Jauna žavi princesė vakare, pavargusi nuo uolaus pareigų vykdymo, pabėga nuo apsaugos ir patraukia į miestą pasižvalgyt. Užmigusią gatvėje, ją parsiveža į namus žavus žurnalistas. Ryte jis sužino, kas ji tokia, ir nusprendžia pasinaudot šansu padaryt ekskliuzyvinį reportažą, su pikantiškom smulkmenom ir paparaciškom nuotraukom. Naivi princesė nenutuokia, kad jos princas ją tamposi po visą Romą ne šiaip sau, ji nepastebi, kad princo draugas ją slapta visur fotografuoja. Reportažas gaunasi super.
Filmas, pagrįstas tikrais įvykiais. Pagrindinė herojė, vardu Helena Keler, septynmetė mergaitė. Vaikystėje ji patyrė sunkią ligą, po kurios visiškai prarado klausą ir regėjimą. Daugelį metų mergaitė negalėjo bendrauti su aplinkiniu pasauliu, bet vieną dieną jos viltį praradę tėvai kreipėsi pagalbos į Perkinso mokyklą akliesiems, kurios direktorius ryžosi pasiųsti pas juos, dvidešimtmetę mokytoją iš Bostono, Enę Salivan - beveik aklą moterį, sutikusią mokyti Heleną. Nors iš pradžių mergaitė priešinosi, palaipsniui išmoko bendrauti su Ene prisilietimais.
Kinija – kraštas, kuriame nuo seno ypatingai gerbiami kovos menai. Kinų atmintis saugo ne vieną kovos menų legendos vardą. XX a. pradžioje Kinijoje skambėjo vienas vardas – Huo Yuan Jia (akt. Jet Li). Garsaus kovotojo (akt. Collin Chou) sūnus matė, kuo baigėsi jo tėvo karjera ir anksti suvokė, kad jo nežavi tokia perspektyva. Greitai Huo Yuan Jia tapo žinomiausiu kovotoju savo gimtojoje Tianjin provincijoje. Tačiau kartu su Huo Yuan Jia meistriškumu, deja, augo ir jo žmogiška puikybė. Apakintas savo šlovės Huo Yuan Jia tampa kito kovotojo žūties kaltininku. Huo Yuan Jia šeimos nariai tampa keršto aukomis... Graužiamas sielvarto ir gėdos, garsus kovotojas tampa valkata, be tikslo klajojančiu po šalį. Leisgyvį jį išgelbsti mažo kaimelio gyventoja. Čia apgaubtas paprastų kaimiečių dosnumo ir nuoširdaus rūpesčio kovų meistras pamažu atgauna pusiausvyrą.
Filmas paremtas knyga „Bylos istorija: Mano diena teisme su Holokausto neigėju.“ Filme pasakojama apie Deboros E. Lipštad (akt. Reičel Vais), bylą dėl istorinės tiesos prieš Deividą Irvingą (akt. Timotis Spal), kuris apkaltino ją šmeižtu, kuomet ji apkaltino jį Holokausto neigimu. Anglijos teisminėje sistemoje, įrodymų našta tenka kaltinamajam. Dėl šios priežasties Lipštad bei jos advokatai turėjo įrodyti, jog Holokaustas įvyko.