„Zodiakas“ – tai kiek pakoreguota istorija apie realią 1970-ųjų bylą. Serijinis žudikas erzina San Francisko policiją be paliovos siuntinėdamas laiškus ir paslaptingas žinutes, o bylos tyrėjus ir reporterius, atkakliai ieškančius žudiko, byla tiesiog apsėda. Filmas yra sukurtas pagal Roberto Greismito knygą ir pasakoja apie detektyvų ir žurnalistų, susijusių su šia garsia byla, gyvenimus ir karjeras. Garsioji "Zodiako" byla ir po 40 metu neduoda ramybes Amerikai...

Pasakojimas apie žurnalisto Deivido Loko likimą. Atvykęs daryti reportažo į karštą Sacharą reporteris niekaip negali surinkti medžiagos. Be to, padėtį apsunkina sausas atogrąžų klimatas. Neištvėręs karščio, miršta Deivido kaimynas, gyvenantis kambaryje priešais. Žurnalistas pagautas impulso apsimeta mirusiu, perklijuoja nuotrauką pase ir pasiima jo daiktus. Mūsų herojaus laukia viliojantis ir kartu rizikingas gyvenimas. Filmas apdovanotas dviem sidabriniais kaspinais ir prizu „Bodil“, taip pat nominuotas Kanų festivalyje 1975 m. („Auksinė palmių šaka“).

Tintinas sendaikčių turguje randa nepaprastą senovinio laivo modelį. Jis nusprendžia nupirkti jį dovanų draugui, kapitonui Hedokui. Kapitonas, pamatęs laivo modelį, atpažįsta, jog tai jo tolimo protėvio, gyvenusio XVII a., kapitono sero Francio Hedoko laivas – „Vienaragis”. Išdykęs Tintino šuo Sniegelis sulaužo laivo modelį, o netrukus ir pavagiamas pats modelis. Vagystės pėdsakai painūs ir veda nuo vienų durų prie kitų, tik kur dingo „Vienaragio” modelis taip ir neaišku. Tačiau praradimas nublanksta prieš staigmeną: atsitiktinumo dėka – už tai Tintinas turi padėkoti Sniegeliui , sulaužiusiam „Vienaragį” – į Tintino rankas patenka senovinis pergamentas su nuorodom į piratų lobyną. Tačiau tai tik nuorodos – tikslią vietą Tintinas sužinos suradęs dar du tokius pačius laivo modelius. Tik kur jų ieškoti?

Aukščiausios įtampos politiniame trileryje Vašingtono dienraščio žurnalistas atskleidžia korupcijos šešėlius Vyriausybės koridoriuose, kai išsiaiškina, kad paslaptingai nužudyta mergina yra Demokratų partijai priklausančio kongresmeno meilužė. Jis turi įtarimų, kad įtakingoskorporacijos mėgina sužlugdyti gero bičiulio karjerą ir iki minimumo sumažinti šansus dalyvauti JAV prezidento rinkimuose. Tirdamas klampią sąmokslo teoriją ir pats žurnalistas neatlaiko aistringų pagundų ir sugula į lovą su to paties kongresmeno žmona.

Džonas Kleinas (Richardas Gere'as) – „Washington Post“ žurnalistas kažkaip keistai atsiduria mažame Vakarų Virdžinijos miestelyje. Jo automobilis nebevažiuoja, išsijungia telefonas, sustoja laikrodis. Vyras beldžiasi į artimiausią namą prašydamas pagalbos, bet duris atidaręs žmogus jį užpuola piktai šaukdamas, kad jis jau trečią dieną iš eilės laužiasi į jo duris. Bet Džonas neprisimena čia buvęs. Prieš dvejus metus Džono žmona Merė (Debra Messing) mirė ligoninėje nuo sužalojimų, patirtų per avariją. Prieš mirtį ji piešė kažkokį keistą padarą su sparnais - gigantišką drugį. Ar jos piešiniai turi ką nors bendra su šiuo miesteliu? Holivudo režisieriaus Marko Pellingtono 2002 metų mistinis trileris „Žmogaus-drugio pranašystės“ atstovauja tai kino srovei, kuri siekia atskleisti vadinamąją paralelinę tikrovę. Tačiau įdomiausias dalykas yra tas, kad filme vaizduojami mistiški bei nepaaiškinami įvykiai yra atsitikę iš tikrųjų.

Filmo Dūris (fiktyvus filmas analogiškas filmui Klyksmas) filmavimo metu prasideda žudynės. Šįkart žudomi ne tik išgyvenę veikėjai iš pirmų dviejų dalių, bet ir jų antrininkai, turėję vaidinti filme Dūris.

Iliuzionistas į savo pasirodymus pogrindyje vilioja patiklias ir smalsias moteris... Tačiau paaiškėja, kad supjaustyti moterų kūnai – ne apgaulė, o žiauri tiesa. Policija aptinka pėdsakus, pamačiusi, kad rastų negyvų moterų žaizdos tokios pačios, kaip, neva, netikros, padarytos pasirodymų metu. Prasideda žudiko, sugebančio dingti į niekur, medžioklė...