Hansas (Harry Earles) įsimylį oro trapecijos atlikėją Kleopatrą (Olga Baclanova). Kleopatra tik naudojasi jo dėmesiu dėl pramogos ir turi romaną su Herakliu (Henry Victor). Netrukus porelė išgirsta apie didelį Hanso palikimą ir nusprendžia jį pasisavinti. Kleopatrai tik reikės ištekėti už neūžaugos ir jį nunuodyti. Kadangi filmas vyksta tokioje avangardinėje aplinkoje, čia sutiksime begalę keistų personažų, kaip žmogų-skeletą, Siamo dvynes, bekojį žmogų, barzdotą moterį, asmenį turintį vyriškų ir moteriškų bruožų, protiškai atsilikusį "mažagalvį" su išplėstu veidu, žmogų-liemenį, kuris neturi nei rankų, nei kojų ir begalę kitų. Filmas tiesiog nenustoja į ekraną mėtyti vis keistesnes asmenybes laikui bėgant. Gal kas galvoja, kaip jiems pavyko padaryti tokį įtikinama grimą? Atsakymas paprastas, visi šiame filme pavaizduoti keistuoliai yra tikri išsigimėliai, užtat čia ir išryškėja filmo dokumentikos dalelės.
II-asis pasaulinis karas eina į pabaigą. Jauna moteris izoliuotoje Džersio saloje (esančioje tarp Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos) su viltimi laukia iš fronto sugrįžtančio vyro. Didžiuliame ir gražiame dvare Grace (akt. Nicole Kidman) augina du vaikus. Ji yra įsitikinusi, kad tai yra vienintelė saugi vieta, kurioje dukrelei Anne ir sūnui Nicholasui negresia joks pavojus. Šis dvaras labai skiriasi nuo kitų gyvenamųjų vietų. Languose užuolaidos visuomet sandariai užtrauktos. Kiekvienos durys (o jų yra 50) kruopščiai užrakintos ir gali būti atrakintos tik tokiu atveju, jei vaikai leidžia laiką kitoje dvaro vietoje. Vieną dieną iš dvaro išėję trys tarnai nebegrįžta atgal. Kaip tik tą akimirką į duris pasibeldžia trys nauji pagalbininkai. Trijulė ieško darbo ir tvirtina, kad jau dirbo šiame dvare prie ankstesnių šeimininkų. Neturėdama išeities, moteris įsileidžia geranoriškai nusiteikusius tarnus. Nuo tos akimirkos dvare prasideda neįtikėtini dalykai.
Sveiki atvykę į Tvin Pyksą, ko gero, geriausią mažą miestelį visoje Amerikoje. Jei, aišku, jūs neįsivaizduojate nė dienos be haliucinacijų, mįslių, paslapčių ir žmogžudysčių.
Saterio Keino kūriniai sumušė visus populiarumo rekordus. Tačiau Keino talento gerbėjai negali atsikratyti „pašalinio romano poveikio“ – toks stiprus literatūros įspūdis.Klinikas užplūdo žmonės be orientacijos, praradę atmintį, su stipriais mąstymo bei asmenybės sutrikimais. O pats siaubo romanų autorius dingo prieš du mėnesius, palikdamas tik beprotišką pelną leidėjams. Paieška tyrėjus atveda į Keino aprašytas vietas…
Jau praėjo dveji metai, kai antipatiškos būtybės terorizavo Groverzbendo gyventojus. O Braunų šeima buvo priversti palikti savo namus. Laimei jų sūnus grįžo, ir pačiu laiku, - išlikę kramtukų kiaušiniai atgijo.