Frenkas – šešiolikmetis mokinys. Vieną gražią dieną jis suvokia, kaip galima pasipelnyti apgaulės būdu. Jis apsimeta įvairiausios profesijos atstovais ir neteisėtų būdu įgyja pustrečio milijono dolerių. Netrukus Frenką ima persekioti ryžtingas FTB pareigūnas Karlas. Frenkas visai to nepaiso ir šaiposi iš Karlo, kartais jam skambinėdamas telefonu. Kai Frenko gyvenime atsiranda gražuolė Brenda, jis paprašo jos rankos. Deja, Frenko laimė gali trukti neilgai.

Sukrečiančios istorijos centre – „Titanike“ įsiplieskę dviejų socialinės ir turtinės prarajos skiriamų jaunų žmonių – septyniolikmetės aukštuomenės damos Rouz ir valkataujančio dailininko Džeko, paskutinę akimirką kortomis išlošusio bilietą ir įsėdusio į laivą, – jausmai. Tačiau jų meilei lemta liepsnoti tik vieną naktį... Po 84 metų 101-ų sulaukusi Rouz proanūkei papasakos šią tragiškos meilės ir didžiausios katastrofos istoriją...

Kalbėdami apie karo filmus, kritikai visuomet pamini Lewiso Milestono šedevrą sukurtą dar 1930-aisiais metais. Tuomet gimė geriausia Eriko Marijos Remarko romano „Vakarų fronte nieko naujo“ ekranizacija, iki šiol laikoma viena geriausių karo dramų. Jauno idealisto Polio Boimerio trumpo gyvenimo istorija tapo aistringu kaltinimu militaristinei politikai ir tobulai įkūnijo Pirmojo pasaulinio karo apkasuose pražudytos „prarastosios kartos“ atminimą. Organizuodami filmavimus kino studijos „Universal“ vadovai negailėjo lėšų nei karo scenoms, nei moderniausioms tų laikų technologijoms. Šiais laikais šis senas, bet nepasenęs Lewiso Milestono filmas laikomas karinės dramos etalonu. Filmas apdovanotas dviem pagrindiniais tų metų Oskarais: už geriausią metų filmą ir režisūrą.

Advokatas Robertas Bilottas bylinėjasi su įmone „DuPont“, kuri dešimtmečius ciniškai nuodijo žmones, teršdama geriamąjį vandenį chemikalais. Su šia byla jis dirba jau 19 metų. Ar jis sugebės atskleisti tiesą?

Biografinėje Johnny Cash‘o dramoje atkuriamas įdomus ir įvykių kupinas muzikos garsenybės gyvenimas: sunki ir audringa jaunystė Arkanzaso medvilnės fermoje, stulbinanti šlovė, pavojingos žvaigždės gyvenimo pagundos ir, žinoma, meilė.

2003 m. sausio 31 d. Didžiosios Britanijos žvalgybos Vyriausybiniame komunikacijos centre dirbusi vertėja Katerina Gan (aktorė Keira Knightley) perskaitė amerikiečių Nacionalinės saugumo agentūros darbuotojo Franko Kozos elektroninį laišką. Jame JAV saugumietis konfidencialiai prašė britų kolegų padėti įtaisyti pasiklausymo aparatūrą šešių valstybių atstovų Jungtinėse Tautose darbo kabinetuose. Tuo metu šios šešios valstybės – Angola, Bulgarija, Kamerūnas, Čilė, Ginėja ir Pakistanas – buvo dar neapsisprendę dėl JTO rezoliucijos, leidžiančios pradėti karinę invaziją į Iraką. JAV žvalgybininko laiške buvo išreikšta viltis, kad slapta gautos informacijos pagalba diplomatus būtų galima paraginti apsispręsti teisingai ir balsuoti už rezoliuciją. Sukrėsta ir pasipiktinusi tuo, ką perskaitė, Katerina slapta atspausdino elektroninį laišką ir perdavė jį savo bičiuliui, turėjusiam ryšių su žiniasklaida.

Pagal Isako Dineseno (Isak Dinesen) knygą. Įspūdingas meilės trikampis senojoje Afrikoje. Garsios šeimos dukra Karen išteka už turtingo barono, pažadėjusio jai baronienės titulą ir amžiną meilę Afrikos plantacijoje. Baronas, kaip paaiškėja, besąs išlaidūnas, girtuoklis ir svetimoteriautojas. Argi galima jį lyginti su netikėtai pasirodžiusiu paslaptingu Afrikos medžiotoju.

Paryžius, 1958 metų sausis. Yvui Saint Laurentui 21-eri, jis pristato savo pirmąją kolekciją Diorui. Jis dar nežino, kokia svaigi karjera ir beprotiška meilė jo laukia. Didžiulė sėkmė ir gilių jausmų užuomazga mecenatui Pierrui Berge, kuris taps viso jo gyvenimo meile ir verslo partneriu, leidžia sukurti Yves Saint Laurent imperiją – vieną žinomiausių prekių ženklų mados ir prabangos pasaulyje.