Pats didžiausias šokių maratonas vykstantis Santa Monikos pakrantėje renka dalyvius. Praradę viltį žmonės ieško „lengvų“ pinigų. Maratono esmė paprasta – kuo ilgiau šokti. Filmas puikiai parodo kaip sunkmetis pakeičia žmonių gyvenimą. Jie pamiršta savo principus, garbę, orumą ir tampa pasiryžę padaryti neįmanomus dalykus net ne dėl poros dolerių, o dėl poros centų.

Bezilis, pusiau graikas pusiau anglas, laukiantis kol laivas jį nuplukdys Kreton, sutinka Aleksą Zorbą. Bezilis nutaria jį pasisamdyti. Kartu jie nuvyksta salon ir pradeda tvarkyti paveldėtą kasyklą. Atrodytų, nėra čia nieko linksma- visi veikėjai filme turi ar įgyja skaudžias patirtis, kurios gali nutemti žmogų pragaro gijomis žemyn, jei tik jis leisis. Zorba to ir moko- atsilaikyti. Gyventi su aistra, neprarasti jos, kad ir kas benutiktiktų. Jam padeda šokis, humoras, optimizmas. Žinoma, galime į jį žiūrėti kaip į lengvabūdį mergišių, mėgstantį pasilinksminimus ir romą, bet tai nebūtų tiesa. Jis turi savų demonų ir skaudulių, kuriuos įveikinėja taip, kaip jam atrodo geriausia.

Merginų numylėtiniu po filmo „Šokis hip-hopo ritmu" tapęs aktorius Channing‘as Tatum‘as išaugo. Jo suvaidintas „Magiškasis Maikas" gyveno du gyvenimus: dienomis dirbo stogdengiu, o naktimis tapdavo moteris iš proto varančios vaikinų erotinių šokių grupės „Tampos karaliai" siela. Pavargęs nuo beprotiško gyvenimo tempo, Maikas nusprendė atsisakyti naktinio gyvenimo. Tiesa, neilgam. Praėjus trejiems metams, Maikas netikėtai sutinka savo buvusios šokių grupės draugus, kurie taip pat rengiasi baigti karjerą. Tačiau padėti tašką jie linkę su trenksmu. Sužinoję apie grandiozinį egzotinių šokių konkursą, vaikinai nusprendžia atgaivinti „Tampos karalius" paskutiniam pasirodymų turui. Merginų kraują kaitinantys ir aistras išlaisvinantys vyrukai su Magiškuoju Maiku priešakyje vėl žengia į sceną.