Amerikiečių epinė drama, legendinės šeimyninės sagos apie italų mafijos gimimą pirmoji dalis, pelniusi tris „Oskarus” ir keturis „Aukso gaublius”. Puikus Marlono Brando vaidmuo įvertintas „Oskaru”, kurio aktorius atsisakė. Populiariojo Mario Puzo to paties pavadinimo romano ekranizacija. Veiksmas vyksta 1945 metais Niujorke. Tarp dviejų mafijų klanų vyksta žiauri, žūtbūtinė, kruvina kova. Dono Korleonės mafija - tai pirmiausiai šeima, susijusi giminystės ryšiais, draugyste ir net meile. O klano galva yra visų krikštatėvis tiek perkeltine, tiek tiesiogine prasme. Kruvinų kovų scenos ir idiliški šeimos švenčių vaizdai – vestuvės, krikštynos. Don Korleonės sūnus Maikas iš švelnaus, intelektualaus jaunuolio virsta šaltakrauju diktatoriumi, kuriam svetimi tėvo mieli gestai.

Paskutinis Andrejaus Tarkovskio filmas, sukurtas Rusijoje po ilgo priverstinio tylėjimo. Fantastinė-filosofinė alegorija apie keistą Zoną, kurioje išsipildo sugebančiųjų į ją prasibrauti lūkesčiai, kelia gausybę asociacijų: apie amžina ir laikina, apie kitokio gyvenimo troškimą kraupioje, hipertrofuotoje, tačiau toli gražu ne fantastiškoje tikrovėje, apie gyvenimo paskirtį.

Filmas nukelia mus į ateitį, kur siautėja keturių vaikinų grupuotė, kurios lyderis Alexas nesiskaito su nieko. Jie muša benamius, laužiasi į turtuolių namus, mušasi su kitomis gaujomis. Tačiau ilgainiui Alexo vadovavimas pradeda nepatikti kitiems gaujos nariams ir per vieną iš įprastų įsilaužimų jie sužaloja Alexą ir jis nespėja pabėgti, todėl jį sugauna policija. Už žmogžudystę Alexas gauna 14 metų, tačiau būnant kalėjime jis paimamas į perauklėjimo eksperimentą, kuris įvykdomas sėkmingai ir Alexas išleidžiamas iš kalėjimo, tačiau pasirodo, kad būti visiškai geru nė kiek ne lengviau ir tai turi savų trūkumų.

Keturi mažo Oregono valstijos miestelio draugai - jautrusis Gordis (Vilas Wheatonas), “kietas vyrukas” Krisas (Riveris Phoenixas), išsišokėlis Tedis (Corey Feldmanas) ir baikštusis Vernas (Jerry O’Connelis) – ryžtasi surasti žuvusio jų vienmečio kūną. Norėdami miestelėnų akyse tapti didvyriais, jie leidžiasi į nepaprastą dviejų dienų žygį, kuris vaikinams virsta tikru gyvenimo išbandymu. Jie rūko, keikiasi, pasakoja neįtikėtinas istorijas, bet, ištikus nelaimei, ištikimai gelbsti vienas kitą. Kai paaugliams tenka susiremti su karingai nusiteikusia miestelio gauja, kuri taip pat ieško žuvusiojo kūno, keturi draugai savyje atranda tiek jėgų, kiek nė nemanė turį. “Likime kartu” – išskirtinis filmas apie draugystę ir neišdildomus paauglystės įspūdžius. Pilnas sąmojo ir netikėtumų, filmas pastatytas pagal Stephen Kingo novelę “Kūnas”.

Pasaulis apstulbsta, kai Vilis Vonka, ilgus metus gyvenantis atsiskyrėlis savo fabrike, paskelbia, kad penkiems laimingiesiems bus surengta ekskursija po fabriką, atskleistos visos jo nuostabių saldainių paslaptys, o vienas iš jų laimės visam gyvenimui šokoladą. Niekas taip nenori šio prizo kaip jaunasis Čarlis, bet kadangi jo šeima yra tokia neturtinga, kad nusipirkti net vieną plytelę šokolado yra malonumas, nusipirkti pakankamai plytelių, kad rastų vieną iš penkių auksinių bilietų, yra labai mažai tikėtina. Tačiau filmų šalyje gali nutikti stebuklų. Čarliui kartu su keturiais kitais šiek tiek išdykusiais vaikais pasitaiko gyvenimo šansas ir ekskursija po fabriką. Pakeliui kiekvieną iš išdykusių vaikų ištinka lengvos nelaimės, bet ar Čarliui pavyks nugalėti šansus ir laimėti auksinį bilietą?

1327 metai. Po paslaptingos mirties Benediktinų Vienuolyne, vienuoliai pradeda tikėti, kad artėja apokalipsė. Kadangi vienuolynui teko garbė surengti pasitarimą dėl Pranciškonų nurodymo, pagal kurį bažnyčia turėtų atsisakyti turto, Viljamas iš Baskervilio, gerbiamas pranciškonų vienuolis, paprašomas padėti, tiriant mirtį.

Džeki Braun, lėktuvo stiuardesė, pagaunama nelegaliai gabenanti pinigus, gautus už prekybą ginklais. Rėjus Nikoletas ir Markas Dargusas, stovintys įstatymo pusėje, pasiūlo jau bendradarbiauti, padedant sučiupti ginklų tiekėją Ordelį, kuriam mergina dirba. Merginai tenka rinktis, ar padėti teisėsaugininkams ir tapti laisva, rizikuojant savo galva, jei Ordelis sužinotų apie susitarimą, ar tylėti ir sėsti už grotų. Tačiau mergina pasirenka trečią variantą - apmauti tiek policininkus, tiek savo bosą ir pasprukti į laisvę su visais pinigais...

1965 metai, Tulsos miestas Oklahomoje pasidalinęs į socialinius sluoksnius. Kiekvienos pusės jaunimas susiburia gaujas, pasiskirstydami į dvi stovyklas - darbo klasės griserius ir turčių pietuose gaują - socius. Abi pusės išnaudojoja kiekvieną progą paerzinti vieni kitus ir kas kartą susitikus kyla įtampa. Vieną vakarą socių gauja užpuola du griserius - Džonį ir Ponį. Džonis nuduria vieną iš socių ir tai sukelia virtinę įvykių.

Dešimtmetis našlaitėlis Oliveris prieglaudoje nebeapsikentęs bado, skurdo ir nuoskaudų, nusprendžia pabėgti. Mielas, visų paliktas berniukas iš mažo kaimelio tikisi kitokio gyvenimo ir vieną dieną pabėga į Londoną. Bet didelio miesto kreivose gatvelėse atvykėlio laukia dar daugiau pavojų nei jis paliko užnugaryje.

Geidžiamiausias Didžiosios Britanijos viengungis Hju Grantas vaidina plevėsą londonietį Vilą. Jis gyvena prabangiai, naudodamas tėvo palikimą. Tačiau Vilas nesiekia jokios atsakomybės ar ilgalaikių santykių su moterimis, kol vieną dieną jis susitinka su vieniša mama Siuze. Vilas pradeda meluoti, sakydamas, kad turi sūnų, kad įtikintų Siuzę. Taip jie sudaro netikrą šeimą, kad apsaugotų Siuzės sūnų Markusą nuo vienišumo. Vilas ir Markusas, susitarę, pradeda vaidinti tėvą ir sūnų. Tačiau kyla klausimas, ar šis melas ir vaidinimas gali ilgai tęstis.