Genialiojo italų kino režisieriaus Bernardo Bertolučio („Paskutinis tango Paryžiuje", „Svajotojai", „Pavogtas grožis") epinėje juostoje pasakojama dramatiška paskutiniojo Kinijos Imperatoriaus Pu Yi gyvenimo istorija. Vos trejų metų sulaukusiam vaikui atiteko garbingiausias titulas, sostas, turtai, valdžia. 1908-aisiais metais niekas nė neįtarė, kad mažasis Imperatorius bus paskutinysis galingos ir senos dinastijos, tūkstančius metų valdžiusios Kiniją, sosto paveldėtojas...

„Gyvulių ūkis“ - žinomiausia anglų rašytojo Džordžo Orvelo satyrinė tarybinio totalitarizmo alegorija. Filmas atspindi svarbiausius Stalino eros įvykius. Filme pasakojama apie grupelę ūkio gyvulių, kurie maištauja prieš savo ūkininką, tikėdamiesi sukurti visuomenę, kurioje gyvūnai būtų lygūs, laisvi ir laimingi. Galiausiai maištas nenusiseka, o ūkyje situacija tampa tokia pat bloga, kokia buvo anksčiau, valdant kiaulei vardu Napoleonas.

Tai pasakojimas apie australą Džošua (jį suvaidino pats Crowe), vykstantį į Galipolį ieškoti per Pirmąjį pasaulinį karą pusiasalyje žuvusių trijų savo sūnų. Čia, Turkijos teritorijoje, 1915 m. vasarą vyko vienas daugiausia gyvybių pareikalavusių karo mūšių. Tačiau „Vandens ieškotojas“ – filmas ne apie karą, o apie tai, kokius pėdsakus jis palieka žmonių atmintyje ir sieloje. Jo scenarijus gimė iš vienos karo laikų laiško eilutės apie tai, kaip tėvas, ieškodamas sūnaus, iš Australijos pasiekė Turkiją.

Griežtas policininkas persekioja kolegą nužudžiusius nusikaltėlius. Jam būtinai turi padėti sumanus lengvabūdis, apgavikas, atlikęs bausmę už banko apiplėšimą ir paslėpęs pavogtą pusę milijono. Jie sunkiai randa bendrą kalbą, o ir tikslai jų skirtingi. Policininkas nori atkeršyti, o apgavikas svajoja atgauti pinigus…

Džordžo gyvenimas pasikeitė 180 laipsnių: bokso čempionas nuteisiamas už išprievartavimą ir sėda į kalėjimą. O čia jam ir vėl teks įrodinėti, kas yra geriausias boksininkas. Kalėjime rengiamas bokso čempionatas, kuriame Džordžas rungsis su dar keliais buvusiais stipriais boksininkais.