„Oskaro“ apdovanojimą pelnęs režisierius Giljermas del Toras iš naujo prikelia klasikinę Karlo Kolodžio pasaką apie lėlę, kuri stebuklingai atgyja, kad išgydytų sielvartaujančio medžio drožėjo Džepeto širdį. Šis žaismingas stop kadrų filmukas, sukurtas Giljermo del Toro ir Marko Gustafsono pasakoja išdykusius ir nepaklusnius Pinokio nuotykius, jam bandant atrasti vietą po saule.

Jaudinanti ir sąmojinga filmo „Mano puikioji ledi“ istorija – apie profesorių Henrį Higinsą, kuris susilažina su pulkininku Pikeringu, jog gali purviną gatvės mergelę Elizą paversti rafinuota ir elegantiška dama. Kaip tarė, taip padarė – socialinis eksperimentas puikiai pavyksta ir visi patiki jaunosios Elizos aristokratiškumu. Dar daugiau – ją beprotiškai pamilsta jaunas aristokratas Fredis Ainsfordas-Hilas. Tačiau kuomet profesorius visus nuopelnus prisiskiria sau ir visai neįvertina pačios Elizos pastangų, ši supyksta ir jį palieka pabėgdama pas Fredį. Tik tuomet senasis Higinsas suvokia, kaip labai priprato prie mielo Elizos veidelio ir kad nebegali gyventi be dailios merginos. Žavus klasikinis Holivudo miuziklas, apdovanotas net aštuoniais “Oskarais”.

Moteris gyvenime susiduria su daugybe sunkumų, tačiau galiausiai atranda nepaprastų jėgų, vilties ir nenutraukiamus seserystės ryšius.

Filmo veiksmas nukelia į populiariausią „Riaumojančių dešimtmečių“ muzikinį Harlemo klubą, dėl kurio prohibicijos laikais susikauna dvi mafijos gaujos. Į šį karą įpainiotas ir įsimylėjęs saksofonistas. Kartu tai ir nostalgiška, linksma ir sentimentali parafrazė 4-ojo dešimtmečio JAV kinematografo ir gyvenimo tema.

„Tony“ ir „Grammy“ apdovanojimus pelniusio miuziklo adaptacija pasakoja apie paskutinėje vidurinės mokyklos klasėje besimokantį Evaną Hanseną, kurį kankina socialinio nerimo sutrikimas. Gydytojas septyniolikmečiui pataria rašyti laiškus sau ir pasakoti, kodėl ši diena bus puiki. Vienas iš laiškų patenka Evano bendraklasiui, kuris vėliau nusižudo. Prasideda jaunuolio kelionė į savęs pažinimą ir priėmimą.