Trys draugės palestinietės Leila, Selma ir Nur nuomojasi butą Tel Avivo centre. Charizmatiška kriminalinių bylų advokatė Leila mėgsta per dieną susikaupusį stresą pamiršti naktiniuose klubuose. Tik šiek tiek ramesnė didžėjė Selma dievina meną ir kartais dirba padavėja. Jauniausia ir religingiausia iš visų Nur studijuoja universitete ir vienintelė dėvi hidžabą. Konservatyviam Nur sužadėtiniui Visamui nepatinka laisvamaniškos ir modernios draugės. Jis reikalauja paspartinti santuoką ir palikti nuodėmingą Tel Avivą. Leila įsimyli žavingą musulmonų kilmės kino kūrėją, bet šis neskuba prisiimti atsakomybės. Selma įsitikina, kad jos krikščioniška šeima vis dėlto nėra tokia liberali, kaip prisistato kaimynams.

Artimiausios ateities miestuose nebelieka vietos vienišiems žmonėms. Nauji įstatymai visus išsiskyrusius vyrus ir visas moteris be partnerio įpareigoja privalomai užsiregistruoti specialiame viešbutyje. Čia kiekviena viešnia ir kiekvienas svečias gauna 45 dienas susirasti tolesnio gyvenimo porai. Jei per nurodytą laikotarpį nepavyksta niekuo susižavėti, likę vieni nelaimingieji paverčiami gyvūnais pagal asmeninį pageidavimą. Viešbučio vadovybė su patarnautojais laikosi griežtų taisyklių ir keistų ritualų, organizuoja romantiškus pobūvius, teikia pasiūlymus (leidžiama netgi išsinuomoti dukrą ar sūnų), kviečia į tradicinę vienišių medžioklę, kurios rezultatai gali pridėti papildomų dienų.

Tai biografinis pasakojimas. Jo herojė Julija Brystigerova – prieškario komunistų partijos veikėja ir pokario Saugumo ministerijos tardytoja, garsėjusi žiaurumu. Filme pasakojama apie jos bandymus rasti dvasinę ramybę, nuraminti sąžinę. Dėl to draugė Julija siekia susitikimo su Lenkijos bažnyčios kardinolu Stefanu Vyšinskiu. Nors ypač žiauri ji buvo būtent su bažnyčios tarnais.