Dievo miestas - tai Brazilijos sostinė Rio de Žaneiras. Tiksliau, jos priemiesčio rajonai, kur į akis krenta ypač skurdus gyvenimas. Iš tiesų, Dievo čia niekur nėra. Pavydas, godumas, narkotikai, pinigai ir žmogžudysčių kraujas karaliauja šio miesto gatvėse. Roketas ir Mažasis Ze net neįsivaizdavo, kokius gyvenimo kelius jiems parinks likimas. Prieš dešimtį metų jie neturėjo pinigų, daug svajojo ir žaidė futbolą, bet negalėjo nepastebėti tikrosios realybės. Vaikų akyse sparčiai formavosi pirmosios gatvės gaujos, kurių nariai kraudavosi turtus iš narkotikų pardavimų ir organizuotų vagysčių. Tokiu būdu mažieji berniukai taip pat buvoi įtraukti į kriminalinę veiklą, nes tiesiog neturėjo kitokios išeities.

„Kartą Amerikoje“ veiksmas prasideda Niujorke, 3-iojo dešimtmečio pradžioje. Du žydų geto paaugliai Davidas ir Maksas – smulkūs nusikaltėliai, įsimylėję tą pačią gražuolę Deborą. Davidas užmuša juos persekiojusį gangsterį Bagsį ir patenka į kalėjimą. Po dešimties metų jis atgauna laisvę, Davido laukia Maksas. Laikai pasikeitė – JAV galioja prohibicijos įstatymas, o alkoholio kontrabandininkai tapo organizuoto nusikaltimų pasaulio lyderiais. Davidas ir Maksas taip pat pelnosi iš alkoholio. Veiksmas apima didžiulę laiko atkarpą. Filmas tai parabolė apie draugystę, ištikimybę sau ir principams, ir apie neišsipildžiusią meilę.

Filmas nukelia mus į ateitį, kur siautėja keturių vaikinų grupuotė, kurios lyderis Alexas nesiskaito su nieko. Jie muša benamius, laužiasi į turtuolių namus, mušasi su kitomis gaujomis. Tačiau ilgainiui Alexo vadovavimas pradeda nepatikti kitiems gaujos nariams ir per vieną iš įprastų įsilaužimų jie sužaloja Alexą ir jis nespėja pabėgti, todėl jį sugauna policija. Už žmogžudystę Alexas gauna 14 metų, tačiau būnant kalėjime jis paimamas į perauklėjimo eksperimentą, kuris įvykdomas sėkmingai ir Alexas išleidžiamas iš kalėjimo, tačiau pasirodo, kad būti visiškai geru nė kiek ne lengviau ir tai turi savų trūkumų.

Praėjo dešimt metų nuo įvykių, vaizduojamų pirmajame „Terminatoriuje“. Saros sūnui Džonui Konorui iškyla mirtinas pavojus – jis atsidūrė terminatoriaus žudiko taikinyje. Berniukas – žmonijos ateities garantija, tad kova su robotu tampa svarbiausiu amžiaus mūšiu dėl rytdienos. Perprogramuotas ir patobulintas Terminatorius stoja į mirtiną mūšį su robotu žudiku.

Juosta pasakoja apie 17-etį Džimą Starką, kuris su tėvais persikrausto į Los Andželą. Vaikinas nėra pavyzdingas berniukas, kuris klausosi savo motinos ar tėvo, jis pakliūva į policijos komisariatus dėl girtuokliavimo viešose vietose, o taip pat randa nemalonumų mokykloje. Kol vieną dieną jis nesutinka tos, dėl kurios jo požiūris į gyvenimą pasikeičia.

„Milerio sankryža“ kaip bebūtų, yra ne tik vienas iš iškiliausių gangsterinio filmo pavyzdžių, nagrinėjančių sausojo įstatymo problemą nusikalstamame pasaulyje, bet ir vienas iš svarbiausių brolių Coenų darbų, kuris savo preciziškai atgamintu praeito amžiaus ketvirtojo dešimtmečio laikotarpiu lenkia kitus jų žinomus, ir netgi labai aukštai vertinamus kino projektus, gavusius kultinį statusą.

1965 metai, Tulsos miestas Oklahomoje pasidalinęs į socialinius sluoksnius. Kiekvienos pusės jaunimas susiburia gaujas, pasiskirstydami į dvi stovyklas - darbo klasės griserius ir turčių pietuose gaują - socius. Abi pusės išnaudojoja kiekvieną progą paerzinti vieni kitus ir kas kartą susitikus kyla įtampa. Vieną vakarą socių gauja užpuola du griserius - Džonį ir Ponį. Džonis nuduria vieną iš socių ir tai sukelia virtinę įvykių.

Miestas yra padalintas iš 8 mylių - kelio, kuris miestą padalija per pusę pagal rasės linijas. Jaunas baltasis reperis Jimmy „B-Rabbit“ Smithas Jr iššaukia jėgas peržengti šias savavališkas ribas, kad įgyvendintų savo svajonę apie sėkmę hiphope. Su savo draugu Ateitimi ir trimis trečdaliais vietoje jo viskas, ką jis turi padaryti, nėra užspringti.

Du geriausi draugai - aštuoniolikmečiai vaikinai – netikėtai atskleidžia savo prieš daug metų dingusių tėvų paslaptį. Ši informacija sukelia grėsmę ne tik jų draugystei, bet ir gyvybei. Jaunuoliai nubloškiami į Rio De Ženeiro kriminalinio pasaulio dugną. Narkotikų baronų ir ginklų prekeivių gyvenimas tampa jų kasdienybe.

Brutali kriminalinė saga apnuogina Neapolio mafiją: nusikaltėliai kontroliuoja italų gyvenimą, o pasipriešinusius sistemai pasiunčia Anapilin. Režisierius M. Garrone darbavosi šiauriniame Neapolio rajone, kur duoklę mafijai moka verslininkai, o pakvietimo prisijungti prie nusikaltėlių gretų laukia kriminalinių filmų prisižiūrėję naivuoliai. Šiame pasaulyje galioja vienas įstatymas – smurtas, visi bendrauja ginklo kalba. Filme preciziškai plėtojamos penkios siužetinės linijos, pasiskolintos iš žurnalisto R. Saviano romano "Gomora". Romanui pasirodžius knygynuose, autoriui mafijos grupuotė "Camorra" viešai paskelbė mirties nuosprendį.

Dešimtmetis našlaitėlis Oliveris prieglaudoje nebeapsikentęs bado, skurdo ir nuoskaudų, nusprendžia pabėgti. Mielas, visų paliktas berniukas iš mažo kaimelio tikisi kitokio gyvenimo ir vieną dieną pabėga į Londoną. Bet didelio miesto kreivose gatvelėse atvykėlio laukia dar daugiau pavojų nei jis paliko užnugaryje.

Tai pasakojimas apie septynis šiuolaikinius samurajus, kurie nori padėti mirštančiam vaikui. Jei jie suspės sukaupti reikiamą sumą, berniukui bus atlikta širdies persodinimo operacija. Tačiau reikiama suma – labai didelė. Jie nutaria vogti iš turtingųjų.