Darbas, šeima, nedidelis gražus namelis užmiestyje su gėlynu, pievele ir akinančio baltumo tvora, automobilis garaže… Amerikietiškos svajonės išsipildymas? O gal… amerikietiškas pragaras?… "Jau kuris laikas esu miręs”, - šiais pagrindinio herojaus žodžiais prasideda tragikomedija "Amerikos grožybės”, juosta, kurią daugelis kritikų jau dabar vadina viena geriausių iš kada nors Holivude sukurtų filmų. Tai jaudinantis ir šiurpinantis pasakojimas apie vienatvę, susvetimėjimą, neišsipildžiusius troškimus, slepiamas aistras, sudaužytas svajones ir apie graudžiai komišką maištą – bandymą išsivaduoti iš slegiančios kasdienybės gniaužtų.

Semas Louri – mažytis sraigtelis milžiniškoje užrūdijusioje biurokratinėje mašinoje totalitarinės ateities valstybės. Semas stengiasi nesivelti į nemalonumus, bet vieną kartą, pastebėjus klaidą dokumente, per kurią suėmė nekaltą žmogų, jis nusprendžią tą klaidą ištaisyti. Kuklaus tarnautojo geri norai netikėtai jam pačiam iššaukia visą laviną keistų sutapimų ir mįslingų įvykių ir pasirodo, kad atspausdintas mažytis netikslumas gali išjudinti galingą milžiną ant molinių kojų.

Adomas Pedersenas - neonacis, rasistas ir skinhedas. Už praeityje padarytus sunkius nusikaltimus jis atsėdėjo kalėjimuose, bet laisve gali mėgautis tik lygtinai. Jis privalo gyventi provincijoje įkurtoje bažnyčioje kartu su kitais keturiais įvairaus plauko atgailautojais. Pasirodo, kad ir Adomas gali nuveikti naudingų darbų...

Žavus, gana turtingas, išsilavinęs, inteligentiškas 26-erių tarnautojas Patrikas Batemanas dirba Vostryte. Dienomis gyvena įprastai tvarkingą ir nepriekaištingą jau nemažai pasiekusio jauno valdininko gyvenimą – prabangūs apartamentai, prabangi ir stilinga apranga, deranti tokios padėties jaunam vyriškiui. Kasdienė rytinė mankšta, ilgas stilingas prausimasis, kūno puoselėjimo procedūros, kremai, masažai ir, pagaliau, darbas, apsiribojantis “susitikimų su svarbiais asmenimis” kalendoriaus pildymu. Tiesą sakant, jam darbas labai nepatinka, bet valdininkas kaip įmanydamas stengiasi visą atlikti tobulai. O naktis jis leidžia visai netradiciškai, įgyvendindamas savo susikurtąją „amerikietiškąją svajonę“ kaip užkietėjęs prievartautojas ir žudikas. Jam patinka “pirkti” prostitutes, patinka seksas be jokių apribojimų.

Byvio ir Tešlagalvio kūrėjo Maiko Džadžo komedijoje vienas vyrukas, vardu Piteris, nusprendžia nebedirbti. Jam įgriso pilkos biuro sienos, nuolat nepatenkinti ir pasipūtę viršininkai. Negana to, vyresnybė ketina atleisti du jo geriausius draugus. Pats Piteris netikėtai gauna paaukštinimą, tačiau tai nekeičia jo požiūrio į darbą ir į kompaniją, kuriai priverstas tarnauti. Kartu su atleistais draugais Piteris sukuria kompiuterinį virusą ir visus įmonės pinigus perveda į savo sąskaitą. Beje, vos pradėjęs nekęsti darbo, Piteris pamilsta žavią padavėją, kurią šiame filme vaidina Jennifer Aniston.

Kai visa tauta bijo vieno žmogaus, jam palikus valdžios sostą prasideda velniškai juokinga kova. Žinoma, dėl valdžios! Nuotaikingai komiška drama „Stalino mirtis“ atskleidžia tikrą istoriją nutikusią prieš daugiau nei 50 metų. Istorija puikiai žinoma visiems lietuviams, šioje komedijoje atsiskleis naujomis spalvomis. Miršta komunistų diktatorius Jozefas Stalinas. Po šio Didžiojo Tėvo mirties, ministrų kabinete pakyla įtampa – ministrai dalijasi valdžią. Vieni nori teigiamų pokyčių 1950-ųjų Sovietų Sąjungoje, kiti turi savų, gerokai nuodėmingesnių kėslų. Bet visus juos vienija vienas ir tas pats bruožas – valdžios godulys.

Kristianas – gerbiamas modernaus meno muziejaus kuratorius, filantropas. Naujasis jo projektas „Kvadratas“ – konceptuali instaliacija, skatinanti altruizmą ir socialinę atsakomybę. Tačiau kartais savo skelbiamus idealus atitikti ypač sudėtinga: neadekvati Kristijano reakcija į mobiliojo telefono vagystę jo kruopščiai kuriamą gyvenimo idilę paverčia tikru chaosu. „Auksinę palmės šakelę“ nuskynusi socialinė satyra meistriškai atskleidžia nuo realybės atitrūkusį šiuolaikinį pasaulį, jo veidmainystę ir prisitaikėliškumą.

Bynas susikrauna lagaminą ir išvyksta atostogauti į Prancūziją. Kelionės metu jis vaizdo dienoraštyje fiksuoja visus savo nuotykius. Į paskirties vietą ponas Bynas atvyksta Kanų kino festivalio metu. O juk jis turi ką parodyti...