Filmas sukurtas remiantis tikrais įvykiais, pagal Homero H. Hikamo Jaunesniojo (Homer H. Hickam Jr.) autobiografinį romaną. 1957-aisiais, kai Sovietų Sąjunga į kosmosą paleido pirmąjį palydovą "Sputnik", pasikeitė septyniolikmečio amerikiečio Homero Hikamo gyvenimas. Pirmiausia tai jis kartu su dar trim draugais tapo viso angliakasių miestelio pajuokos objektu. Argi nejuokinga, kad vaikiai, užuot žaidę futbolą ar padėję savo tėvams kasti anglis, skaičiuoja, braižo ir konstruoja... raketas ?

Jaunasis rytų kovos menų meistras Čen Ženas grįžta į buvusią savo mokyklą, kad išaiškintų savo mylimo mokytojo žudiką ir atkeršytų jam. Bruce'as Lee pats tapo Holivudo superžvaigžde, popkultūros dievaičiu, padariusiu milžinišką įtaką ir pasaulio kinui, ir Rytų kovos menams. Kung fu karaliaus stiliuje susivienijo šokėjo gracija ir mirtį nešantis meistriškumas. Po Bruce'o Lee kinas neabejotinai tapo kitoks. Jo filmų citatas galima aptikti daugybėje kino kūrinių. „Matricos“ kūrėjai broliai Andy ir Larry Wachowski, paveikti Bruce'o Lee, kovų scenas pateikė jo ypatingos plastikos stiliumi – tarsi baletą. Filmo herojaus Neo kviečiantis gestas delnu paimtas iš „Mirties žaidimo“. Quentinas Tarantino iš savo garbinamo Bruce'o Lee „pasiskolino“ geltonąjį kostiumą, kuriuo vilkėjo Uma Thurman filme „Nužudyti Bilą“. Lygiai kaip Bruce'as ji suko ore kardą.

Sarą paliko vyras. Gera linkinti šeima nutaria, kad jai skubiai reikia širdies draugo. Aktyviausiai dirba sesuo – į pažinčių tinklalapį įdeda jos duomenis su prierašu: „Turi mylėti šunis.“ Sara labai myli šunis, bet, juokingiausia, pati neturi! Tad aklam pasimatymui šunų aikštelėje su Džeiku pasiskolina brolio augintinį. O Džeikas taip pat „išsinuomoja“ keturkojį. Ar jiedviem suvizgins uodegą tikra meilė?