Liūdnai pagarsėjusio mokslininko anūkas stengiasi įrodyti, kad jo senelis nebuvo toks beprotis, kokiu jį laikė žmonės. Jis nukeliauja į Transilvaniją, kur sužino būdą, kaip atgaivinti mirusį kūną.

Šmaikšti komedija, parodijuojanti trilerius apie šnipus. Amerikiečių roko dainininkas atvyksta į buvusią socialistinę Vokietiją. Čia jis dalyvauja kultūros festivalyje, kur savo dainomis ir šokiais palaiko antikomunistinį pasipriešinimo judėjimą.

Po gražaus studento nužudymo grupė paauglių sužino, kad tarp jų yra žudikas. Didvyrę Cindy ir jos grožį keliančių draugų būrį terorizuos unikalus kaukėtas psichopatas, ketinantis jiems atkeršyti už tai, kad jis paleido jį per praėjusį Helovyną.

Po siaubingo laiko - visada, kaip jūs į tai žiūrite - dviem ankstesnėmis dalimis Cindy Campbell (Anna Faris) yra pasirengusi judėti toliau. Dabar ji yra graži žurnalistė, ketinanti surasti istoriją, su kuria išsiskirtų taip sunkiai, kaip televizijos žurnalistikos pasaulyje, kurioje vyrauja šiukšlės. Tačiau ieškodama ji sužino, kad žemei gresia keli teroristiniai atvejai, dėl kurių kieno nors plaukai sustoja.

Šį kartą broliai „Wayans“ pasakojimą pradeda satyrine „Egzorcisto“ parodija, parodydami Jamesą Woodsą netradicinio kunigo tėvo McFelly vaidmenyje, užsiimantį Natašos Lyonne išgelbėjimu nuo svetimos dvasios. Tada, rinkdamiesi istoriją, kurioje jie liko, broliai „Wayans“ komiškai vėl susijungė su heroje Cindy Campbell, dabar jau gera kolegijos studente. Pašėlęs profesorius verčia ją ir jos klasės draugus, norinčius patirti nuotykių ir naujų patirčių, savaitgalio išvykai, pretekstu atlikti mokslinį eksperimentą. Atsiskleidžiant savaitgalio pramogoms, nuolatiniai netikėtumai ir toliau kelia malonumą.

Po nakvynės du draugai negali prisiminti, kur paliko savo automobilį stovėjusį. Jų paieška reikš netikėtumų serijos pradžią. Viskas prasideda tada, kai jaunos Jesse ir Chesteris prabunda vieną rytą po labai intensyvaus vakarėlio, tačiau nė vienas iš jų negali atsiminti to, kas nutiko naktį. Džesio automobilio nebėra, ir viskas atrodo ne vietoje, todėl abu draugai pradeda ieškoti automobilio ir įkalčių, kurie leistų jiems rekonstruoti priešnakt, nors gilindamiesi į pastarųjų dvidešimt keturių valandų įvykius, padėtis virsta laukine istorija, kuri, atrodo, yra ištraukta iš mokslinės fantastikos.

Į filmą prikaišiota populiarių pop-kultūros elementų. Leslie Nielsenas vaidina JAV prezidentą, kuris klausosi vaikų pasakos tuo metu, kai naciją naikina ateiviai (tfu... Ipodai). Kaip žinote, filme „Farenheitas 9/11“ buvo atskleista, kad tikrasis JAV prezidentas George‘as W.Bushas ramiai sėdėjo klasėje ir klausėsi eilėraščių, kai Niujorke du lėktuvai įsirėžė į Pasaulio prekybos centrą. Tomas Cruise‘as, kuriam šiemet kliūva nuo žurnalistų labiau, nei kam nors kitam, taip pat pateko į filmo parodijų objektą ne tik kaip filmo „Pasaulių karai“ herojus, bet ir kaip pamišęs įsimylėjėlis Oprah Winfrey laidoje (kur spygavo ir šokinėjo ant sofos kaip mažas vaikas).

Laimingą santuokinį gyvenimą gyvenanti Deno ir Džodi pora iš ligoninės parsiveža pirmąjį savo kūdikį. Namo grįžę įsimylėjėliai pastebi, kad vyksta keisti dalykai, kurių anksčiau nebuvo. Jų namuose įsivyrauja chaosas. Keisti nutikimai ima kartotis scenoje, kurioje Džodi šoka baletą, mistiniai reiškiniai neaplenkia ir Deno darbo – laboratorijos, kurioje jis tyrinėja beždžiones. Pradėjus griūti poros karjerai, jie supranta, jog yra persekiojami blogojo demono, mėgstančio krėsti šunybes. Jausdami, kad jų gyvenimai po truputį griūva, Denas ir Džodi susivienija prieš mistinę būtybę. Pasikliaudami ekspertų patarimais bei naudodamiesi gausybe kamerų jie privalo išsiaiškinti, kas juos persekioja ir atsikratyti demonu, kol dar ne per vėlu.