Kino gamyba yra nelengvas užsiėmimas. Pavyzdžiui, kuriant dokumentinį filmą apie vampyrus tikrai naudinga, kad veikėjai pažadėtų negerti kraujo iš jūsų kaklo. Dėl viso pikto svarbu nepamiršti skiltelės česnako ir kryžiaus ant kaklo. Viago (379 m.), Diakonas (183 m.) ir Vladislavas (862 m.) pažįstami jau daug metų. Jie tyliai ir ramiai gyvena nuomojamame name, bet seniai nemoka jokių mokesčių. Rūsyje vegetuoja pikčiausias ir vyriausias Piteris (net 8000 metų nešvenčia gimtadienių), kuris yra lyg iš akies trauktas Nosferatu. Kaip ir visiems padoriems vampyrams, bičiuliams būtinas šviežias kraujas. Jie šiek tiek nerimauja, kad jų niekas nekviečia į naktinius klubus. Galbūt adaptuotis visuomenėje padės ir maisto tiekimą užtikrins naujas geriausias draugas Stiu, kurio kraujo šiek tiek nori visi, bet draugiškai nutarė palikti jį žmogumi.
Cecilija Kas (akt. Elisabeth Moss) bando išsilaisvinti iš smurtu paženklintų santykių. Jos mylimasis Adrianas (akt. Oliver Jackson-Cohen) – įniršio priepuolių kamuojamas mokslininkas, kontroliuojantis kiekvieną moters žingsnį. Po eilinio smurto protrūkio pavykus pabėgti iš namų, moteris sužino, jog buvęs mylimasis gyvenimą baigė savižudybe, testamentu palikęs jai milijoninę sumą. Cecilija ima įtarti, jog mirtis tėra Adriano inscenizuotas žaidimas, tačiau džiūgauja pagaliau galėdama ramiai atsikvėpti. Deja, ramybė netrunka ilgai – Ceciliją ir jai brangius žmones ima persekioti mirtingai pavojingi incidentai, tad moteriai ima atrodyti, jog ją nuolatos seka nematomas žmogus. Toks, kurio elgesys beprotiškai primena Adrianą… Kas tai – potrauminis stresas, kraustymasis iš proto ar buvusio mylimojo užkurta pragariškų įvykių karuselė?
Aleksas kartu su visais klasės draugais rengėsi keliauti į Paryžių. Tačiau prieš pat skrydį jis išvysta keistą viziją – lėktuvas, nespėjęs pakilti, susprogsta. Visi jame buvę keleiviai žūsta. Susijaudinusį Aleksą išveda iš lėktuvo. Drauge su juo išlipa ir keli klasės draugai. Netikėtai viskas įvyksta taip, kaip matė Aleksas. Išsigelbėję bičiuliai džiaugiasi, kad jiems pavyko išvengti mirties. Tačiau džiūgauti dar per anksti. Netikėtai jie vienas po kito miršta.
Paslaptingas žmogus, tikras vienišius su neaiškia praeitimi, vardu Mr. Smitas (akt. Clive Owen), kuris tikrai nėra nei mielas, nei geraširdis, patenka i situaciją, kai jam nieko kito nelieka, kaip tik gelbėti ką tik gimusį kūdikį, kurio mama buvo nužudyta iškart po gimdymo, pačiame šiurpaus susišaudymo centre. Jis supranta, kad pirmasis gimstančio kūdikio riksmas šioje pavojingoje situacijoje gali būti ir paskutinis. Kodėl vaikas yra žiauraus nusikaltėlio Mr. Hertzo (akt. Paul Giamatti) taikinys, Smitui dar teks išsiaiškinti, nors laiko tam beveik nėra - prasideda alinantis bėgimas miesto gatvėmis ir pavojingos slėpynės.
Ilgiausi pasaulyje geležinkelio bėgiai jungia Pekiną Kinijoje su Maskva Rusijoje. Sibiro ekspresas veža ne tik romantikus, nuotykių ieškotojus, įsimylėjėlius, paprastus vietos gyventojus, bet ir įvairaus plauko kontrabandininkus bei narkotikų gabentojus, vadinamus mulais. Nors traukinys nuolat atidžiai tikrinamas, tarp pareigūnų klesti korupcija, ir mafijos bosai tuo naudojasi. Šiame Sibiro ekspreso reise amerikiečių pora, Rojus ir Džesė, keliaudami iš Kinijos į Maskvą, įsivelia į heroino gabentojų istoriją. Žingsnis po žingsnio jie klimpsta vis giliau ir, atrodytų, išeities beveik nebelieka. Ar gelbėjant savo gyvybę galima ką nors nužudyti ir paskui tai nuslėpti? Ar galima su tokia našta toliau gyventi? Rojus ir Džesė besąlygiškai pasikliauja vienas kitu ir tęsia savo pavojingą, skausmingą ir išbandymų kupiną kelionę.
Takashi Miike - šių dienų japonų kino atradimas, darboholikas, chuliganas ir pabaisa. Kasmet jis sukuria po 4-5 filmus. Iš viso jo filmografiją sudaro per 50 labai skirtingų filmų. Skamba jūsų mobilusis telefonas. Tačiau vietoje įprastos melodijos, girdite visai nepažįstamą garsą. Nespėjote atsakyti ir atsiranda užrašas :„vienas praleistas skambutis“. Skambinusio numeris - jūsų telefono numeris. Skambučio laikas keistas, jis rodo ateitį - ši data išaus po trijų dienų. Atsakiklyje jūsų balsas, nereikšmingos frazės ir staiga... priešmirtinis klyksmas... Jums atrodo, kad tai kažkieno piktas pokštas. Tačiau jums gyventi liko trys dienos. Režisieriaus Takeši Mike komentaras: „Praleistas skambutis“- tai tikrai baisus filmas. Man pačiam baisu jį žiūrėti. Bet kita vertus tai istorija apie meilę. Baimė padeda atrasti save . Ir galbūt tada, tu rasi nuostabią meilę.“