Filmo herojus – romantiškas keistuolis, kuris tik mamos padedamas išvengia nevispročių mokyklos. Nuo vaikystės invalidas, vaikščioja tik su specialiais protezais. Tačiau atsikračius protezų paaiškėja, jog jis gali greitai bėgioti ir gerai žaisti amerikiečių futbolą. Per futbolą patenka į koledžą. Vietnamo kare nuo žūties išgelbėja visą kuopą ir tampa didvyriu. Vos pradėjęs žaisti stalo tenisą, sėkmingai apgina armijos garbę. Nuo vaikystės draugauja su mergaite, kurią įsimyli, tačiau atsako sulaukia ne iš karto. Jis tampa milijardieriumi, nors išlieka kvailas, geraširdis ir naivus. Jam sekasi, jis visur pirmas. Ar tik kvailys gali būti geras, nesavanaudis ir kilnus?
Žymus scenaristas Č. Kaufmanas ryžtasi avantiūrai – knygos “Orchidėjų vagis” ekranizacijai, parašytai žymios rašytojos C. Orlin. Nepramanytas knygos herojus, paslaptingas ir ekscentriškas sodininkas užsiima retų ir nevisada normaliu augalų klonavimu. Jis pamišęs dėl orchidėjų, kaip ir rašytoja Sjuzan. Čarlis Kaufmanas įsimyli Sjuzan, o Sjuzan pamilsta orchidėjų vagį. Tuo metu Čarlis triūsia rašydamas scenarijų filmui apie šį meilės trikampį. Alyvos į ugnį šliūkšteli Čarlio brolis dvynys Deividas. Jis irgi mano esąs scenaristas, lenda prie vyriausiojo brolio su įvairiais pasiūlymais, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo kvaili. Orchidėjos, pasirodo, auginamos narkotikams gaminti. Tai daroma naudojant seną indėnų genties, gyvenančio Floridoje, technologiją. Žurnalistė tampa savo knygos herojaus meiluže ir greitai pripranta prie “orchidėjinių” narkotikų. Scenarijaus autorius įsimyli savo scenarijaus heroję ir patenką į žiaurią “orchidėjų – narkotikų” vergiją.
Nelaiminga sutuoktinių pora bando rasti bendrą kalbą ir supratimą poilsiaudami Neapolyje. Besidalindama tik šaltu buvimu kartu, Aleksandras (George Sanders) ir Katherine Joyce (Ingrid Bergman), anglų pora, keliauja į Neapolyje esančią paveldėtą vilą. Ant skyrybų slenksčio, nei iš vienos pusės nesant atšilimui, jie nusprendžia praleisti likusį kelionės laiką atskirai. Katherine lankosi muziejuose ir istorinėse vietose, o tuo tarpu Aleksandras vyksta į Kaprio salą atsipalaiduoti. Vis dėlto atostogų metu sutuoktinių gyvenimuose įvyksta pasikeitimai.
Tiesiog iš savo namų, esančių viename Bostono kvartale, dingsta ketverių metukų mergaitė. Dingusios vaiko teta, nesulaukusi pakankamų, jos nuomone, pastangų iš policijos atstovų, pasamdo du privačius detektyvus Patriką ir Angie. Nors abu sekliai bando atsisakyti naujo tyrimo, motyvuodami, kad dingusių vaikų bylos nėra jų specializacija, dingusios mergaitės šeima nori būtent šios poros. Pirma, jie – ne policija, antra, detektyvai patys kilę iš kaimynystės, tad pažįsta visus aplinkinius. Pamažu bylos detalės pradeda piešti vientisą paveikslą. Detektyvai bendrauja su narkotikų prekeiviais, gaujų nariais, pedofilais bei kitokio plauko nusikaltėliais ir žingsnis po žingsnio artėja prie pagrobtos mažametės. Tačiau nė vienas nenujaučia, kad tikroji moralinė dilema ir didžiausi sunkumai jų laukia tuomet, kai atrodys, jog byla jau išspręsta.
Dešimtmetis našlaitėlis Oliveris prieglaudoje nebeapsikentęs bado, skurdo ir nuoskaudų, nusprendžia pabėgti. Mielas, visų paliktas berniukas iš mažo kaimelio tikisi kitokio gyvenimo ir vieną dieną pabėga į Londoną. Bet didelio miesto kreivose gatvelėse atvykėlio laukia dar daugiau pavojų nei jis paliko užnugaryje.
Geidžiamiausias Didžiosios Britanijos viengungis Hju Grantas vaidina plevėsą londonietį Vilą. Jis gyvena prabangiai, naudodamas tėvo palikimą. Tačiau Vilas nesiekia jokios atsakomybės ar ilgalaikių santykių su moterimis, kol vieną dieną jis susitinka su vieniša mama Siuze. Vilas pradeda meluoti, sakydamas, kad turi sūnų, kad įtikintų Siuzę. Taip jie sudaro netikrą šeimą, kad apsaugotų Siuzės sūnų Markusą nuo vienišumo. Vilas ir Markusas, susitarę, pradeda vaidinti tėvą ir sūnų. Tačiau kyla klausimas, ar šis melas ir vaidinimas gali ilgai tęstis.
Fukušimos atominės elektrinės Japonijoje darbuotojai rizikuoja gyvybėmis bei lieka jėgainėje tam, kad apsaugotų ją nuo sunaikinimo po to, kai regioną nusiaubia galingas žemės drebėjimas ir nušluoja 10 m cunamio banga 2011-aisiais.
Mari Gilbert dukrai Šenan dingus, o policijai nieko nedarant, pati Mari Gilbert imasi ieškoti dukters Long Ailando bendruomenėje, kurioje Šenan buvo paskutinį kartą matyta. Visas šurmulys paskatina rasti daugiau kūnų.