Pagal to paties pavadinimo Casey McQuiston romaną sukurtoje istorijoje pagrindinis dėmesys skiriamas Aleksui Klermontui-Diasui, Jungtinių Valstijų prezidentės sūnui, ir jo varžyboms su jaunuoju princu Henriu. Sukėlę didelį triukšmą vyresniojo princo brolio vestuvėse, abu yra priversti išvengti incidento nacionaliniu mastu, suvaidindami savo neegzistuojančią draugystę geravališku vizitu Jungtinėje Karalystėje. Netrukus jų konkurencija virsta priverstine draugyste, o paskui pražysta į kai ką daugiau. Vaikinai stengiasi išlaikyti savo santykius paslaptyje, nors jų gyvenimas labai viešas, vykstant jo mamos, pirmosios moters prezidentės, perrinkimo kampanijai.

Komikas Danny DeVito pristato savo paties režisuotą istoriją apie smalsią mergaitę Matildą, kurią suvaidno mažoji Holivudo žvaigždutė Mara Wilson. Beje, filme suvaidino pats D. DeVito ir jo žmona Rhea Perlman. Nuo pat mažens Matildą skriaudė tėvas, pažįstamas padėvėtų automobilių pardavėjas, motina, moteris su spragintais kukurūzais vietoje smegenų ir nuotolinio valdymo pulteliu vietoje širdies. Skriaudė ir mokyklos direktorė, groteskiška olimpinė čempionė iš Miuncheno olimpiados laikų. Matildai nieko nebeliko, kaip pačiai nuo mažens rūpintis savimi. Ar patrakusi mergaitė nugalės ją užklupusias negandas?

Taivanyje gimęs Angas Lee laukė 15-ojo gimtadienio, kai 1969 m. rugpjūčio 15-18 d. White Lake miestelyje netoli Niujorko praūžė roko, sekso orgijų, alkoholio, narkotinių haliucinacijų, nudistų ir taikos siekiančių hipių uraganas. Apie Vudstoko festivalį, sukvietusį 500 tūkst. muzikos gerbėjų, būsimasis režisierius sužinojo iš cenzūruotos amerikiečių TV naujienų laidos. Tik užaugęs jis suvokė tikrąją Vudstoko svarbą ir jo neįkainojamą palikimą. Praėjus 30 metų po Vudstoko Angas Lee, dalyvaudamas TV pokalbių laidoje, susipažino su Eliotu Tiberiu. Šis jam padovanojo savo autobiografinę knygą, kurioje išsamiai aprašė, kaip visai atsitiktinai ir netyčia padėjo organizuoti pirmąjį Vudstoko festivalį šalia tėvų motelio esančioje kaimyno 300 akrų ploto pievoje. Perskaitęs gautą knygą, dviejų Venecijos "Auksinių liūtų" savininkas pajuto nenumaldomą norą sugrįžti į legendinį laikotarpį.

Jei pirmojoje sagos dalyje liudijome žavios moksliukės ir arogantiško mergišiaus lėtą santykių pradžią, tai šiame tęsinyje reikalai labai greitai pasisuks netikėta linkme – Ebė ir Trevisas po audringos nakties atsibunda sujauktame Las Vegaso viešbučio kambaryje. Sutrikę, nesiorientuojantys aplinkoje su lagaminu pilnu grynųjų ir, jų didžiausiai nuostabai... susituokę! Ką belieka daryti? Tą, ką darytų bet kurie kiti koledžo studentai – tik švęsti! Jaunavedžiai susikrauną mantą, susikviečia artimiausius draugus ir išlekia į saulėtąją Meksiką, kur jų lauks siautulingas medaus mėnuo. Bet ar šis nuotykis nepavirs tik dar viena jų santykių katastrofa?

Šioje ekscentriškoje romantinėje komedijoje Juliette Binoche tiesiog švyti vaidindama išsiskyrusią menininkę, atkakliai ieškančią tikrosios meilės. Vienatvę Izabelė praskaidrina vis naujais pasimatymais ir neslepia nusivylimo kiekvienu į lovą pasiguldytu meilužiu. Kurdama Izabelės odisėją per įvairiausių gerbėjų glėbius ir širdis ieškant to Vienintelio režisierė Claire Denis siūlo gaivų feministinį žvilgsnį į meilę ir seksą. Filmas sukurtas pagal Roland’o Barthes’o 1977-aisiais parašytus „Meilės diskurso fragmentus“. Kaip ir knygoje, Claire Denis ekranizacijoje kiekvienas žiūrovas atpažins dalelę savęs.