Ten przekorny portret przedstawia Führera jako leniwego, odizolowanego przywódcę, odciętego od rzeczywistości, niezdolnego do rządzenia bez swoich „apostołów”. Są to główni ministrowie, doradcy, rywale i dworzanie Hitlera. Nienawidzą się nawzajem, a Führer rywalizuje między nimi, często po to, by wydobyć z nich to, co najgorsze. Portrety Hermanna Goeringa, Heinricha Himmlera, Josepha Goebbelsa, Alberta Speera, ale także Rudolfa Hoessa, komendanta obozu Auschwitz-Birkenau i doktora Josepha Mengele przedstawiają rywalizację, nienawiść i drapieżnictwo, które przerywają całą epicką grozę nazizmu. Dokument ten składa się z wyboru zdjęć archiwalnych oraz zeznań potomków i specjalistów z tego okresu.

Film dokumentalny o najpopularniejszym serwisie torrentowym The Pirate Bay, który w ciągu ostatniej dekady stał się swoistym symbolem piractwa w Internecie, oraz jego żywym manifestem.

Pandemia koronawirusa pokazała, że wielkie mocarstwa uzależnione są od swoich produktów strategicznych. Ich niedobór napędza inflację i zmienia stosunki geopolityczne. Szacuje się, że w 2021 roku na całym świecie wyprodukowano mniej niż 10 milionów samochodów. Wytwórcy nie mieli bowiem wystarczającej ilości półprzewodników. Substancje te pozwalają również na wytwarzanie urządzeń codziennego użytku jak np. lodówek i tosterów. Zaledwie kilka państw ma specjalistyczną wiedzę i kompetencje do produkowania najnowocześniejszych chipów. Światowa gospodarka uzależniona jest od stabilności Tajwanu, który dominuje w produkcji tych półprzewodników. Autorzy dokumentu wyjaśnią, jak wojna o chipy wpływa na nasze codzienne życie.