Seibei Iguči yra žemo rango samurajus, našlys, turintis išlaikyti du vaikus ir seną motiną iš savo menko atlygio. Kiekvieną pavakarę užuot linksminęsis su kolegomis ir vyresniaisiais, jis eina dirbti kitų darbų, todėl imamas vadinti Sutemų samurajumi. Kartą jis apgina savo vaikystės laikų simpatiją Tomoe nuo žiauraus jos vyro. Klano vadai įvertina Seibei meistriškumą ir siunčia jį vykdyti pavojingos misijos. Grįžtančio jo laukia dukros, motina ir mylimoji Tomoe.

Kaorio Touno šeima byra. Po sesers mirties ir tėvų skyrybų, jis nebejaučia ramybės namuose. Po barnio su tėvu Kaoris pabėga iš savo namų ir atsiduria priešais paslaptingą tunelį, kuris jį įtraukia. Sutrikęs dėl to, ką mato viduje, jis skuba prie išėjimo ir paima paukštį, kuris yra identiškas jo mirusiajam augintiniui. Išėjęs Kaoris supranta, kad nors tunelyje praleido vos kelias minutes, praėjo visa savaitė. Keista patirtis verčia jį prisiminti gandus apie „Urašimos tunelį“ kuris išpildo norus mainais už gyvenimo trukmę. Atsižvelgdamas į savo augintinio paukščio prisikėlimą, Kaoris susimąsto, ar kitas apsilankymas gali padėti sutvarkyti jo sujauktą gyvenimą. Tačiau grįžęs prie įėjimo į paslaptingą tunelį Kaoris supranta, kad jį sekė Anza Hanašira, jo nauja klasiokė. Ji taip pat žino apie gandus ir prašo jo padėti jai atlikti eksperimentą – pasirodo, kad ji taip pat turi norą, kurį gali patenkinti tunelis.

Dvylikametis Konoras – berniukas, kuris turėtų džiaugtis laiminga vaikyste. Deja, džiaugsmui priežasčių jis neturi. Tėtis jį paliko, mokyklos peštukas Haris nepraleidžia progos pasityčioti, o didžiausias smūgis vaiko įvyksta sužinojus, kad mama sega nepagydoma liga. Apimtas nevilties, Konoras desperatiškai ieško bent menkiausio vilties spindulėlio. Ir sulaukia pačios netikėčiausios pagalbos. Vieną naktį pro savo miegamojo langą berniukas pamato neįtikėtiną vaizdą: didžiulį medį, kuris, geriau įsižiūrėjus, pasirodo besąs milžinas. Pabaisa. Monstras.

Istorinė drama, pasirodžiusi 2019 m., žiūrovus nukelia į 1933 m. Berlyną. Devynmetės Anos žydų kilmės šeima, persekiojama nacių, turi skubiai palikti gimtąjį miestą. Šveicarija, Prancūzija ir pagaliau Didžioji Britanija – tai kelionė, užsitęsusi daugiau nei dvejus metus. Per šį laiką mergaitė susipažino su kitų šalių kultūra, išmoko prancūzų kalbos ir suvokė, ką reiškia būti pabėgėle. Visą klajonių laiką Aną lydi prisiminimas apie mylimą žaislą – rožinį triušį, likusį namuose. Ši juosta – Bavarijos kino festivalyje apdovanota kaip geriausia jaunimui, tad puikiai tinka žiūrėti su vaikais.

Pilietinio karo veteranas sutinka vežti mergaitę, prieš kažkiek metų pagrobtą kajovų, jos tetai ir dėdei. Keliaudami šimtus mylių jie susiduria su mirtinais pavojais, ieškant vietos, kurią kiekvienas galėtų vadinti namais.