“Gyvenimas yra gražus” yra kaip du filmai: pirmame pasakojama jauno žydo Guido (Roberto Benigni) istorija. Guido, kaimo prasčiokas, atvyksta į miestelį dirbti pas savo dėdę viešbutyje. Eina 1939-ieji, fašizmas Italijoje vis labiau stiprėja ir pasirodo pirmosios antisemitizmo apraiškos. Tačiau Guido politika nerūpi: jis įsimyli jauną mokyklos mokytoją Dorą (Nicoletta Braschi, tikroji Benigni žmona) ir pasitelkęs visą savo padūkusį žavesį ir sėkmę užkariauja jos ranką ir širdį (nepaisant to, kad Dora jau buvo susižadėjusi). Guido ir Dora sukuria nuostabią šeimą ir jiems gimsta puikus sūnus. Dabar prasideda antras filmas, veiksmas vyksta koncentracijos stovykloje. Guido ir jo sūnus Giosue (Giorgio Cantarini) yra ištremiami. Dora įlipa į ta patį traukinį, tuo įrodydama, kad jai šeima svarbiau už asmeninę laisvę. Tėvas nenori sakyti sūnui, kodėl jie pateko į šitą mirties stovyklą ir kodėl jis negali būti kartu su mama, todėl sugalvoja tokią gudrybę...

„Saldus gyvenimas“ rodo jauną ir perspektyvų žurnalistą Marčelo Rubinį (akt. Marcello Mastroianni), turintį ambicijų tapti rašytoju, tačiau švaistantį talentą antrarūšiuose bulvariniuose leidiniuose, kurie tik vaikosi paskalų ir sekioja paskui įžymybes. Tačiau darbas ir pažintys Marčelui atveria visas duris į aukštuomenės vakarėlius, kuriuose sukasi tiek kilmingi vietos aristokratai, tiek intelektualai, tiek aktoriai ir kitos įžymybės. Marčelo keliauja iš vakarėlio į kitą, nevengia intymios moterų draugijos, tad dažnai nutinka taip, kad rytais atsibunda vis kitos gražuolės glėbyje. Dėl to nieko keista, kad paryčiais grįžus į namus ir bent šiek tiek išsiblaivius jam tenka spręsti konfliktus su sužadėtine Ema (akt. Yvonne Furneaux).

Du kileriai Rėjus ir Kenas atvyksta į Briugę. Vyrukai turėjo įvykdyti boso Hario suformuluotą pelningą dieviškąją misiją Londone ir tyliai išsiųsti pas šventąjį Petrą vieną įtakingąjį kunigėlį. Tačiau kruopščiai apgalvotas veiksmų planas nesuveikė... Briugėje jie slapstosi ir laukia Hario instrukcijų. Karštakošiui jaunėliui Rėjui ir patyrusiam veteranui Kenui vėl teks prisiminti, kur yra supakuoti jų pistoletai.

Ar tapimas moterimi kažkokiu giliu psichologiniu požiūriu yra panašus į tapimą vilkolakiu? Džindžer - šešiolikmetė, nervinga, griežta ir kartu su jaunesne seserimi mėgstanti inscenizuoti ir fotografuoti mirties scenas. Jos yra sudariusios paktą, kad mirs kartu. Spalio pradžioje, tą naktį, kai jai prasideda pirmosios mėnesinės, o tai yra ir mėnulio pilnaties naktis, vilkolakis įkanda Džindžer. Per kelias dienas jos kūnas ir temperamentas smarkiai pasikeičia. Jos penkiolikmetė sesuo Bridžit, padedama vietinio narkomano Semo, bando rasti vaistą. Bridžit lenktyniaujant su laiku, artėjant Helovynui ir dar vienai pilnaties dienai, Džindžer tampa vis baisesnė, o mirti pradeda ne tik vietiniai šunys.

Nelaimingas kelionių agentas iš Aliaskos yra įsitikinęs, kad šiltas klimatas gali padėti pasveikti jo sunkiai sergančiai žmonai. Netikėtai šiukšlių konteineryje suradęs užšalusį kūną, jis sugalvoja planą, kaip galėtų užsidirbti net milijoną dolerių! Apsukrusis agentas apsimes, kad sušalęs kūnas yra jo seniai dingęs brolis ir už jo mirtį bandys išsireikalauti gyvybės draudimo išmokos iš vienos didžiausių draudimo kompanijų.

Filmo herojų Stiveną Kovaką draugė išmeta iš namų. Tad jam tenka įsikurti naujame bute. Stivenas kviečiasi įvairius paslaugų naujakuriams tiekėjus. Čipas atvyksta įvykdyti užsakymo, o randa ne tik klientą – bet dėmesingą draugą. Stivenas visai neketino užmegzti draugystės su Čipu, o po kiek laiko, ši įkyri bičiulystė pradėjo slėgti Stivena. Kaip atsikratyti prielipa?

Melvinas iš pažiūros - paprastas normalus vaikinas. Tačiau dėl pinigų jis tarnauja mafijai. O kartą su draugais nutarė savarankiškai prasimanyti pinigų – ir, tikėdamiesi solidžios išpirkos pavagia turtingo verslininko dukrą. Situacijos nežinojimas veda į pražūtį: jie nežinojo, kad verslininkas bankrutavo, o mergaitė – mafijos boso krikštaduktė.