15-os metų jaunuolis Williamas sulaukia geriausio pasiūlymo gyvenime: važiuoti į kelių savaičių koncertinį turą su mėgstama roko grupe "Stillwater" ir po to aprašyti savo įspūdžius prestižiniame žurnale "Rolling Stone". Jis nepklauso žymaus roko muzikos kritiko patarimo, kad negalima susidraugauti su grupės muzikantais, ir leidžiasi įviliojamas į rokerių gyvenimo būdą. Williamas greitai susibičiuliuoja su "Stillwater" gitaristu Russellu Hammondu ir įsimyli grapės fanų klubo narę Penny Lane, kuri draugauja su Russellu. Tuo tarpu, rūpestingoji jaunojo žurnalisto motina netgi būdama namuose seka kiekvieną jo žingsnį ir skambina į viešbučius, kuriame apsistoja turo dalyviai, kad dar kartą įspėtų sūnų nevartoti narkotikų.

Los Andželas - didelis ir margas miestas, kuriame persipynę gyvena skirtingų socialinių sluoksnių ir skirtingų rasių atstovai. Visus juos skiria daugiau nei paprastai įveikiami miesto atstumai - tai nepakantumas ir tolerancijos stoka. Žmonės, pakliuvę į nepakantumo spąstus, kasdien atsiduria situacijose, įplieskiančiose konfliktus, padalijančiose žmoniją į "blogus" ir "gerus" ir, rodos nebėra vilties, jog kada nors bus kitaip...

Šiek tiek idealizuota istorija apie skandalingo populiaraus žurnalo „Hustler įkūrėją. Kurdamas pornografinio turinio žurnalą kaip pramogą nuo katalikybės pavargusiai visuomenei, jis netikėtai tampa žodžio laisvės gynėju.

1862 m. Mūšio lauke netekusi vyro mokytoja Anna Leonowens svajoja pakeisti savo gyvenimą. Kaip tik tuo metu ji gauna netikėtą Tailando (tuo metu šalis vadinosi Siamas) karaliaus kvietimą atvykti į šią nuostabios gamtos šalį ir išmokyti jo vaikus anglų kalbos. Ilgai nedvejodama, Ana kartu su savo sūnumi sėda į laivą ir iš Indijos persikelia į Bankoką. Jos čia niekas nepasitiko ir nesurengė triukšmingų sutiktuvių. Vos atvykusią mokytoją pasitinka išblizginti ir kilimais nukloti didžiuliai karaliaus rūmai, tačiau pats Tailando valdytojas net neketina pasveikinti svečių. Dar daugiau, jis pamiršo pažadą skirti namą už rūmų teritorijos Anai ir jos sūnui. Greitai prabėga dvi savaitės, tačiau Ana taip ir nepradėjo savo tiesioginio darbo. Netekusi kantrybės, Ana išdrįsta sulaužyti įsigaliojusius protokolus ir žaibiškai prasiveržia prie Monkguto sosto. Susižavėjęs atvykėlės atkaklumu, karalius galų gale nusprendžia patikėti jai išmokyti 58-is vaikus anglų kalbos ir vakarietiškos kultūros.

Orų pranešėjas, gyvenantis su šeima Čikagoje, susiduria su problemomis bandydamas persikelti gyventi į Niujorką.

Tai biografinis pasakojimas. Jo herojė Julija Brystigerova – prieškario komunistų partijos veikėja ir pokario Saugumo ministerijos tardytoja, garsėjusi žiaurumu. Filme pasakojama apie jos bandymus rasti dvasinę ramybę, nuraminti sąžinę. Dėl to draugė Julija siekia susitikimo su Lenkijos bažnyčios kardinolu Stefanu Vyšinskiu. Nors ypač žiauri ji buvo būtent su bažnyčios tarnais.