Keliavimas laiku... Tai yra sugebėjimas, kurį galima panaudoti tiek žmonijos labui, tiek savanaudiškiems tikslams. Kol daugelis gali tik pasvajoti apie tokią galią, ji tapo tikrų tikriausia realybe vienai visiškai paprastai mokinukei vardu Makoto Konno. Po vieno lemtingo įvykio jos gyvenimas tampa nepaprastas – Makoto sužino turinti galią keliauti laiku. Nors iš pat pradžių ji naudojasi šia savo dovana keisdama menkus dalykus ir siekdama palengvinti savo gyvenimą, tačiau greitai ji suvokia, kad praeities keitimas gali turėti drastiškų pasekmių.

Tai viena labiausiai sukrečiančių mano matytų dramų, apie tikrai įvykdytą nusikaltimą – Silvijos Likens kankinimą ir nužudymą. Filmas paremtas tikrais faktais ir labai tiksliai, pagal eiliškumą juos atvaizduoja. Amerikietiškasis nusikaltimas parodo tikrai įvykusią istoriją Indianapolio mieste 1965 metais, kuomet keliaujančių cirko darbininkų dukteris Sylvia (16 metų) ir Jenny sutiko pagloboti laikinai Gertrūda Baniszewski, vėliau kankinusi ir nužudžiusi Sylvią su savo bei kitais kiemo vaikais.

Kortnė – jauna, drąsi, smalsi medicinos studentė. Nors gilinasi į žmogaus kūno paslaptis, Kortnė išties ieško atsakymų apie žmogaus sielą. Kas nutinka, kai mirštame? Ar egzistuoja pomirtinis gyvenimas? Pamažu suvokusi, kad kito kelio išsiaiškinti nėra, mergina nusprendžia savo kailiu išbandyti mirtį. Pagalbos ji paprašo savo bendramokslio Džeimio. Laboratorijoje jis sustabdys Kortnės širdį, o lygiai po minutės merginą atgaivins. Iš pradžių pakraupęs nuo tokios idėjos, Džeimis galų gale leidžiasi įkalbamas. Eksperimentas pavyksta puikiai. Mirties glėbyje pabuvojusi Kortnė kupina nuostabių įspūdžių apie pomirtinį gyvenimą. Užsikrėtęs merginos entuziazmu, Džeimis panori tai išbandyti ir pats. Sujaudinti galimų atradimų perspektyvos, eksperimentuotojai pasidalija savo potyriais su dar trim draugais. Būsimų medikų penketukas pasineria į eksperimentus su mirtimi.