Šešiolikmetis Donis, vyresnės klasės moksleivis, jau žino, kas yra mirtis. Po nelaimingo atsitikimo, per kurį jis vos liko gyvas, Donis pastebi, kad gali keisti laiką ir likimus. Su juo vykstančios permainos gąsdina visus artimuosius. Išmokęs keliauti po kitus pasaulius, Donis suvokia, kad net patys nereikšmingiausi poelgiai gali sukelti milžiniškus kataklizmus.

„Mano stora amžinai bjauri draugė“ buvo sukurtas pagal populiarų amerikiečių rašytojos Kody Keplinger romaną, o šis parašytas remiantis autorės asmenine patirtimi. K. Keplinger atvirą ir nuoširdžią savo pačios gyvenimo istoriją išleido būdama vos septyniolikos metų ir ši akimirksniu pakerėjo daugybę skaitytojų. SABD – stora amžinai bjauri draugė. Tai terminas apibūdinantis tą žmogų, kuris pats nėra nei žavus, nei populiarus, tačiau puikiai sutaria su populiariaisias, todėl kiti bendraudami su SABD, tikisi, kad šie taps jų priėjimu prie mokyklos grietinėlės, o , be viso kito, šalia SABD gražuolės atrodo dar gražesnės, protingieji – dar protingesni, o vidutiniokai – aukščiau vidutinybės. Sukrėsta ir įžeista šios naujienos Bjanka pasiūlo Vestliui sandorį – mergina padės jaunuoliui pasiruošti egzaminams, o šis išmokys ją, kaip iš storos amžinai bjaurios draugės tapti išties populiaria mergina.

Penkios žvitrios šokėjos, pamačiusios narkotikų prekeivio nužudymą ir bijodamos tapti sekančiomis aukomis, pareikalauja apsaugos visą parą. Tuomet pasirodo patyręs Teksaso reindžeris, leitenantas Rolandas Šarpas, kuris, apsimetęs merginų trenerio padėjėju, apsigyvena su jomis atskirame name. Bet šios laputės nori tik linksmintis ir Šarpas supranta, kad nebus lengva jas suvaldyti ir apsaugoti.

Lenktynės, kur nesivadovaujama jokiomis taisyklėmis tęsiasi. Turtingas šeichas turi pinigų, turi noro organizuoti tokias lenktynės, tačiau dega nemažesniu pergalės troškimu. Visi lenktynių dalyviai yra pasiruošę daug ką paaukoti dėl triumfo, tačiau ne visi yra tokie savanaudžiai...