Genialiojo italų kino režisieriaus Bernardo Bertolučio („Paskutinis tango Paryžiuje", „Svajotojai", „Pavogtas grožis") epinėje juostoje pasakojama dramatiška paskutiniojo Kinijos Imperatoriaus Pu Yi gyvenimo istorija. Vos trejų metų sulaukusiam vaikui atiteko garbingiausias titulas, sostas, turtai, valdžia. 1908-aisiais metais niekas nė neįtarė, kad mažasis Imperatorius bus paskutinysis galingos ir senos dinastijos, tūkstančius metų valdžiusios Kiniją, sosto paveldėtojas...
1963-tieji... Visą pasaulį apskriejo šokiruojanti žinia apie JAV prezidento Džono Kenedžio žmogžudystę Dalase. Tuo metu, kai viceprezidentas Lindonas Džonsonas skubiai perima pareigas ir prisiekia ištikimybę savo šalies piliečiams, policija jau turi įtariamąjį – buvusį jūrų pėstininką Harvį Osvaldą. Netrukus jam bus pateikti kaltinimai. Tačiau tyrimo eiga atskleidžia daugelį šokiruojančių faktų, klaidų ir nesutapimų. Netikėtos 12-kos įvykio liudininkų mirtys priverčia į tyrimo akiratį įtraukti ir naujas nusikaltimo versijas. Energingasis apygardos prokuroras Džimas Harisonas pats imasi ieškoti siūlo galo. Ar jis sugebės atsakyti į klausimą – Kas nužudė prezidentą Kenedį?
Tai istorija apie trumpą, bet jaudinantį susitikimą 1958 m. Šiaurės Korėjos sostinėje Pchenjane. Jis įvyko tarp Prancūzijos delegato ir korėjietės, Raudonojo Kryžiaus medicinos sesers Kim Kun Sun. Ji ir režisierius Claude’as Lanzmannas kartu praleido vieną dieną, o vienintelis žodis, kurį suprato abu, buvo Napalmas. Po beveik šešiasdešimties metų, neturėdamas leidimo filmuoti, Lanzmannas grįžta į Šiaurės Korėją ir seka savo vienos dienos meilės istorijos pėdsakais. Kiekvienas jo „pavogtas“ kadras filme reprezentuoja radikalų politinį režimą ir visapusišką gyventojų kontrolę. Claude’as Lanzmannas palengva atranda tikrąją savo sugrįžimo į fantasmagorišką Korėjos pusiasalio Šiaurę prasmę.