Pataisos "lagerio" tarnautojas Klatrikas jau seniai suprato, kad darbas karceryje ir už grotų nieko nevertas. Jauni banditai kalėjime neperauklėjami, o tik įgyja daugiau kriminalinės patirties. Rizikuodamas jis suburia amerikietiško futbolo komandą.Labai greitai sulaukiama puikių rezultatų: žaidimas žmonėms suteikia vilties, pasitikėjimo savimi ir savigarbos. Kolonijos valdžia nepatenkinta Porterio saviveikla ir jam iškelia ultimatumą.

Nors ir vieniša 12-mečio paauglio motina, Telma gyvenimu nesiskundžia. Žinoma, ji daug dirba ir yra nuolat užsiėmusi. Tiek daug, kad vieną rytą, lydėdama savo sūnų Luisą į mokyklą, užsižiūri į telefoną ir nepastebi, kaip vaikas iššoka į gatvę, kuria tuo metu važiuoja automobilis. Ligoninėje, jau sužinojusi, kad Luisas paniro į komą, Telma galėtų padaryti bet ką, kad tik atsuktų laiką atgal. Deja, moteriai tenka susitaikyti su nauja, kaltės pilna realybe. Vieną dieną po sūnaus pagalve ji randa sąsiuvinį, kuriame vaikišku Luiso braižu surašyti dešimt dalykų, kuriuos jis norėtų padaryti, jei pasauliui grėstų neišvengiama pražūtis. Telmą pamažu apsėda įkyri mintis, kad, norėdama susigrąžinti sūnų, šiame sąraše esančius norus privalo išpildyti ji. Išgyvenusi tai, apie ką svajojo Luisas, ji galės jam papasakoti savo įspūdžius, kuriuos išgirdęs berniukas supras, koks nuostabus šis pasaulis ir užsinorės sugrįžti.

Siužeto centre - Betė, rašytoja iš Niujorko, rašanti naują knygą, tačiau abejojanti savo sugebėjimais. Moterį visais įmanomais būdais skatina jos vyras Donas – psichoterapeutas ir vedybų konsultantas, su kuriuo ji užmezgė tvirtus santykius ir užaugino sūnų Eliotą. Betos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai pokalbyje su draugu ji netyčia išgirsta savo vyrą kritikuojant jos literatūrinius sugebėjimus. Šis atradimas paskatina pagrindinę veikėją išsiaiškinti, ar jų santuoka tokia stipri, kaip ji mano.