Labai drovus Todas Andersonas siunčiamas mokytis į mokyklą, kurią yra baigęs jo vyresnysis brolis. Todo labai aktyvus ir be galo populiarus tarp klasės draugų kambario kaimynas Neilas kenčia nuo tėvo priespaudos. Abu jaunuoliai ir keletas jų draugų lanko naujo anglų kalbos mokytojo profesoriaus Kytingo pamokas. Charizmatiškas ir drąsus mokytojas papasakoja jiems apie "Mirusių poetų draugiją" ir taip skatina sukilti prieš esamą tvarką. Kiekvienas randa būdą tai padaryti ir keičia savo gyvenimą.

Keturi mažo Oregono valstijos miestelio draugai - jautrusis Gordis (Vilas Wheatonas), “kietas vyrukas” Krisas (Riveris Phoenixas), išsišokėlis Tedis (Corey Feldmanas) ir baikštusis Vernas (Jerry O’Connelis) – ryžtasi surasti žuvusio jų vienmečio kūną. Norėdami miestelėnų akyse tapti didvyriais, jie leidžiasi į nepaprastą dviejų dienų žygį, kuris vaikinams virsta tikru gyvenimo išbandymu. Jie rūko, keikiasi, pasakoja neįtikėtinas istorijas, bet, ištikus nelaimei, ištikimai gelbsti vienas kitą. Kai paaugliams tenka susiremti su karingai nusiteikusia miestelio gauja, kuri taip pat ieško žuvusiojo kūno, keturi draugai savyje atranda tiek jėgų, kiek nė nemanė turį. “Likime kartu” – išskirtinis filmas apie draugystę ir neišdildomus paauglystės įspūdžius. Pilnas sąmojo ir netikėtumų, filmas pastatytas pagal Stephen Kingo novelę “Kūnas”.

15-os metų jaunuolis Williamas sulaukia geriausio pasiūlymo gyvenime: važiuoti į kelių savaičių koncertinį turą su mėgstama roko grupe "Stillwater" ir po to aprašyti savo įspūdžius prestižiniame žurnale "Rolling Stone". Jis nepklauso žymaus roko muzikos kritiko patarimo, kad negalima susidraugauti su grupės muzikantais, ir leidžiasi įviliojamas į rokerių gyvenimo būdą. Williamas greitai susibičiuliuoja su "Stillwater" gitaristu Russellu Hammondu ir įsimyli grapės fanų klubo narę Penny Lane, kuri draugauja su Russellu. Tuo tarpu, rūpestingoji jaunojo žurnalisto motina netgi būdama namuose seka kiekvieną jo žingsnį ir skambina į viešbučius, kuriame apsistoja turo dalyviai, kad dar kartą įspėtų sūnų nevartoti narkotikų.

Nelaimingas paauglys vienišius Deividas sielos ramybę randa žiūrėdamas muilo operą „Malonus miestelis“, nukeliančią į šeštąjį dešimtmetį. Ten viskas taip miela. Kartą namuose apsilanko keistas televizorių meistras ir palieka naują nuotolinį pultelį. Netrukus Deividas dėl jo susipeša su seserimi Dženifere. Ir nepaaiškinamu būdu jie atsiduria nespalvotame „Maloniame miestelyje“. Atgal sugrįžti neįmanoma, todėl nauji atvykėliai pradeda keisti tobulo pasaulio gyvenimą.

1965 metai, Tulsos miestas Oklahomoje pasidalinęs į socialinius sluoksnius. Kiekvienos pusės jaunimas susiburia gaujas, pasiskirstydami į dvi stovyklas - darbo klasės griserius ir turčių pietuose gaują - socius. Abi pusės išnaudojoja kiekvieną progą paerzinti vieni kitus ir kas kartą susitikus kyla įtampa. Vieną vakarą socių gauja užpuola du griserius - Džonį ir Ponį. Džonis nuduria vieną iš socių ir tai sukelia virtinę įvykių.

Sugalvojęs norą dvylikametis Džošas Baskinas tampa trisdešimtmečiu vyru ir išvažiuoja į Niujorką dirbti „Makmileno“ žaislų kompanijoje. Netyčia susitikęs įmonės savininką Džošas sulaukia paaukštinimo ir tampa naujų žaislų bandytoju. Neilgai trukus Džošu susidomi kolegė Siuzan Lorenc. Suaugusiojo gyvenimo realijos Džošui darosi per sunkios ir jis pradeda svajoti, kaip vėl tapti dvylikamečiu.

1962 metų naktis mažame Kalifornijos provincijos miestuke. Paskutinė vaikystės vasara. Paaugliai Stivas ir Kurtas ką tik baigė mokyklą ir ruošiasi stoti į koledžą. Stivas įsimylėjęs Kurto seserį Lori ir jiems taip sunku skirtis. Kurtas dar nesutiko savo meilės. Tačiau pamatė gatvėje gražuolę blondinę ir dabar stengiasi ją rasti. Jų draugas, nenugalimas autolenktynininkas Džonas tą naktį atsiduria vienudu su trylikamete mergiūkšte Kerol ir toji niekaip nenori atsikabinti nuo naujojo pažįstamo. Daug linksmų ir liūdnų įvykių nutinka tą naktų vaikinams. O paskui išaušta naujo, suaugusio gyvenimo dienos rytas, kuris, regis, nežada jiems nieko gero...

„Tender baras“ sukurtas pagal to paties pavadinimo autobiografinę Johno Moringerio knygą ir pasakoja apie jo vaikystę ir paauglystę septintojo dešimtmečio Jungtinėse Valstijose. Moringeris užaugo be tėvo, kuris paliko šeimą, todėl jo dėdė Charlie, dirbęs barmenu, ėmėsi berniuko auklėjimo.