Būdamas geru, atlapaširdžiu, kiek išsiblaškiusiu vaikinu, gyvenančiu su griežtais ir viską žinančiais tėvais, Kyun-woo dažnai įsivelia į keistas istorijas. Kartą važiuodamas namo traukinio perone jis pamato be galo girtą merginą, balansuojančią ant perono krašto. Ne todėl, kad jai nusibodo gyventi, o todėl, kad ji beprotiškai girta. Bandydamas apsaugoti gražuolę nuo mirties vaikinas nustumia ją nuo perono krašto ir štai taip Ji-hyun Jun įsiveržia į jo gyvenimą, kuriame įveda savo tvarką. Mergina yra viena tų, kurias vadina velnio neštomis ir pamestomis. Ji – tikras viesulas ir, iš pirmo žvilgsnio, visiška Kyun-woo priešingybė. Ji-hyun nevengia muštynių ir nuolat verčia Kyun-woo daryti jam nepriimtinus dalykus. Jos mėgstamiausia frazė „tau negyventi!“, po kurios dažniausiai seka smūgis per veidą.

Saulės imperija – „Saulės imperija“ sukurta remiantis to paties pavadinimo rašytojo J.G. Ballard autobiografiniu romanu. 1941 – ieji. Antrojo pasaulinio karo metai. Džimas Grahamas (vaidina akt. Christian Bale) vienuolikametis Didžiosios Britanijos diplomato sūnus, su šeima gyvenantis Šanchajuje – vieninteliame neokupuotame japonų Kinijos mieste. Tačiau ramybė trunka neilgai – į miestą įsiveržia japonai, masinėje bėgančių žmonių minioje Džimas atitrūksta nuo tėvų ir pasimeta milžiniškame ir svetimame mieste. Čia jį randa gudrus machinatorius Beisis (vaidina akt. John Malkovich), laikinai priglaudęs protingą ir imlų vaikį. Tačiau aplinkybės ir vėl susiklosto ne pagal planą ir Beisis su Džimu patenka į karo belaisvių stovyklą …

1944 metų vasara, Europoje dar siaučia Antrasis pasaulinis karas. Žydaitė dainininkė Reičel slapstosi Olandijos kaime. Kai subombarduoja jos slėptuvę, ji su grupele žydų bando barža pabėgti iš okupuotos teritorijos, tačiau jų laivas kaktomuša susiduria su nacių patruliu ir visi keleiviai žiauriai išžudomi. Gyva lieka tik Reičel. Po šio įvykio ji prisijungia prie olandų pasipriešinimo grupelės. Kad išgelbėtų kelis pasipriešinimo narius iš kalėjimo, ji užmezga romaną su aukšto rango vokiečių karininku Miunce. Tačiau operacija žlunga. Dabar moters gyvybei gresia dvigubas pavojus, nes pasipriešinimo bendražygiai kaltina ją išdavyste.

II pasaulinis karas Ramiojo vandenyno salose. Grupei kareivių duota užduotis – užimti vienoje salelėje aukštumą. Jauni kareiviai įnirtingai kaunasi su japonais. Jauni vyrai kaunasi ne už kokią nors idėją ar šalį. Jie kovoja už save, šalia esančius draugus, jų laukiančias mylimąsias ir motinas. Jie kare galvoja ne apie Ameriką, o apie tai, kaip išlikti per pragarišką susišaudymą.

Pinigų padirbinėtojas Solomonas Sorovičius gyvena buržuazinį gyvenimą: linksminasi, lošia kortomis, visada apsuptas moterų. Tačiau sėkmės dienos baigiasi - pakliuvęs su įkalčiais jis suimamas ir įkalinamas nacių koncentracijos stovykloje. Dėl savo talento ir įgūdžių jis perkeliamas į uždarą lagerį, kur, Hitlerio įsakymu, vykdys slaptą pinigų padirbinėjimo operaciją, siekiant finansuoti vokiečių karo išlaidas bei smukdyti D. Britanijos ir JAV ekonomikas padirbta valiuta.

Dvi seserys įstoja į piramąją prefesionalaus beisbolo moterų lygą bei stengiasi atnešti jai sėkmę, nepaisant jų pačių asmeninės konkurencijos.

1941 m. po kelių ekonomikos embargo mėnesių Japonija susiruošia pradėti karą su JAV. Ir pirmiausia nusitaiko į JAV karinio jūrų laivyno bazę Perl Harborą.

Buvusi laivyno pėstininkė Lu-En nusprendžia imtis parastesnio, ramesnio darbo. Ji pradeda dėstyti anglų kalbą vidurinėje mokykloje. Bet mokykla, į kurią pateko Lu-En - kriminogeniniame rajone, kur visi mokiniai iš asocialių šeimų, kur nieko nestebina narkotikai ar žmogžudystės. Ar sugebės mokytoja atskleisti šių paauglių žmogiškas puses?

Laivo kapitonas Kristoferis Šeldonas ir jo žmona Elis išplaukia į tolimąjį plaukiojimą kartu su 8 moksleiviais. Per aštuonis plaukiojimo mėnesius, vaikinai turėjo išmokti valdyti laivą, būti komanda, gerbti vienas kitą. Aštuoni mėnesiai – ilgas laiko tarpas. O audra vandenyne – anaiptol ne pats baisiausias dalykas. Tačiau jie neįtarė, kad laivą užklups pragaištingasis Baltasis škvalas.