Thurman filme „Nužudyti Bilą“. Lygiai kaip Bruce'as ji suko ore kardą.
48 valandos perdegusio paramediko gyvenime. Kartą paskambinęs tėvui Frankui už pastangas išgelbėti gyvybes, Frankas mato tų vaiduoklių, kurių jam nepavyko išgelbėti kiekviename žingsnyje. Jis išbandė viską, ką gali, kad būtų atleistas, skambindamas į ligoninę, delsdamas skambinti ten, kur gali tekti susidurti su dar viena auka, kuriai jis negalėjo padėti, tačiau pats negali mesti darbo.