„Kartą Amerikoje“ veiksmas prasideda Niujorke, 3-iojo dešimtmečio pradžioje. Du žydų geto paaugliai Davidas ir Maksas – smulkūs nusikaltėliai, įsimylėję tą pačią gražuolę Deborą. Davidas užmuša juos persekiojusį gangsterį Bagsį ir patenka į kalėjimą. Po dešimties metų jis atgauna laisvę, Davido laukia Maksas. Laikai pasikeitė – JAV galioja prohibicijos įstatymas, o alkoholio kontrabandininkai tapo organizuoto nusikaltimų pasaulio lyderiais. Davidas ir Maksas taip pat pelnosi iš alkoholio. Veiksmas apima didžiulę laiko atkarpą. Filmas tai parabolė apie draugystę, ištikimybę sau ir principams, ir apie neišsipildžiusią meilę.

7 teisiamų žmonių istorija kilo iš įvairių kaltinimų, susijusių su sukilimu 1968 m. Demokratų nacionaliniame suvažiavime Čikagoje, Ilinojaus valstijoje.

Žmonės paprastai nepastebėdavo kuklaus vieno iš mafijos vadukų vairuotojo Franko Lukaso, tačiau kuomet jo bosas netikėtai miršta, tylus juodaodis vairuotojas pasinaudoja galimybe sukurti savo jėgos struktūrą. Savo amerikietišką svajonę. Besąlygiškai vadovaudamasis garbės kodeksu ir verslo etikos principais, Frankas pamažu perima į savo rankas narkotikų verslą. Jis pasiūlo rinkai kokybiškesnės produkcijos už žemesnę kainą. Išstumdamas iš žaidimo savo konkurentus. Detektyvas Ričis Robertsas dažnai dirba gatvėse ir puikiai jaučia miesto pulsą. Viena iš jo darbo sričių yra būtent prekyba narkotikais. Detektyvas iš karto pajaučia besikeičiančią situaciją, ir nors jam to niekas nepatvirtina, Robertsas ima įtarti, kad mieste atsirado naujas, visiškai nežinomas juodaodis mafiozas, besivadovaujantis kitokiais metodais nei buvo įprasta iki šiol.

Biografinėje Johnny Cash‘o dramoje atkuriamas įdomus ir įvykių kupinas muzikos garsenybės gyvenimas: sunki ir audringa jaunystė Arkanzaso medvilnės fermoje, stulbinanti šlovė, pavojingos žvaigždės gyvenimo pagundos ir, žinoma, meilė.

Jaunasis Momo desperatiškai trokšta išpildyti du didžiausius savo norus — užpūsti žvakutę ant gimtadieninio torto ir prarasti nekaltybę su kaiminystėje gyvenančia nuostabaus grožio raudonplauke prostitute. Tačiau abejos svajonės reikalauja tam tikrų investicijų, o neturtingai gyvenantis jaunuolis beveik neturi pinigų. Būtent todėl Momo ryžtasi vogti iš pono Ibrahimo parduotuvėlės. Geraširdis savininkas viską kuo puikiausiai pastebi, bet kurį laiką visiškai nieko nesako. Vieną dieną jis vis dėlto nusprendžia suteikti dar vieną gyvenimo pamoką. "Klausyk manęs, mielas drauge. Tu man nieko neskolingas. Jeigu tau iš tiesų reikia vogti, aš norėčiau, kad tai darytum tik mano parduotuvėje", — draugiškai prabyla Ibrahimas. Parduotuvėlės savininkas nujaučia, kad jaunajam Momo labiausiai reikia gero draugo ir pasisiūlo juo tapti.

Jaunas, patriotiškai nusiteikęs vaikinas, iškeliauja į Vietnamą narsiai kautis už savo šalį. Čia Ronas sužeidžiamas. Jis atsibunda ligoninėje ir tuoj suvokia, kad nebegali valdyti kojų. Paralyžiuotas, visų pamirštas ir paliktas, jis ilgai kankinasi specialioje ligoninėje suluošintiems Vietnamo karo veteranams. Pagaliau Ronas grįžta namo, o čia jo laukia dar didesni išbandymai. Po daugybės patirtų kančių Ronas ima suprasti, koks beprasmiškas yra karas, ir ima vis dažniau pasisakinėti prieš JAV karinius veiksmus Vietname.

19 amžiaus Makedonijoje, atokiame kalnų kaimelyje pagrobiama maža mergaitė, kurią sena dvasia paverčia ragana.

Leninakanas, Armėnijos SSR, SSRS, 1988 m. Po niokojančio Spitako žemės drebėjimo gruodžio 7 d. 50-metis rusas Konstantinas Berežnojus ir 28-metis armėnas Robertas Melkonianas kartu gelbėja beviltyje esančius išgyvenusius žmones.

Fukušimos atominės elektrinės Japonijoje darbuotojai rizikuoja gyvybėmis bei lieka jėgainėje tam, kad apsaugotų ją nuo sunaikinimo po to, kai regioną nusiaubia galingas žemės drebėjimas ir nušluoja 10 m cunamio banga 2011-aisiais.

Britų verslininkas Donaldas Krouhurstas patiria verslo krizę. Tačiau laikraštyje „The Sunday Times“ perskaitęs apie organizuojamas pirmąsias pasaulyje vienviečių jachtų lenktynes, susidomi. Lenktynių dalyviai turi apiplaukti pasaulį nesustodami, be komandos ir jokios pagalbos. „Auksinio Gaublio regatos“ nugalėtojo laukia penkių tūkstančių svarų prizas. Per vasarą Donaldas pasistato 12 metrų ilgio jachtą, atsisveikina su žmona Klere, keturiais vaikais ir 1968 m. spalio 31 d. išplaukia. Jau pirmosiomis savaitėmis jūreiviškos patirties neturintis vyras susiduria su jachtos valdymo, orientavimosi ir greičio efektyvumo problemomis. Tačiau grįžti Donaldas negali. Suprasdamas, kad priekyje laukia beveik neišvengiama pražūtis, vyras nusprendžia kiek kitaip pasiekti finišą.