Amerikiečių epinė drama, legendinės šeimyninės sagos apie italų mafijos gimimą pirmoji dalis, pelniusi tris „Oskarus” ir keturis „Aukso gaublius”. Puikus Marlono Brando vaidmuo įvertintas „Oskaru”, kurio aktorius atsisakė. Populiariojo Mario Puzo to paties pavadinimo romano ekranizacija. Veiksmas vyksta 1945 metais Niujorke. Tarp dviejų mafijų klanų vyksta žiauri, žūtbūtinė, kruvina kova. Dono Korleonės mafija - tai pirmiausiai šeima, susijusi giminystės ryšiais, draugyste ir net meile. O klano galva yra visų krikštatėvis tiek perkeltine, tiek tiesiogine prasme. Kruvinų kovų scenos ir idiliški šeimos švenčių vaizdai – vestuvės, krikštynos. Don Korleonės sūnus Maikas iš švelnaus, intelektualaus jaunuolio virsta šaltakrauju diktatoriumi, kuriam svetimi tėvo mieli gestai.

Labai drovus Todas Andersonas siunčiamas mokytis į mokyklą, kurią yra baigęs jo vyresnysis brolis. Todo labai aktyvus ir be galo populiarus tarp klasės draugų kambario kaimynas Neilas kenčia nuo tėvo priespaudos. Abu jaunuoliai ir keletas jų draugų lanko naujo anglų kalbos mokytojo profesoriaus Kytingo pamokas. Charizmatiškas ir drąsus mokytojas papasakoja jiems apie "Mirusių poetų draugiją" ir taip skatina sukilti prieš esamą tvarką. Kiekvienas randa būdą tai padaryti ir keičia savo gyvenimą.

Keturi mažo Oregono valstijos miestelio draugai - jautrusis Gordis (Vilas Wheatonas), “kietas vyrukas” Krisas (Riveris Phoenixas), išsišokėlis Tedis (Corey Feldmanas) ir baikštusis Vernas (Jerry O’Connelis) – ryžtasi surasti žuvusio jų vienmečio kūną. Norėdami miestelėnų akyse tapti didvyriais, jie leidžiasi į nepaprastą dviejų dienų žygį, kuris vaikinams virsta tikru gyvenimo išbandymu. Jie rūko, keikiasi, pasakoja neįtikėtinas istorijas, bet, ištikus nelaimei, ištikimai gelbsti vienas kitą. Kai paaugliams tenka susiremti su karingai nusiteikusia miestelio gauja, kuri taip pat ieško žuvusiojo kūno, keturi draugai savyje atranda tiek jėgų, kiek nė nemanė turį. “Likime kartu” – išskirtinis filmas apie draugystę ir neišdildomus paauglystės įspūdžius. Pilnas sąmojo ir netikėtumų, filmas pastatytas pagal Stephen Kingo novelę “Kūnas”.

Filmas pradedamas Gandžio nužudymo scena. Vėliau siužetas persikelia į Pietų Afriką, kur jaunas teisininkas Mohandas Gandis išmetamas iš traukinio, už tai, kad būdamas spalvotasis, keliavo pirma klase. Jis suorganizuoja vietinę indų bendruomenę siekti lygių teisių su kitais Britų imperijos piliečiais. Nors Gandis kelis kartus buvo suimtas, jam dalinai pavyko iškovoti geresnes teises indams. Grįžęs į Indiją jis sutinkamas kaip didvyris, pakviečiamas į Indijos nacionalinę tarybą, kur Indijos lyderiai (Džina, Nehru ir kt.) skatina Gandį pasinaudoti savo populiarumu ir padėti nuversti britų valdžią. Tačiau Gandis nėra linkęs veltis į politiką, jam taip pat nepriimtinas smurtiškas pasipriešinimas.

Los Andželas, 1928-ieji. Viena dieną vienišai motinai Kristinai Kolins (Jolie) išėjus į darbą jos sūnus dingsta be pėdsako. Praėjus penkiems skausmingiems mėnesiams policija randa pradingėlį, tačiau užsispyrusi motina tvirtina, jog tai nėra jos sūnus. Vienos moters ryžtas surasti tiesą bylą paverčia viešu skandalu, iškelia korupcijos kupiną policijos veiklą ir pakeičia Los Andželą visiems laikams...

15-os metų jaunuolis Williamas sulaukia geriausio pasiūlymo gyvenime: važiuoti į kelių savaičių koncertinį turą su mėgstama roko grupe "Stillwater" ir po to aprašyti savo įspūdžius prestižiniame žurnale "Rolling Stone". Jis nepklauso žymaus roko muzikos kritiko patarimo, kad negalima susidraugauti su grupės muzikantais, ir leidžiasi įviliojamas į rokerių gyvenimo būdą. Williamas greitai susibičiuliuoja su "Stillwater" gitaristu Russellu Hammondu ir įsimyli grapės fanų klubo narę Penny Lane, kuri draugauja su Russellu. Tuo tarpu, rūpestingoji jaunojo žurnalisto motina netgi būdama namuose seka kiekvieną jo žingsnį ir skambina į viešbučius, kuriame apsistoja turo dalyviai, kad dar kartą įspėtų sūnų nevartoti narkotikų.

Garsus muzikos laidų vedėjas 1965 metais perkeliamas į Saigoną. Visi laukia kandžių jo sąmojų bei klasiškos muzikos, kuri padės vargšams kareiviams užmiršti karo baisumus ir sunkumus. Įsivaizduokite, kaip visi nustemba, kai savo radijo imtuvuose išgirsta muzikos laidų vedėją kalbantį apie dalykus, kurių garsiai niekas neišdrįsta sakyti.

Robas Gordonas - į ketvirtą dešimtį įkopęs muzikos įrašų parduotuvės savininkas, kurį metė mergina. Bandydamas suvokti, kodėl jį vis palieka, nusprendžia susirasti penkias buvusias merginas, su kuriomis patyrė skaudžiausius išsiskyrimus.

1962 metų naktis mažame Kalifornijos provincijos miestuke. Paskutinė vaikystės vasara. Paaugliai Stivas ir Kurtas ką tik baigė mokyklą ir ruošiasi stoti į koledžą. Stivas įsimylėjęs Kurto seserį Lori ir jiems taip sunku skirtis. Kurtas dar nesutiko savo meilės. Tačiau pamatė gatvėje gražuolę blondinę ir dabar stengiasi ją rasti. Jų draugas, nenugalimas autolenktynininkas Džonas tą naktį atsiduria vienudu su trylikamete mergiūkšte Kerol ir toji niekaip nenori atsikabinti nuo naujojo pažįstamo. Daug linksmų ir liūdnų įvykių nutinka tą naktų vaikinams. O paskui išaušta naujo, suaugusio gyvenimo dienos rytas, kuris, regis, nežada jiems nieko gero...

Geidžiamiausias Didžiosios Britanijos viengungis Hju Grantas vaidina plevėsą londonietį Vilą. Jis gyvena prabangiai, naudodamas tėvo palikimą. Tačiau Vilas nesiekia jokios atsakomybės ar ilgalaikių santykių su moterimis, kol vieną dieną jis susitinka su vieniša mama Siuze. Vilas pradeda meluoti, sakydamas, kad turi sūnų, kad įtikintų Siuzę. Taip jie sudaro netikrą šeimą, kad apsaugotų Siuzės sūnų Markusą nuo vienišumo. Vilas ir Markusas, susitarę, pradeda vaidinti tėvą ir sūnų. Tačiau kyla klausimas, ar šis melas ir vaidinimas gali ilgai tęstis.