1960 metais Naujojoje Zelandijoje, tikrame pasaulio užkampyje, Burtui Munro šauna į galvą beprotiškas sumanymas - išėjus į pensiją, perdirbti 1920 metų motociklą ir įgyvendinti savo svajonę - nuvykti į „Greičio savaitę“ Solt Leik Sityje, Jutoje. Su ilgus metus konstruotu motociklu, neturėdamas pinigų, be jokios palaikymo komandos ir nugalėdamas daugybę sunkumų, jis ne tik nuvyksta į Bonvilį, bet ir 1967 m. pasiekia naują pasaulio greičio rekordą. Ir ne vieną, o daugelį kartų.

Filmas paremtas tikrais faktais iš policininko Frenko Serpiko gyvenimo. Jis padėjo demaskuoti daugybinius korupcijos atvejus Niujorko policijos departamente.

Robinas Cavendishas įsimylėjo savo žmoną Dianą iš pirmo žvilgsnio. Tačiau vos jiems susituokus dvidešimt aštuonerių metų vyras susirgo poliomielitu, visas jo kūnas buvo suparalyžiuotas. Gydytojai davė jam tris mėnesius. Susidūręs su tokia sunkia liga Robinas paniro į depresiją, net nenorėjo matyti savo neseniai gimusio sūnaus, tačiau Diana nepasidavė – jos besąlygiška meilė įkvėpė ir patį Robiną. Galiausiai ji sugalvojo sutuoktinį parsivežti namo, tai dvidešimto amžiaus viduryje atrodė neįmanomas dalykas – Robino kvėpavimą palaikė mediciniai aparatai, kuriems pakaitalo kelionėje nebuvo... Tačiau Diana surizikavo – išjungė viską ir kuo greičiau vežė jį namo. Artimųjų apsuptas Robinas sustiprėjo ir visiems įrodė, kad gydytis galima ir namuose. Galiausiai jie išrado specialų vežimėlį, užtikrinusį kur kas pilnavertiškesnį gyvenimą. Šis išradimas pakeitė pasaulį daugelio pacientų, kuriems ligoninė buvo tapusi amžinu kalėjimu.

1967 metų liepą kilo masiniai neramumai, išprovokuoti nuolatinio baltaodžių dominuojamo Detroito policijos departamento brutalumo prieš afroamerikiečių bendruomenę. To rezultatas yra taip vadinamas „12-osios gatvės maištas“ – vienos mirtiniausių ir destruktyviausių riaušių Amerikos istorijoje. Riaušės truko penkias paras, nusinešė 43 žmonių gyvybes ir padarė finansinių nuostolių nuosavybei už šimtus milijonų dolerių. Dabar režisierė Kathryn Bigelow ir jos scenaristas Markas Boalas pristato šį istorijos epizodą juostoje „Detroitas“.