Paremta tikrais faktais istorija apie airių-italų kilmės amerikietį Henrrį Hillą, buvusį mafijos nariu. Įvykiai sukasi ne tik apie jį, bet ir apie du nestabilios būsenos jo draugus Jimmy Conway ir Tommy De Vito, kurie iš paprastų nusikaltėlių palaipsniui tampa žudikais.

Aštuonmetis Koulas Syras atrodė kaip ir visi jo bendraamžiai - paprastas, mielas berniukas. Tačiau jis turėjo paslaptį, apie kurią kartą papasakojo tik psichologui Malkolmui Krovui, kuris berniuko viduje įžvelgė žymiai vyresnio paciento, kurio pagydyti nepavyko, problemas. Daktaras buvo ne vienintelis, kuris tą paslaptį sužinojo. "Aš matau mirusiuosius",- paprastai prasitaria aštuonmetis Koulas, kai Malkolmui pavyksta pasibelsti į jo sielą. Už šių žodžių slypi baisi nežinia ir vis artėjantis skausmingas suvokimas, jog šeštasis pojūtis, kurį turi berniukas, yra nesuvaldomas ir pražūtingas. Mirusieji, kurie aplanko Koulą - piktos, pasimetusios sielos, besiblaškančios ir vis dar nerandančios sau vietos. Ar vaikas tiesiog mato viską, kas yra aplink mus? Ar dar įmanoma apsaugoti berniuką nuo jo šeštojo pojūčio?

JAV Pilietinis karas, Džordžija. Jaunoji Skarlet O'Hara viena priversta pakelti ant kojų karo sugriautą ūkį. Tai labai sunku, bet ji stipri. O vėliau ji sutinka žavesiu trykštantį Retą Batlerį. Jiedu patirs daug laimingų ir skausmingų akimirkų kartu. Filmas apie meilės ir nuotykių istoriją tarp Scarlett ir Rhett’o, JAV pilietinio karo (XIX amžiaus 7-asis dešimtmetis) dramatiškų įvykių fone, filmuota pagal įžymų, 1936 m. išleistą romaną „Vėjo nublokšti“. Tai vienas geriausių pasaulio bestselerių, kurio autorė Margaret Mitchell. Geriausias romantinių filmų pavyzdys.

Genialiojo italų kino režisieriaus Bernardo Bertolučio („Paskutinis tango Paryžiuje", „Svajotojai", „Pavogtas grožis") epinėje juostoje pasakojama dramatiška paskutiniojo Kinijos Imperatoriaus Pu Yi gyvenimo istorija. Vos trejų metų sulaukusiam vaikui atiteko garbingiausias titulas, sostas, turtai, valdžia. 1908-aisiais metais niekas nė neįtarė, kad mažasis Imperatorius bus paskutinysis galingos ir senos dinastijos, tūkstančius metų valdžiusios Kiniją, sosto paveldėtojas...

1963-tieji... Visą pasaulį apskriejo šokiruojanti žinia apie JAV prezidento Džono Kenedžio žmogžudystę Dalase. Tuo metu, kai viceprezidentas Lindonas Džonsonas skubiai perima pareigas ir prisiekia ištikimybę savo šalies piliečiams, policija jau turi įtariamąjį – buvusį jūrų pėstininką Harvį Osvaldą. Netrukus jam bus pateikti kaltinimai. Tačiau tyrimo eiga atskleidžia daugelį šokiruojančių faktų, klaidų ir nesutapimų. Netikėtos 12-kos įvykio liudininkų mirtys priverčia į tyrimo akiratį įtraukti ir naujas nusikaltimo versijas. Energingasis apygardos prokuroras Džimas Harisonas pats imasi ieškoti siūlo galo. Ar jis sugebės atsakyti į klausimą – Kas nužudė prezidentą Kenedį?

Filmas pradedamas Gandžio nužudymo scena. Vėliau siužetas persikelia į Pietų Afriką, kur jaunas teisininkas Mohandas Gandis išmetamas iš traukinio, už tai, kad būdamas spalvotasis, keliavo pirma klase. Jis suorganizuoja vietinę indų bendruomenę siekti lygių teisių su kitais Britų imperijos piliečiais. Nors Gandis kelis kartus buvo suimtas, jam dalinai pavyko iškovoti geresnes teises indams. Grįžęs į Indiją jis sutinkamas kaip didvyris, pakviečiamas į Indijos nacionalinę tarybą, kur Indijos lyderiai (Džina, Nehru ir kt.) skatina Gandį pasinaudoti savo populiarumu ir padėti nuversti britų valdžią. Tačiau Gandis nėra linkęs veltis į politiką, jam taip pat nepriimtinas smurtiškas pasipriešinimas.

15-os metų jaunuolis Williamas sulaukia geriausio pasiūlymo gyvenime: važiuoti į kelių savaičių koncertinį turą su mėgstama roko grupe "Stillwater" ir po to aprašyti savo įspūdžius prestižiniame žurnale "Rolling Stone". Jis nepklauso žymaus roko muzikos kritiko patarimo, kad negalima susidraugauti su grupės muzikantais, ir leidžiasi įviliojamas į rokerių gyvenimo būdą. Williamas greitai susibičiuliuoja su "Stillwater" gitaristu Russellu Hammondu ir įsimyli grapės fanų klubo narę Penny Lane, kuri draugauja su Russellu. Tuo tarpu, rūpestingoji jaunojo žurnalisto motina netgi būdama namuose seka kiekvieną jo žingsnį ir skambina į viešbučius, kuriame apsistoja turo dalyviai, kad dar kartą įspėtų sūnų nevartoti narkotikų.

XIX amžiaus vidurys. Nebylė Ada išteka už Naujojoje Zelandijoje gyvenančio Stiuarto ir palieka gimtąją Škotiją tik su dviem brangenybėmis – dukterimi Flora ir numylėtuoju pianinu. Stiuartas atsisako nugabenti pianiną į namus ir palieka numestą ant kranto. Nuo šešerių nekalbanti Ada sugeba išreikšti vyrui savo neapykantą. Šiai stipriai moteriai tylėjimas – ne visada sutikimo ženklas. Ji viską girdi, tačiau su aplinkiniais bendrauja rašteliais ir muzika. Kokie iš tiesų jausmai kunkuliuoja šios tvirtos moters viduje, suvokia gal tik jos mažoji fantazuotoja duktė Flora. Laukinį primenantis Stiuarto kaimynas Beinsas nusiperka pianiną, kuris Adai atstoja balsą. Moteris gali atgauti instrumentą, tačiau turi ateiti į kaimyno namus ir išmokyti jį groti. Šios pamokos panardina filmo veikėjus į tikrą aistrų verpetą...

Melodramos "Meilės laukimas" tęsiniu vadinamo filmo pavadinimas reiškia datą, kada bus praėję 50 metų, kai Honkongas atsiskyrė nuo Kinijos. Į ateitį kursuojančiame laiko traukinyje žmonės važiuoja susigrąžinti prisiminimų apie praeitį ir įsitikinti, ar per tą laiką kas nors pasikeitė. Vienas tokių keleivių beprotiškai įsimyli traukinio palydovę-robotę, kuri tiesiog nebegali atsakyti į jo jausmus. Tai užuomazga fantastinei knygai, kurią rašo bulvarinės spaudos žurnalistas Čou. Jis buvo išvykęs į Singapūrą ir mėgino atnaujinti santykius su lošėja Su Li-Žen, bet nieko nepešęs grįžo atgal į Honkongą ir apsigyveno pigaus viešbučio kambaryje Nr. 2047. Vienišas vyras nenori pamiršti praeities ir ryžtasi suvilioti kambaryje Nr. 2046 įsikūrusią žavią prostitutę Bai Lin. Bet po kelių pasimatymų jis pats suvokia, kad nesugebės atsakyti į merginos jausmus.

Kol JAV karinio jūrų laivyno elitinės naikintuvų mokyklos mokiniai varžosi dėl geriausio klasėje, vienas drąsus jaunas pilotas iš civilio instruktoriaus išmoksta kelių dalykų, kurių nemoko klasėje.

Kaip jaustųsi žmonės, jei šalia jų gyventų robotai, sugebantys ne tik atlikti mechaninius darbus, bet ir galvoti, o gal net jausti? Ar mašinos gali patirti tokias pat emocijas kaip žmonės, kurie tas mašinas kūrė? Filmo veikmas vyksta tolimoje ateityje, kai mechaniniai robotai, vadinami Mechas, gyvena kartu su žmonėmis. Kiekvienas Mechas atlieka tam tikrą funkciją: yro Mechai - sodo prižiūrėtojai, yra padavėjai, jumoristai,tačiau vienintelis iš jų yra - Mecha vaikas. Jis yra 11-os metų. Jo vardas - Davidas ir jis jėga atskirtas nuo savo tėvų. Jis moka reikšti žmogiškus jausmus, nors pats yra tik robotas, mechaninė dėžė. Pirmasis robotas, kuris moka mylėti. Programavimo kompanijos "Cybertronics" darbuotojas įsivaikina ką tik sukurtą produktą, nes tikrasis jo sūnus nepagydomai serga ir yra kriogeniškai užšaldytas, kol nebus išrasti tinkami vaistai.

Smalsus ir ambicingas kanadietis, žurnalistikos naujokas Džėjus nė neketina gaišti laiko su nuobodžiom vietos naujienom. Vaikinas svajoja apie tikrus iššūkius ir nuotykius, apie kuriuos kalbėtų visas pasaulis. 2008 m. Džėjus surezga nepaprastai drąsų planą – patekti į Somalio piratų laivą, apsimesti piratu, infiltruotis į jų gyvenimą ir iš arti pažvelgti mirčiai į akis. Planas drąsus, bet iki galo neapgalvotas. Neapskaičiavęs rizikos, Džėjus leidžiasi į avantiūrą, kuri pasauliui atskleis piratų gyvenimo tikrovę. Filmas sukurtas pagal tikrą istoriją.