Marona – nedidukė labradoro mišrūnė. Nepalenkiamai atsidavusi ir nuoširdi – ji pripildydavo šviesos ir tyrumo kiekvienus namus, palikdavo ryškų pėdsaką savo šeimininkų gyvenimuose. Šie vienas po kito vadino ją skirtingais vardais, tikriausiai tik tiek ir prisiminė, tačiau Marona kiekvieną jų apsupdavo tik meile. Savo paskutiniąją valandą kalytė prisimena visus kadaise sutiktus ir besąlygiškai mylėtus žmones ir nusprendžia, kad laimė susideda iš trijų dalykų – pastogės, mylinčio šeimininko ir gero kaulo.

Drabužių modeliuotoja Anita ir kompiuterinių žaidimų kūrėjas Rodžeris susipažįsta savo augintinių dalmatinų, Perditos ir Pongo dėka, įsimyli vienas kitą ir neužilgo susituokia. Jų augintiniai susilaukia palikuonių, kuriuos pavagia Anitos vadovė Kruela De Vil, kad iš jų kailiukų galėtų pasisiūti sau unikalų paltą. Perdita ir Pongas, padedami Anglijos gyvūnų karalystės, vyksta ieškoti ir išgelbėti savo vaikus.

Nuotykių mieste nukritęs stebuklingas meteoritas jauniesiems šunyčiams patruliams – Sekliui, Maršalui, Rokiui, Zumai, Rieduliui ir Padangei – suteikia supergalių. Tačiau viskas pakrypsta į blogąją pusę, kai šunyčių didžiausias varžovas Haroldas Humdingeris ištrūksta iš kalėjimo ir, susivienijęs su išprotėjusia mokslininke, siekia pavogti šunyčių naująsias supergalias. Nuotykių miesto likimui pakibus ant plauko, patruliai turi laiku sustabdyti piktadarius.

„Gyvulių ūkis“ - žinomiausia anglų rašytojo Džordžo Orvelo satyrinė tarybinio totalitarizmo alegorija. Filmas atspindi svarbiausius Stalino eros įvykius. Filme pasakojama apie grupelę ūkio gyvulių, kurie maištauja prieš savo ūkininką, tikėdamiesi sukurti visuomenę, kurioje gyvūnai būtų lygūs, laisvi ir laimingi. Galiausiai maištas nenusiseka, o ūkyje situacija tampa tokia pat bloga, kokia buvo anksčiau, valdant kiaulei vardu Napoleonas.

2016 m. karjerą pradėjęs svajoklis Budis – rokenrolą mylintis šunelis-gitaristas – mėgaujasi pasauline šlove, tačiau nutaręs pailsėti, sugrįžo į savo gimtąjį kaimelį. Deja, kaip ir visų roko žvaigždžių, taip ir Budžio muzikos pasaulis taip lengvai nepaleis. Televizijoje startavus naujam muzikiniam projektui, Budžiui pasiūloma tapti šou teisėju ir globoti vieną iš konkurse dalyvaujančių grupių. Budžiui atitenka trijų merginų vokalinė popgrupė K-9. Suirzęs, kad šiuolaikinis jaunimas nieko nebežino apie tikruosius muzikos didvyrius, rokenrolo žvaigždes ir netgi paties roko stiliaus nepripažįsta, Budis nusprendžia tai pakeisti. Ironiška, bet televizijos dovanota nauja šlovės banga pamažu ima keisti patį Budį. Budis palaipsniui atitolsta nuo savo gyvenimo aistros groti ir dainuoti ir tampa paprasta įžymybe, išgarsėjusia ne dėl savo muzikinių gebėjimų, o dėl dažno pasirodymo televizijos ekranuose.