Greisės (akt. Samara Weaving) gyvenimas džiaugsmingai artėja prie vienos svarbiausių dienų: vestuvių. Mergina ne tik ištekės už mylimo ir mylinčio savo vaikino Alekso (akt. Markas O'Brien‘as), bet tuo pačiu taps ir senos, kilmingos bei labai turtingos šeimos dalimi. Tiesa, vestuvių dieną jaunikio giminė Greisei pasirodo šiek tiek ekscentriška. Po jungtuvių ceremonijos paaiškėja, kad įspūdis buvo teisingas. Atėjus vidurnakčiui Greisė sužino, kad žmogus, pretenduojantis tapti šios senos giminės dalimi, privalo sužaisti burtų keliu pasirinktą žaidimą, ir tik jį laimėjęs, oficialiai tampa „savu“. Naujoji nuotaka – ne išimtis. Vis dar galvodama, kad tai – kažkoks pokštas, mergina ištraukia kortą su savo žaidimo pavadinimu: slėpynės. Norėdama laimėti, mergina privalo išlikti pasislėpusi iki pat aušros. Pamažu Greisė suvokia, kad pokštu čia net nekvepia: šiame žaidime privalai paslėpti savo gyvybę. Laikrodžiui išmušus dvyliktą, prasideda šiurpiausia medžioklė ir mirties slėpynės.

Kai atokiame užmiesčio name, kurį ji su vyru Tedu remontuoja, žiauriai nužudoma Dani, visi įtaria, kad tai vietinės psichiatrijos įstaigos, kurioje Tedas dirba gydytoju, pacientas. Tačiau netrukus po nužudymo įtariamasis randamas negyvas. Po metų akla Dani sesuo dvynė Darsė, save vadinanti aiškiarege ir prakeiktų daiktų kolekcioniere, netikėtai aplanko Tedą ir jo naująją merginą Janą. Įsitikinusi, kad su sesers nužudymu kažkas ne taip, Darsė atsiveža savo prakeiktų daiktų kolekciją, kuri padės jai atkeršyti.

Su didinamuoju stiklu ir pirštų atspaudų milteliais rankoj Nensė Driu išvažiuoja iš Riverhaitso į Holivudą... Ji ketina atskleisti vieną iš didžiausių visų laikų paslapčių - kino žvaigždės Delijos Dreikot mirtį. Tačiau dar didesnė paslaptis, kaip mūsų žvitri seklė languotu sijonėliu sutars su trumpąsias žinutes rašinėjančiom pasipūtusiom paauglėm, su kuriom ji susipažįsta Holivudo vidurinėje.

1982-ieji. NASA mokslininkai, tikėdamiesi užmegzti ryšį su nežemiškos gyvybės formomis, į kosmosą paleidžia specialią kapsulę, kurioje įrašyti svarbiausi žmonijos pasiekimai. Tarp jų – ir kompiuterinių žaidimų pavyzdžiai. Žinutė pasiekia adresatą, tačiau yra neteisingai interpretuojama. Ateiviai pamano, kad kompiuteriniai žaidimai yra sarkastiškas žemiečių grasinimas. Ypač žymusis „Pac-Man“: jį svetimas protas suvokia kaip Žemės simbolį, o jo „valgomas“ dvasias – kaip savo pačių atitikmenį. Tokio įžūlaus žemiečių akibrokšto, žinoma, negalima atleisti. Juos reikia pamokyti tuo pačiu būdu, kokiu jie išdrįso grasinti! Žemę užgriūva karingai nusiteikę ateiviai, užsimaskavę kaip gigantiški kompiuterinių žaidimų herojai.

Iliuzionistas į savo pasirodymus pogrindyje vilioja patiklias ir smalsias moteris... Tačiau paaiškėja, kad supjaustyti moterų kūnai – ne apgaulė, o žiauri tiesa. Policija aptinka pėdsakus, pamačiusi, kad rastų negyvų moterų žaizdos tokios pačios, kaip, neva, netikros, padarytos pasirodymų metu. Prasideda žudiko, sugebančio dingti į niekur, medžioklė...