Žanna utekla se svým dítětem z Běloruska, země zmítané v chaosu, a opustila svého manžela – proslulého člena opozice. Azzam sloužil u polské armády v Afghánistánu jako překladatel a je tudíž považován za zrádce. Nyní se snaží vyrovnat s traumatem z války. Věra, kterou rodina zavrhla, opustila Ukrajinu ve snaze začít nový život, ale znenadání ji začne pronásledovat její minulost.
Natočeno podle skutečné události ze vzpomínek producenta CNN Roberta Wienera. 1991. Válka v zálivu. Žádný příběh nestojí za to, aby kvůli němu člověk umíral - tohle je ale životní příběh. Spolupracovníci CNN, Robert Wiener a Ingrid Formanek, se s hrůzou dívají z hotelového balkónu na bomby dopadající na Bagdád ... Každý Američan se zaujetím sledoval v lednu 1991 zprávy z první ruky od týmu reportérů CNN. Jaká ale byla skutečná situace v Perském zálivu a na začátku irácké invaze do Kuvajtu? Jak asi bylo novinářům během bombových útoků přímo uprostřed dění v Bagdádu? Nyní se můžete podívat na jedinečný příběh hrdinství těchto lidí, kteří riskovali život pro to, aby světu zprostředkovali pravdu.
Bazénář a zahradník promění prázdné sídlo v domov pro ženy, které patří k nejstaršímu povolání na světě.
Dvanáctiletá dívka Saslaya se se svým mladším bratrem Daríem vydá hledat matku, která před osmi lety emigrovala z Nikaraguy do Kostariky. Děti cestují z Managuai do Granady, putují pralesem, překonávají jezero, občas ztrácí stopu, přičemž jen někdy mají jasný plán. Potýkají se s řadou problémů, ale mají pocit, že na hranicích se jejich osud vyplní. Režisérka do filmu vkládá vlastní pocitové zkušenosti emigrantky. Natáčet se vydala ilegálně. Film byl dokončen na oficiální úrovni a má především připomínat nelehké osudy ilegálních emigrantů ve Střední Americe, které jejich bezvýchodná situace zahání do úzkých. Na základě setkání s některými z nich vložila autorka do filmu kritiku vůči oficiálnímu postoji úřadů.