Filmo herojus – romantiškas keistuolis, kuris tik mamos padedamas išvengia nevispročių mokyklos. Nuo vaikystės invalidas, vaikščioja tik su specialiais protezais. Tačiau atsikračius protezų paaiškėja, jog jis gali greitai bėgioti ir gerai žaisti amerikiečių futbolą. Per futbolą patenka į koledžą. Vietnamo kare nuo žūties išgelbėja visą kuopą ir tampa didvyriu. Vos pradėjęs žaisti stalo tenisą, sėkmingai apgina armijos garbę. Nuo vaikystės draugauja su mergaite, kurią įsimyli, tačiau atsako sulaukia ne iš karto. Jis tampa milijardieriumi, nors išlieka kvailas, geraširdis ir naivus. Jam sekasi, jis visur pirmas. Ar tik kvailys gali būti geras, nesavanaudis ir kilnus?
Septynerių metų Oliv yra pakviesta dalyvauti "Mažosios mis" rinkimuose - visa šeima išsiruošia į saulėtą Kaliforniją, kur išsipildys didžiausia mergaitės svajonė...
Jaunasis rytų kovos menų meistras Čen Ženas grįžta į buvusią savo mokyklą, kad išaiškintų savo mylimo mokytojo žudiką ir atkeršytų jam. Bruce'as Lee pats tapo Holivudo superžvaigžde, popkultūros dievaičiu, padariusiu milžinišką įtaką ir pasaulio kinui, ir Rytų kovos menams. Kung fu karaliaus stiliuje susivienijo šokėjo gracija ir mirtį nešantis meistriškumas. Po Bruce'o Lee kinas neabejotinai tapo kitoks. Jo filmų citatas galima aptikti daugybėje kino kūrinių. „Matricos“ kūrėjai broliai Andy ir Larry Wachowski, paveikti Bruce'o Lee, kovų scenas pateikė jo ypatingos plastikos stiliumi – tarsi baletą. Filmo herojaus Neo kviečiantis gestas delnu paimtas iš „Mirties žaidimo“. Quentinas Tarantino iš savo garbinamo Bruce'o Lee „pasiskolino“ geltonąjį kostiumą, kuriuo vilkėjo Uma Thurman filme „Nužudyti Bilą“. Lygiai kaip Bruce'as ji suko ore kardą.
Tobio, arba Džeko, kaip jis save vadina, tėvai išsiskyrė. Jo broliukas apsigyveno su tėčiu, o Tobis liko su mama ir nė kiek nesigailėjo. Jiedu gyveno šauniai. Tiesa, niekur ilgai jie neužsibūdavo, nuolat keliaudavo iš vienos valstijos į kitą ieškoti geresnio gyvenimo ar tiesiog - nuotykių. Ir vieną gražią dieną Tobis su Kerolain atvyko į mažą Konkrito miestelį. Čia jų gyvenimas pasikeitė, mat Tobio mama ištekėjo už Dvaito. Jis nuo pat pradžių nepatiko Tobiui - nuolat pamokslavo, apgaudinėjo ir netgi mušė. Pagaliau Tobis nebeištvėrė...
Baltasis oleandras - tai gėlė. Kartais ji gali būti nuostabi, o kartais - nuodinga. Jos skleidžiamas grožis yra apgaulingas ir trapus. Šios gėlės žiedas yra labai gera metafora filmo herojei Ingrid Magnussen. Ji yra graži, stipri ir savimi besirūpinanti moteris, kuri mėgsta krėsti nenuspėjamas šunybes artimiausiems žmonėms, o ypač labai jautrios sielos dukrelei Astrid.Priimdama svarbius sprendimus gyvenime, Ingrid vadovaujasi tik savo asmeninėmis mintimis, užgaidomis ir svajonėms, perdaug nekreipdama dėmesio kaip tie poelgiai paveiks jos dukterį, kurią ji labai myli. Bent jau viešai teigia, kad myli.Vieną vakarą įsiutusi iš pavydo Ingrid mėgstamiausios gėlės baltojojo oleandro nuodais nužudo savo meilužį Barry.
Iš trijų Greisų šeimos vaikų – dvynukų Džaredo ir Saimono ir Malorės - daugiausia rūpesčių savo mamai kelia Džaredas. Ne todėl, kad būtų labai blogas berniukas... Tiesiog jis nuolat įsipainioja į pačias keisčiausias situacijas ir konfliktus. Vieną dieną Helena nusprendžia su savo vaikais iš miesto persikelti į kaimą. Šeimynėlė apsigyvena paslaptingame ir kiek baugiame dėdės Artūro name. Ir kuomet sename pastate ima dėtis keisti dalykai, visi vieningai nusprendžia, kad dėl to kaltas ne kas kitas, o tik Džaredas! Nebeapsikentęs, kad visuomet lieka kaltas, berniukas nusprendžia išsiaiškinti paslaptingų reiškinių priežastis. Neilgai trukus prieš brolių ir sesers akis atsiveria magiškas fėjų, nykštukų ir daugybės kitų fantastinių būtybių pasaulis, atnešantis ne tik netikėtų siurprizų, bet ir pavojingų nuotykių!